Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:20:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172771 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: май 31, 2009, 00:24:54 »

BeRa, а във Vbox7 няма ли да стане?  crazy
Там май се качват и доста дълги като времетраене неща, според мен пробвайте там.

И дано стане, че съм старшно впечатлена  Bravo и нямам търпение да видя филма-покана  Girl_hide
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: май 31, 2009, 15:11:54 »

BeRa, а във Vbox7 няма ли да стане?  crazy
Там май се качват и доста дълги като времетраене неща, според мен пробвайте там.

И дано стане, че съм старшно впечатлена  Bravo и нямам търпение да видя филма-покана  Girl_hide

Kiksi там може да се качва само до 100МВ...ще видя дали мога да намаля видеото още ама от 400 ако го направя на 100 и не знам какво ще му излезе качеството...
голям проблем ми се оказа това качване... beating
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: май 31, 2009, 20:36:50 »

BeRa така като гледам сигурно поканата ще е страхотна. Поне обложкта е като за Оскар. Ако имаш поща в абв (ако не можеш да си направиш) те имат една опция мисля, че VOX се казваше. Можешда качваш файлове до 3 гб и да пращаш линк към тях. Пое това се сещам на първо четене.
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: май 31, 2009, 22:00:00 »

Защо не го направиш на части? С windows movie maker, не е стабилна тази програма но може при теб да работи (аз се отказах, но поне е безплaтна) или с pinaccle studio 12. Много лесно се правят части на филм или ДВД.

Извинявай, чак сега видях че не искаш да го разпокъсваш на части... Според мен не е проблем , защото този който го гледа ще си ги пуска един след друг.
Аз подготвям също един филмов проект и смятaх така да направя защото ми е ясно че от раз няма да мога да го кача.
« Последна редакция: май 31, 2009, 22:06:40 от minalina » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: май 31, 2009, 22:08:53 »

Мърче имам поща в абв а незнаех наистина че могат да се качват там и файлове таква големи...сега пробвам да го кача в един сайт vimeo.com и ми се струва доста убедителен...дано да не стане нещо накрая...ще има да ми го качва поне 6-7 часа но дано поне да се качи и най накрая да мога да го пусна,... ще стане ясно утре...дали ще да е там или не...  smile

minalina не ми е проблем да го разделя на части...с програмата с която гоправих няма никакъв проблем да го разделя...ни не ми се иска да го разделям защото е така наставено всичко че при едно такова спиране се губи смисъла...ако не стане с някой сайт накрая може и в някой торент да го кача и така...вече последния ми вариант ще е да го разделя на части...

надявам се сега в този сайт да не ми го отхвърлят ....стискайте палци  smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: май 31, 2009, 22:13:23 »

BeRa , а с коя програма го прави?
И естествено, стискам палци да стане качването!  give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: май 31, 2009, 22:18:14 »

BeRa , а с коя програма го прави?
И естествено, стискам палци да стане качването!  give_rose


Cyberlink power director
страхотна програма за обработка е...поне аз много си я уважавам...и пинаклето е добра сама за себе си...а в съчетание  м/у двете могат да се направят страхотни неща
« Последна редакция: май 31, 2009, 22:20:09 от BeRa » Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 01, 2009, 14:44:27 »

Споделяла съм, но хайде пак, джобовете си ги поръчах от тук - http://www.trulymadlydeeply.com.au/store/catalog/DIY_Invitations_Pearls_DIY_Wedding_Invitation__C6_Pocket_Embossed_Pebbles_Ivory_Pearl_Crossover.html
А останалата украса от поканите ми я направи едно момиче тук. Колко ми излезе всичко не съм сигурна, трябва да попитам за някои неща, но не ще да е малко.
Активен
drstoyanova
Любопитен
*
Публикации: 22



« Отговор #173 -: юни 01, 2009, 20:07:28 »

BERA И АЗ съм се спряла на такъв тип покани но май ще излезне доста доленичко твоята само за кумовете ли беше и колко ти излезна
Активен
cvtey1983
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #174 -: юни 01, 2009, 20:08:28 »

Здравейте момичета, моята сватба ще бъде на 16.08 и вече се притеснявам. Някой може ли да ми каже къде мога да намеря паус хартия в София. Ще ви бъда много благодарна. И да ви питам има ли различни формати или трябва да си я режа сама. Мерси предварително
Активен
Mini
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #175 -: юни 01, 2009, 20:50:24 »

Обикновен паус има в ОФИС 1 например - има А4, А3, има и на рула, по малки от А4 не съм срещала, та все ще се наложи може би да режеш. Тук са споменавали, че има и такъв на фигурки в "Слънчоглед", както и за цветен, но не си спомням за коя фирма ставаше въпрос, по-назад във темата погледни
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 01, 2009, 22:15:44 »

Mini и А4 има аз съм купувала.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 02, 2009, 16:53:49 »

BERA И АЗ съм се спряла на такъв тип покани но май ще излезне доста доленичко твоята само за кумовете ли беше и колко ти излезна

drstoyanova на мен ми излезна само да си купя диска хартията за лепенката която ще слагам на самия диск
кутийката и самото принтиране...понеже ние си записахме клипа сами и всичко си направих аз...обработка....запис идеи всичко си е от нас...и е само за кумовете поканата понеже не можем да идем да ги поканим лично тъй като не сме в бг и затова исках да е нещо достатъчно оригинално и го направихме като филм...в началото на никой не може да му стане ясно че е покана понеже е все едно гледаш някакво филмче в последствие на което има встъпление към събитието и самата покана отправена от нас...в момента го качвам на нова сметка в един сайт и с малко повече късмет да се качи ще видите за какво става въпрос... за останалите гости ще си направя обикновени покани без видео.
Активен
ANETT
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #178 -: юни 03, 2009, 10:40:59 »

привет момичета
знам, че мястото ми не е тук и се извинявам предварително, подготвям не сватба, а кръщене, (ние започнахме от зад на пред, първо детето, после годежа и до година живот и здраве, ще се вълнувам с вас при подготовката на нашето сватбено тържество)
та въпроса ми е, тъй като кръщенето е в морски стил, искам да направя покани в миди, но не съм си изяснила още как да стане и какво да представляват, за това ви моля за помощ, може би една мида от тези големите и вътре папирус със самата покана или нещо от рода, знам че сте много идейни и приемам всякакви предложения, дано успея да направя най уникалната покана, за моето слънце
Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 03, 2009, 10:45:59 »

Здравйете момичета.Аз си понаправих някои покани ама всичките са различни та се чудя коя да си избера.Само че нещо не мога да ги кача тука ,та може да ги видите в галерията  yahoo

мила от каде ги взе белите розички с зелените листенца?
много са готини всички неща  Bravo
« Последна редакция: юни 03, 2009, 12:41:21 от *Bibi* » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines