Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:19:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172567 пъти)
 
bozhany
Любопитен
*
Публикации: 40


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: септември 30, 2009, 09:14:41 »

по принцип пращат примерни,но аз нямах време и ги поръчах направо
Но съм много доволна от тази дама Силвия,контактувахме постоянно и ми пращаше на майла какво ли не
Браво
инче на двойка или на семейство давахме по една покана smile
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #361 -: септември 30, 2009, 09:19:02 »

bozhany
 аз още не съм говорила с нея,защото мисля че има време ... но вече толкова добри отзиви виждам,че съм сигурна,че тя ще прави нашите, дори и както е станало при теб и не прати примерна покана  smile
Активен
bozhany
Любопитен
*
Публикации: 40


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: септември 30, 2009, 09:53:44 »

тя прави и от дребните нещица като късметчета,подаръчета и т.н. в същата тема
всичко и е много сладко
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: септември 30, 2009, 10:24:01 »

На мен ми ги отваря Wink
П.с. втория папирус с бордото ми е любим, но аз съм пристрастена към червенооо blum
http://www.violet-bg.hit.bg/modeli-frameset.html

в интерес на истината и аз виждам само двата папируса, при натискане на стрелката за следващ модел ми дава грешка.

Май има някакъв проблем със сайта не се отварят моделите на поканите,само там ли мога да ги разгледам? sad
за моделите - виждала съм много нейни модели тук в темата, така че може да разгледаш  good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: септември 30, 2009, 10:37:23 »

bozhany
 аз още не съм говорила с нея,защото мисля че има време ... но вече толкова добри отзиви виждам,че съм сигурна,че тя ще прави нашите, дори и както е станало при теб и не прати примерна покана  smile
и аз съм много доволна от Силвето от Виолет. В галерията ми ги има поканите и папирусите, които ми изработи. Освен тях ми направи и кутии за сватбения албум и книгата за гости и пеперудки за декорация. Въобще много доволна останах  good
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #365 -: септември 30, 2009, 18:19:34 »

оооооооооооооооо , но ако прави и подаръчета за гости това е страхотно!! наистина е хубаво,че ще са в един стил - но и защото предполагам,че ще са хубави,както и поканите.Момичета може би не е тук мястото,но наистина подаръчетата са ми най-големият проблем...тя за всеки индивидуално ли ги прави... защото ги няма в галерията й?
предварително се извинявам ако е неуместен поста ми,но все пак от "Виолет" тругна...
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: октомври 01, 2009, 12:23:02 »

оооооооооооооооо , но ако прави и подаръчета за гости това е страхотно!! наистина е хубаво,че ще са в един стил - но и защото предполагам,че ще са хубави,както и поканите.Момичета може би не е тук мястото,но наистина подаръчетата са ми най-големият проблем...тя за всеки индивидуално ли ги прави... защото ги няма в галерията й?
предварително се извинявам ако е неуместен поста ми,но все пак от "Виолет" тругна...
ако имаш някаква идея, по-различна от това, което има на сайта на Виолет тя ще ти направи мостри и ще ти ги прати. Нашите покани ги харесах в един френски сайт като идея, а тя я подобри и реализира, тя ми направи и украсата на чашите, свещите и шампанското.
важното е да имаш някаква начална идея какво искаш и да се свържеш с нея по-навреме, защото е много ангажирана напоследък  smile
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #367 -: октомври 01, 2009, 16:32:52 »

Мерси за инфото,но все пак до нашата сватба има 7 месеца - на 15.05. ще е  ... не е ли малко рано все пак smile
...или е добре да и звънна информативно ?
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: октомври 01, 2009, 16:48:09 »

Мерси за инфото,но все пак до нашата сватба има 7 месеца - на 15.05. ще е  ... не е ли малко рано все пак smile
...или е добре да и звънна информативно ?
Мисля, че можеш да звъннеш информативно, а и колкото по-рано се започне с организацията толкова по-добре, а ти няма да ги взимаш от сега, я Wink
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #369 -: октомври 02, 2009, 21:51:38 »

Да,ще й звънна по нататък...
anbibian твойте неща отдавна са ми направили страхотно впечатление...много ми харесват пеперудките на поканата,които са изрязани наполовина-може да го взаимствам по някакъв начин - много  е оригинално
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: октомври 07, 2009, 12:20:19 »

Ами аз почнах организацията на нашата сватба 8-9 месеца преди датата и почнах с халките и поканите. И докато уточним идеите, докато видя мострите и то беше станало вече време за раздаването на поканите около четири месеца преди сватбата. Идеята с изрязаната пеперудка беше на Силвето, аз просто казах, че искам да има релефен елемент, а не просто напечатани пеперудки и тя ги направи  girl_wink
Активен
milio4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 128



« Отговор #371 -: октомври 07, 2009, 16:28:05 »

аз мислих...тъй като датата е 15.05. да ги раздаваме около 1 април.....до тогава има 6 месеца - и ако следвам твоя пример трябва вече да съм се свързала с нея май smile  crazy
ами скоро ще действам тогава
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: октомври 07, 2009, 21:22:37 »

И нашата сватба е на 15.05 tease!Ще си правя поканите сама и вече започнах!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: октомври 08, 2009, 10:07:26 »

И нашата сватба е на 15.05 tease!Ще си правя поканите сама и вече започнах!
Bravo още една пролетна булка през май. Ще чакаме да покажеш Wink
Активен
Vanche_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: октомври 08, 2009, 13:16:40 »

И аз да се включа в темата... Побликувах в галерията снимки на нашите покани. Леко са нестандартни, но със /вече/ съпруга ми  smile решихме сами да си ги измислим и направим и малко нескромно, но сме много доволни от резултата.  Dance

Miliochka, ако ще раздавате поканите лично на гостите, според мен е по-добре да започнете по-рано, поне два месеца преди сватбата. /Само споделям лични наблюдения/
« Последна редакция: октомври 08, 2009, 13:19:22 от Vanche_ » Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines