Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:16:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172547 пъти)
 
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #315 -: август 08, 2009, 11:18:04 »

anabella, и на мен много ми харесват!! Имаш много талантлива шаферка, двете сте се справили прекрасно!  Bravo А тази зелена панделка до златното е чудна, страхотна комбинация!  good
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: август 08, 2009, 19:18:59 »

Благодаря, момичета  give_rose Радвам се, че ви харесват. Първоначалната идея беше да бъдат от зелен картон (понеже зеленото се води основен цвят), но почти никакъв избор нямаше и инцидентно избрах тази хартия (120 гр.), взела съм и картон за тейбълките и номерата на масите, но тях ще правя последно.
Активен
Jorjiana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #317 -: август 09, 2009, 11:05:48 »

anabella, поканите ти са направо жестоки, много са хубави, браво за избора!!!  Bravo
На мен ми стана много криво за нашите, защото си бях избрала много веселяшки текст, но милото като се запъна на едни където много му били харесвали, а те са прекалено натруфени и не им върви веселяшки текст и сега трябва да сменям текста  cray
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: август 12, 2009, 21:22:48 »

здравейте момичета,
и аз мога да се похваля , че имаме вече покани! днес дойдоха с куриер, много съм доволна от обработката на поръчката ми и отношението, никакви ядове нямах. ще се опитам да кача снимки!!!
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: август 12, 2009, 21:44:27 »

http://simone-loescher.blogspot.com/2009/05/creadoo-wettbewerb-alles-was-fliegt.html
Ето един сайт за картички (покани) ама е на немски. Аз ще си правя сма поканите за по-близките, както и табелките с имената по масите и доброто е, че всичко възможно може да се използва като материал
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: август 12, 2009, 22:17:43 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/v/kungfupanda/?action=gallery

надявам се,че с този линк ще можете да видите и моята покана, досега не съм качвала снимки!
С пожелание на успех на всички бъдещи  булки с организирането на поканите. аз започвам да ги комплектовам и да разпределям за раздаване!
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: август 12, 2009, 22:25:45 »

kungfupanda чудесни покани, добре дошла във форума и спорна подготовка  Welcome
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: август 12, 2009, 23:01:42 »

kungfupanda  welcome-2 и от мен
поканите са  good много хубави
Активен
kungfupanda
Ентусиаст
**
Публикации: 92



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: август 12, 2009, 23:48:56 »

благодаря момичета, доволна съм ,че получавам  good от още хора. исках нещичко семпло, мисля,че съм успяла. т.като не обичам да обикалям много ,а тук само на ТБЗ покани попаднах, които са по-пищни, реших да поръчам тези по нет-а , което може да изглежда по-претенционзно, но пък се получи като резултат за мен добре!
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: август 13, 2009, 19:05:34 »

kungfupanda  Bravo много са нежни
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: август 13, 2009, 19:07:58 »

Ако на някой му трябва помощ с немския (за този сайт) да казва blum
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #326 -: август 14, 2009, 07:51:51 »

  :HELP:Мили момиЧета, имам нужда от помощ за текста на поканите.Компютъра ми няма кирилица и немога  да си сменя Шрифта на текста, а и няма да се печатат в Бг и незнам какво да правя.  GROAN 
Активен
Jorjiana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #327 -: август 14, 2009, 09:27:57 »

Дай текста някоя от нас ще ти го напише и ще ти го изпрати готов  Wink
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: август 17, 2009, 18:26:30 »

Дай текста някоя от нас ще ти го напише и ще ти го изпрати готов  Wink
Ами свали си кирилицата от интернет(обади се ако ти трябва сайт и помощ), безплатно е.Обаче няма да имаш толкова голям избор от шрифтове- там се обърни към някой, който може да ти ги осигури и инсталира(познат от бг примерно). После си направи графиката и я преобразувай в PDF. Така ги дай да се печатат.
Ако графиката и печата се правят във Фирма- не се притеснявай, те ще си свършат работата сами. Ти само трябва да им дадеш списък с имената на кирилица. Wink
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: август 23, 2009, 13:38:10 »

Най-после и аз започнах да раздавам покани smile Голям зор беше, защото са домашно производство. Отдавна бях решила, че поканите ми ще бъдат папируси. Идеята за телените цветя взех оттук, а едната ми шаферка ги изработи. Нейно дело са й рисунки от вътрешната страна.

Как изглеждат отвън:


И като се отворят:



anabella страхотни покани...поздравления за изработката и весели емоции покрай раздаването...

ние също вече раздаваме нашите  yahoo  yahoo yahoo
толкова е вълнуващо...поръчахме си ги на Виолет...страхотно момиче нямам думи ...толкова е отзивчива и такъв професионалист че всичките ми госити ахват като ги видят...препоръчвам я на всички които се колебаят......аз мислех да си ги правя сама но сега не съжалявам че се доверих на нея...резултата на живо е много по голям от колкото съм предполагала...довечера ще пусна снимки да видите  tease
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines