Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:25:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - част 6  (Прочетена 172775 пъти)
 
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юни 03, 2009, 11:51:41 »

Момичета хайде и аз да се похваля с моите слънчогледови покани-за сега само на снимичица ги видях, но чакам тези дни и на живо видя с надпис как ще стои. Шрифта ще е в бордо. Нямам търпение Силвето да ми ги прати, но съм сигурна че на живо ще са още по-хубави. Снимка в галерията!
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юни 03, 2009, 14:15:09 »

Perli4ka много са ти весели поканите,като се напечатат ще бъдат страхотни с цвета който сте избрали.
Роди благодаря blum

Bibi за кои розички питаш ,за бутониерката или за малките розички?Ако е за млаките те така си ги продават със зеленичко.А на бутониерката листенцата са от изкуствени цветя(разглобени blum) съчетани с голямата роза и с двете малки give_rose
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юни 03, 2009, 15:06:36 »

Много ви благодаря момичета :)Радвам се че ви харесват :)Муци доколкото знам и твоите са дело на Силвето-приказни са smile
Еми да, аз затова съм така убедена в твърдението си. Сега съм и поръчала и подобни на твоите, но не с канела, а с пръчки (за подаръчета)май съм за друга тема, ама pardon
Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юни 03, 2009, 16:02:42 »

trinity_vn точно за тези разглобените питах  laugh аз търсих точно такива  DANCE поне сега знам от каде да ги взема  yahoo
мерси мила   give_rose
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юни 04, 2009, 00:27:04 »

Биби само да ти кажа че листенцата са едни други рози които ги взех само заради листата.А Бялата голяма розичка е с други листа на клонките които не стават много за такива работи.
Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юни 04, 2009, 09:37:49 »

Биби само да ти кажа че листенцата са едни други рози които ги взех само заради листата.А Бялата голяма розичка е с други листа на клонките които не стават много за такива работи.

аз само за малките розички се интересувам,мноого благодаря  Bravo
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юни 04, 2009, 14:39:52 »

Познайте кой има пратка от Виолет  yahoo
Почвам да показвам снимки  danceg


* pokana.jpg (24.87 KB, 500x387 - видяно 234 пъти.)
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юни 04, 2009, 16:41:00 »

Момичетааа....найнакрая качих видеото... yahoo yahoo yahoo
веднага давам линка...надявам се да имате търпение 40 мин да изгледате всичко...много е важно да го следите добре за да разберете смисъла...

http://vimeo.com/4962033

кумовете ми знаят че ще се женим но нямат ни най малка идея че точно тях ще каним...така че накрая на видеото ще настане голям шаш за тях  Bravo надявам се да ви хареса...моля ви да си дадете мнението какво мислите за филма дори и да не ви харесва или каквото не ви допада...дали сте разбрали кога какво се случва защото не знам дали съм го пресъздала достатъчно добре...

има и парола 7799

приятно гледане  give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юни 04, 2009, 16:42:55 »

ооо ама то ми го качи направо тука  Oh my ... Oh my ... Oh my ...
модераторите има ли някакъв проблем...само написах линка и директно излезе тук  huhhuh.gif
ако трябва ще го напиша с някакви разстояния за да може да излезе линка...а ако няма проблем да е тук...още веднъж приятно гледане  smile
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юни 04, 2009, 19:55:51 »

BeRa  cray така се разчувставх, просто уникална, ако беше към мен тази покана направо щях да се скъсам от рев от щастие. Но най-се изкефих на финалната песен, това за мен е най-великата песен на всички времена  yahoo няма нужда да казвам, че ще е и песен за първия танц  girl_wink
BeRa ти какво работиш, да не си режисьор а?
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: юни 04, 2009, 21:39:30 »

много ви благодаря момичета...  give_rose give_rose give_rose
радвам се че ви е харесало...сега остава да видя до края на седмицата като я получат как ще реагират...
anbibian не съм режисьор за съжаление...макар че много бих искала...

ето така отлетя поканата за тях вече в довършен вид и спирам да ви занимавам с моята покана че сигурно ви отегчих вече...ама така си се радвам и...  blush blush blush


* DSC_0006 [640x480].JPG (71.5 KB, 640x428 - видяно 229 пъти.)
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юни 05, 2009, 09:01:14 »

anbibian не съм режисьор за съжаление...макар че много бих искала...
Според мен направо можеш да се замислиш.  yahoo Снощи тъкмо реших да си лягам и реших да видя какво става във форума и като се загледах във видеото направо.....Поздравления Bravo Bravo
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юни 07, 2009, 11:54:37 »

BeRa, страхотна идея, пък и реализирана прекрасно! Поздравления, страшно ми хареса!  Bravo  Bravo

Аз имам молба към моми4етата, които са се обърнали към Виолет за поканите си - знам, 4е в някоя от темите имаше линк към сайта им, видях го с о4ите си преди време, ама сега къде ли не дирих - ами не намирам, и не намирам....  help  Ако някой ми даде препратка, ще съм му изклю4ително благодарна, 4е ми изтекоха о4ите да се зверя безрезултатно.  girl_impossible

Мерси предварително, и спокойна неделя на вси4ки!  Flower Sunshine
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юни 07, 2009, 12:11:21 »


Аз имам молба към моми4етата, които са се обърнали към Виолет за поканите си - знам, 4е в някоя от темите имаше линк към сайта им, видях го с о4ите си преди време, ама сега къде ли не дирих - ами не намирам, и не намирам....  help  Ако някой ми даде препратка, ще съм му изклю4ително благодарна, 4е ми изтекоха о4ите да се зверя безрезултатно.  girl_impossible

Мерси предварително, и спокойна неделя на вси4ки!  Flower Sunshine

http://www.violet-bg.hit.bg/
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юни 08, 2009, 10:14:45 »

Bera, идеята за филмче е чудесна, ти я беше споделила още много отдавна! Много ми стана приятно да я видя реализирана! Изглежда много професионално. Ако ми дадат на мене такава покана, ще остана със зяпнала уста дни наред  Wink. Не ви познавам какви хора сте, но предполагам, че отразява същността ви по някакъв начин. За тези, които ви познават, предполагам, че има още по-дълбоко значение.

Единственото, което си мисля е, че е дълго. Аз не съм свикнала да гледам нещо цели 40 минути без "прекъсване за реклами"  pleasantry. Е, в интерес на истината го гледах в работа, прочетох 3 писма и отговорих на две, водих два телефонни разговора и търсих една фактура през това време, може би ако седяхме на дивана с половинката след вечеря ефектът щеше да е съвсем друг. Защо не направите и нещо като "трейлър" версия, по-късо и по-динамично, за останалите гости?
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines