Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:26:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172776 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юни 09, 2009, 23:45:29 »

Още веднъж много благодаря за милите думи на всички ви  give_rose
толкова сте мили момичета...
BASTET не ми беше идвало на ума за такъв по кратък вариант...мислехме да направим един който да си е с оригиналните ни гласове както се дават настъвления ...направи това направи онова ... вттори дубал и прочия защото беше много забавно  funnytooth

Остава само да видим как ще реагират евентуалните ни бъдещи кумове които тази седмица вече се предполага че трябва да я получат  Bravo
Активен
wolfself
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #196 -: юни 10, 2009, 12:57:35 »

Вера!!!! Няма по-уникална покана!!! Нямам думи!!! За идеята, за реализацията, за всичко...!!! Дълбок поклон!!!!!  saludo saludo saludo saludo saludo


Аз мога да ви дам друга идеика Wink Какво ще кажете за подаръчета за гостите под формата на чаши със снимки на младоженците или малки пъзелчета blum:P Бях на такава сватба наскоро и получих такава чашка.Разбрах от домакините къде се предлагат такива. Ето линка -> http://podarac.com/?page_id=27    Wink
Давали добри отстъпки за количества  Wink
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юни 10, 2009, 15:05:18 »

За поканите имам два варианта на които се спряхме. Едната е цветна хартия на която ние да си пишем и да е сложена в цветен плик, а другата сега в момента не мога да намеря снимка, но ще се опитам да обясня. Самият картон е сгънат на четири като полугръгове и вътре на друг цвят хартия в средата се пада като четириъгълник, на който ще бъде текста на поканата. И самата покана ще се завързва с панделка. Но баща ми каза, че втората щяла да бъде прекалено елементарна. Затова сега се чудя. А не искам да си купувам, предпочитам ние да си ги направим. Като имаме техника и възможност.
Активен
elisa_9
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #198 -: юни 10, 2009, 17:57:37 »

Здравейте на всички във форума! За първи път пиша.От Варна съм и също ми предстои сватба, но малко по-късно. В момента и ние сме на тема покани, затова реших да пиша. Вашите идеи са много оригинални
и ние дълго избирахме идея за нашата покана. Ето как ще изглежда поканата, тя е изцяло по наша идея и си я изработваме самите ние.
 Ani_4ka_p, мисля, че твоята идея за покана е много оригинална, и въобще мисля че идеите с цветни пликове към поканите са много оригинални, и вървят много доре с красиви декорирани панделки към тях.
Аз дори мисля че ако ние не намерим достатъчно катарамки, ще декорираме пликовете с подходящи панделки. Много се радвам, че тук във форума, можем да си помагаме за всичко с идеи. Успех на всички с подготовката.


* pokani.jpg (74.5 KB, 400x312 - видяно 3715 пъти.)
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юни 10, 2009, 21:34:39 »

Здравейте на всички във форума! За първи път пиша.От Варна съм и също ми предстои сватба, но малко по-късно. В момента и ние сме на тема покани, затова реших да пиша. Вашите идеи са много оригинални
и ние дълго избирахме идея за нашата покана. Ето как ще изглежда поканата, тя е изцяло по наша идея и си я изработваме самите ние.
 Ani_4ka_p, мисля, че твоята идея за покана е много оригинална, и въобще мисля че идеите с цветни пликове към поканите са много оригинални, и вървят много доре с красиви декорирани панделки към тях.
Аз дори мисля че ако ние не намерим достатъчно катарамки, ще декорираме пликовете с подходящи панделки. Много се радвам, че тук във форума, можем да си помагаме за всичко с идеи. Успех на всички с подготовката.

 autumn Добре дошла във форума...
поканите са ти страхотни  много нежни и стилни...поздравления за добрата изработка  Bravo

petia81 идеята за чаши със снимка е много хубава но излиза доста скъпо... аз мисля да направим такива чаши на родителите ни но след сватбата с наши снимки като младоженци...иначе не бих дала толкова много пари за подаръчета...е...ако ги имаш да ги дадеш...  girl_wink но  малко множко ми се вижда за 80 човека са около 800 лв само в подаръчета...
въпрос на възможности...иначе идеята е страхотна...
и ми се струва че е за друга тема  girl_wink
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юни 11, 2009, 14:00:10 »

BeRa страхотна покана give_rose поздравления!!!! Не те познавам и по принцип не съм много ревлива, но това клипче ме разчуства особенно накрая crayBravo Bravo Bravo Може би единственното нещо което не разбрах много беше песента на Roxette, не се ли пее за раздяла в нея?! А може би за вас двамата има друго значение.... Иначе идеята ти е страхотна, текста към видеото-невероятен и изпълнен с много истини, акцентите -особенно дечицата супер,НЕВЕРОЯТНО добре осъществено... Bravo
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юни 11, 2009, 14:20:05 »

elisa_9, именно за нещо такова говоря, но от къде да намеря цветна хартия с пликове?
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юни 11, 2009, 14:50:37 »

ето да покажа и моите покани- много семпли и изчистени.


* pokana.jpg (12.04 KB, 448x336 - видяно 265 пъти.)
Активен
elisa_9
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #203 -: юни 11, 2009, 15:14:32 »

Ani_4ka_p, честно казано, ние самите се занимаваме с графичен дизайн и са ни ясни пътищата, по които да бъде изработена цялата покана. Не зная ти от кой град си, но във Варна в големите книжарници по принцип се продава лилав и бордо цвят картон, макар че в момента има проблем с лилавия, но пък поканата може да бъде направена върху отпечатан в лилаво картон, тъй като може да се избере точно
нюанса, който е нужен. А пликът тук е на оцветена  хартия. И с цветовете на пликовете е много трудно,
но аз мисля, че ако до 2 месеца не намерим цветни пликове, просто ще опаковаме отвътре плика в лилава хартия.

  Ще се радвам, ако модела ти е харесал. Ако мога нещо да ти помогна с поканата, пиши ми.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юни 11, 2009, 16:36:59 »

Първоначалният ни замисъл беше този http://www.pokani.com/svatbeni_snimki_7.htm първата която е в този ред. Всъщност аз все още си я харесвам.
Елиса, писах ти на лични.
« Последна редакция: юли 25, 2009, 17:40:08 от gucci » Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юни 11, 2009, 22:30:11 »

elisa_9, именно за нещо такова говоря, но от къде да намеря цветна хартия с пликове?
  Аз също си правя поканите и мисля и пликовете да си направя.За сега видях че има цветни ,по-дебели листи като за пликове.А дори имаше и готови някакви ама непомня какви цветова бяха.а картона си го купувам от Слънчоглед. good
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юни 12, 2009, 01:27:17 »

BeRa страхотна покана give_rose поздравления!!!! Не те познавам и по принцип не съм много ревлива, но това клипче ме разчуства особенно накрая crayBravo Bravo Bravo Може би единственното нещо което не разбрах много беше песента на Roxette, не се ли пее за раздяла в нея?! А може би за вас двамата има друго значение.... Иначе идеята ти е страхотна, текста към видеото-невероятен и изпълнен с много истини, акцентите -особенно дечицата супер,НЕВЕРОЯТНО добре осъществено... Bravo

pavla Ние много мислехме коя да бъде тази песен и понеже тази ни е любима смятаме че от части се доближава до цялостния сюжет на филма,защото в припева се пее не знам дали е любов...не изглежда,щастлива съм с него но него го няма...не знам дали е любов но расте расте там вътре в мен и разни такива... tease слушахме я в превод на испански и звучи точно така и затова го наставихме че в момента в който аз уж съм на планината всъщност усещам нещо такова...както и в самото начало няма как да знаем дали е любов...
абе общо взето..нещо такова  tease
песничката е хубава и хоп...сложихме я  DANCE
Активен
sildicheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #207 -: юни 17, 2009, 13:26:50 »

Относно поканите ми се иска да кажа колко много съм доволна от Дани - жента, която "произведе" моите. Нашата сватба ще е на 10.07.2009 и темата е слънчогледи, а цветовете са жълто (основен) и прокрадващо се оранжево. След дълго лутане в нета открих вълшебницата Дани и отидох при нея. Казах й ккаво искам и тя го направи просто супер. Пълна е с идеи и прави нещата невероятно. Сега ще поръчвам тейбъл картите и подаръчетата при нея.
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: юни 18, 2009, 13:06:41 »

Здравейте и аз вече мога да се похваля с моите покани. днес ги видях, а утре ще ги получа  yahoo

Бихте ли споделили кой вариант Ви хареса повече с или без инициалите?
« Последна редакция: юни 18, 2009, 13:10:19 от siss » Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юни 18, 2009, 13:12:33 »

На мен честно казано и двете ми харесват. Май по-клоня към това без буквите, но пък и другото си има съответния смисъл. Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines