Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 23:43:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Събиране на подаръците от младоженците
с тост / по масите /
с коктейл /уелкъм дринк/
преди сватбата

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Събиране на подаръците от младоженците  (Прочетена 160390 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: март 25, 2007, 19:22:31 »

А при нас ще има маса за подаръците и всеки ще го оставя там.Ние ще минем да ги поздравим по масите,но подаръците ще са си на отделната маса.
и ние сме го замислили точно така. Подаръците да се слагат на една маса, а ние по някое време да минем за да поздравим гостите  good
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: март 25, 2007, 19:24:25 »

Ами така е най-удачно.Избягваш неудобния момент!!!
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: март 26, 2007, 08:17:47 »

Ние измислихме май вариант, в който няма да се притесняваме много  pardon Ще тръгнем да обикаляме по масите когато сервират вечерята, като по този начин, хората ще са достатъчно ангажирани и ние ще можем да отделим повече внимание на всяка маса smile Не само да си кажем бързо наздраве и да приберем подаръците, а да разменим по няколко думи с всеки, да си направим снимки  photograph надявам се да мине спокойно и да няма голяма показност  Curtsey
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: март 26, 2007, 08:19:31 »

Ние измислихме май вариант, в който няма да се притесняваме много  pardon Ще тръгнем да обикаляме по масите когато сервират вечерята, като по този начин, хората ще са достатъчно ангажирани и ние ще можем да отделим повече внимание на всяка маса smile Не само да си кажем бързо наздраве и да приберем подаръците, а да разменим по няколко думи с всеки, да си направим снимки  photograph надявам се да мине спокойно и да няма голяма показност  Curtsey

и ние така ще направим !!! smile
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: март 26, 2007, 09:53:56 »

Чудя се само как да организираме събирането на самите подаръци...  Girl_sing Може би ще помоля някоя от шаферките да върви незабележимо около нас и да поема всичко, което ми подадат  crazy Едва ли ще е красиво да извадя някоя огромна чанта и да пъхам всичко вътре  ROFL
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: март 26, 2007, 10:00:55 »

Чудя се само как да организираме събирането на самите подаръци...  Girl_sing Може би ще помоля някоя от шаферките да върви незабележимо около нас и да поема всичко, което ми подадат  crazy Едва ли ще е красиво да извадя някоя огромна чанта и да пъхам всичко вътре  ROFL
Най-добре е да върви някой с вас наистина! При нас беше така и само подавах нещата!
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #111 -: март 26, 2007, 17:05:58 »

А при нас ще има маса за подаръците и всеки ще го оставя там.Ние ще минем да ги поздравим по масите,но подаръците ще са си на отделната маса.
Аз бях твърдо за този вариант, но родителите бяха възмутени.  beating Казаха, че  е неуважение към гостите и че всеки гост чака с нетърпение да си подари подаръка и да види реакцията на младоженците (естествено няма да се разопаковат в ресторанта) и ако ги оставят на маса още при влизането, подаръците щели да изглеждат като захвърлени. Въпрос на гледна точка, не бях съвсем съгласна. В крайна сметка решихме да минем по масите и като се чукнем с всеки  CHEERS  да ни подарят подаръчетата  wedding. Най-подходящо като време ще е, когато сервират основното - нито е прекалено рано, нито е прекалено късно, всички ще са по масите, няма да се танцува, ще може да се пусне лека музичка, хората да хапват, да пийват и ще минем да ги поздравим. CHEERS
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: март 27, 2007, 09:24:00 »


 В крайна сметка решихме да минем по масите и като се чукнем с всеки  CHEERS  да ни подарят подаръчетата  wedding. Най-подходящо като време ще е, когато сервират основното - нито е прекалено рано, нито е прекалено късно, всички ще са по масите, няма да се танцува, ще може да се пусне лека музичка, хората да хапват, да пийват и ще минем да ги поздравим. CHEERS
[/quote]
и ние ще направим така
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: март 27, 2007, 09:26:25 »

cherry и ние ще направим точно така  good Bravo  В крайна сметка, всеки гост ще иска да си даде лично подаръка, а и представяш ли си, подаръците, които са в пликче изведнъж да изчезнат от масата или да се окажат изпразнени...  beating
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: март 27, 2007, 09:31:33 »

представяш ли си, подаръците, които са в пликче изведнъж да изчезнат от масата или да се окажат изпразнени...  beating
ОООООООООО  hunter
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: март 27, 2007, 09:44:29 »

аз зная за подобен случай.на една сватба всички подаръци били някакви си уреди-в големи кутии.имало си предназначено място за тях,а на другия ден когато един от гостите попитал младоженците-харесва ли ви телевизора( едиси коя марка) и те  Oh my ... оказа се че персонала н аресторанта са си го прибрали P-(така че внимавайте!
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: март 27, 2007, 09:49:20 »

ааа стига бе  tuktuk цял телевизор?!!!??? уау доста сръчен персонал е имало това заведение.
 Аз досега обмислях, този проблем с масата за поаръци.
Май след като ги получим ще трябва щафера и шаферката, т.е. сестра ми и брата на годеникът ми да ги изнесат от ресторанта в стаите  pardon, тъй като ние няма да имаме визуален контакт с масата за подаръци.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: март 27, 2007, 09:53:41 »

аз зная за подобен случай.на една сватба всички подаръци били някакви си уреди-в големи кутии.имало си предназначено място за тях,а на другия ден когато един от гостите попитал младоженците-харесва ли ви телевизора( едиси коя марка) и те  Oh my ... оказа се че персонала н аресторанта са си го прибрали P-(така че внимавайте!
УЖАС АМИ ТЯ ПРОСТОТИЯТА ХОДИ ПО ХОРАТА  hunter hunter hunter hunter hunter hunter hunter hunter hunter
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: март 27, 2007, 09:57:37 »

аз зная за подобен случай.на една сватба всички подаръци били някакви си уреди-в големи кутии.имало си предназначено място за тях,а на другия ден когато един от гостите попитал младоженците-харесва ли ви телевизора( едиси коя марка) и те  Oh my ... оказа се че персонала н аресторанта са си го прибрали P-(така че внимавайте!
УЖАС АМИ ТЯ ПРОСТОТИЯТА ХОДИ ПО ХОРАТА  hunter hunter hunter hunter hunter hunter hunter hunter hunter
не се учудвам  hunter hunter hunter hunter hunter hunter bomb bomb
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: март 27, 2007, 09:58:56 »

АБЕ 100% ТЕЛЕВИЗОРА СЕ Е СКАПАЛ  Плачещо момиче
ГЛУПАВИ ХОРА
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines