Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 23:35:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Събиране на подаръците от младоженците
с тост / по масите /
с коктейл /уелкъм дринк/
преди сватбата

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Събиране на подаръците от младоженците  (Прочетена 160368 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 12, 2007, 03:53:57 »

Мерси за предложението!  give_rose Ще помисля как мога да го вмъкна. Кахъра ми е само гостите да не се засегнат нещо.  End
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: май 12, 2007, 12:51:01 »


Здравейте приятели,сватбари,сватбарки и всички, които са на тази вълна.Нашата организация около сватбата е почти на края и вече сме направо уморени(приятно).Точно 6 месеца траеше всичко от първият момент (от както се сгодихме)До 20.05.07 остават броени дни а остана само един нерешен въпрос.Междо другото Аз съм младоженеца ,но пиша от името на булката.На нея много и се иска да ''избягаме'' от стандартната процедура с минаването покраи гостите за получаване на подаръците и за това ви моля ако някой има някакв идея как по друг начин може да се режисира този комплициран момент.Ще се радвам на всякакви атрактивни предложения от ваша страна.
Благодарая Ви Предварително Dance

ние сме решили  да ''избягаме'' от стандартната процедура с минаването покраи гостите за получаване на подаръците'' като ние стоим на вратата и посрещеме всеки гост с 4аша вино и така ще полу4им подараците на вратата посрещайки всеки по отделно , а подара4етата от нас ще бъдат на масите им
« Последна редакция: май 14, 2007, 15:17:28 от maria_lakova » Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 22, 2007, 21:13:56 »

Аз смятам да поздравим всички присъстващи гости, като минем по масите да им благодарим, че са ни уважили, а те тогава ще си дадат подаръците. Не смятам, че има нещо нередно така да се прави.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 23, 2007, 12:48:02 »

Аз смятам да поздравим всички присъстващи гости, като минем по масите да им благодарим, че са ни уважили, а те тогава ще си дадат подаръците. Не смятам, че има нещо нередно така да се прави.
да ние така
от край време се процедира по-този начин, но няма лошо ако си реши и друг вариант
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: май 23, 2007, 13:16:24 »

Аз смятам да поздравим всички присъстващи гости, като минем по масите да им благодарим, че са ни уважили, а те тогава ще си дадат подаръците. Не смятам, че има нещо нередно така да се прави.

И ние така направихме и не беше лошо, така можахме да отделим на всеки по малковнимание и лично да благодарим за тиова, че са ни уважили!!! good CHEERS
Активен
vlyubeni
Любопитен
*
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 30, 2007, 08:21:23 »

Не ще имаме маса за подаръци и красиво опакована кутия като "урна" за парични подаръци. Сватбения агент ще информира гостите да си оставят там подаръците, а ако не разполагат с картички, на масата сме предвидили да има достатъчно, както и пликове.
При нас и двата ритуала ще са в градината на ресторанта, където ще е и сватбата. След църковния ритуал свещеника ще ни заведе до мястото определено за дансинг. Там сервитьорите ще раздадат на всеки по чаша шампанско, кума ще направи своите пожелания към нас и ще завърши с наздравица. След като отпием по глъдка вино, ще изтанцуваме първия си танц, а на гостите през това време ще им бъдат поднесени и петифури. След това ще седнат по масите. Така решихме проблема с минаването по масите. Сватбата ще е малка и може след някой от танците да отиваме до някоя маса и да поговорим малко с гостите, а и да се запознаваме с тези от другата страна, които не познаваме.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 30, 2007, 09:59:46 »

аз в началото на подготовката така се дразнех на това минаване по масите,а сега ми е най нормален обичай.все пак когато съм ходила по сватби сам чакала с нетърпение младоженците да минат и да си подаря подаръка.а и сега решихме когато гостите ни подаряват техния подарък ние да им подаряваме нашето подаръче и ми се струва съвсем нормално.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: май 30, 2007, 14:10:49 »

vlyubeni това звучи готино, мисля да взаимствам идейката! благодаря!
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: май 30, 2007, 14:15:31 »

аз в началото на подготовката така се дразнех на това минаване по масите,а сега ми е най нормален обичай.все пак когато съм ходила по сватби сам чакала с нетърпение младоженците да минат и да си подаря подаръка.а и сега решихме когато гостите ни подаряват техния подарък ние да им подаряваме нашето подаръче и ми се струва съвсем нормално.

Абсолютно права си мила, и ние в началото искахме да отбегнем това, но в крайна сметка гостите се вълнуват почти колкото нас при подаряването на подаръците и не смятаме да им отнемем това удоволствие.Мое мнение разбира се  smile
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 31, 2007, 16:22:24 »

И аз не исках да минавам помасите, но разпитах доста хора около мен и те казаха, че все пак това  е възможност да отделиш време за всеи един от гостите. Плюс това ние ще раздаваме подаръци. Моя баща е мног онегативно настроен, тъй като на времетоса ги кичели с пари, което е много показно и грозно. На на моята сватба повечето са млади и възпитани хора.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юни 01, 2007, 11:51:55 »

И аз не исках да минавам помасите, но разпитах доста хора около мен и те казаха, че все пак това  е възможност да отделиш време за всеи един от гостите. Плюс това ние ще раздаваме подаръци. Моя баща е мног онегативно настроен, тъй като на времетоса ги кичели с пари, което е много показно и грозно. На на моята сватба повечето са млади и възпитани хора.
Ние още отначалото пък искахме да минаваме по масите и да отделим внимание на всички и на самото поздравяване ще им дадем подаръчетата,пак като уважение и благодарност че ще присъстват на нашата сватба,т.е присъстват
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 01, 2007, 11:57:22 »

И ние ще минаваме,защото това е единствения момент,в който можеш да поздравиш всички гости и да им благодариш,че са уважили този,толкова важен ден за теб!!! CHEERS
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 01, 2007, 12:36:45 »

ние ще минем по масите с чашите шампанско още след 1вия танц и ще се опитаме да отделим време за всички, затова си мисля че няма да има обидени, те ако искат може и да не си оставят подаръците на предназначената за това масата, а да ни ги дадат тогава, но какво значение има след като пред техните очи ние ще сложим подаръка там!!!! то ще стане една олелия.......  crazy
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 06, 2007, 11:07:33 »

Чакай малко,сега доколкото разбирпам вие ще имате отделна маса за подаръци,НО повярвай ми сигурно след първия танц ще е просто невъзможно да отидете по масите при гоститне,защото оркестъра или сватбоводещата ще ви емнат да правите куп други работи а и речта на кума и .....просто за мен няма как да се получи/в моята представа/.И второ защо трябва да се обидят като оставите подаръците някъде-та нали /поне аз доколкото зная/ на сватбата не се отварят подаръците и така или иначе ще трябва да ги оставите на някоя маса,не мисля че ще има обидени заради това
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 06, 2007, 15:24:55 »

при нас обичая е такъв, бебо след 1вия танц следва "Добре дошли и наздраве на гостите" и тогава ди джея ще ни подкани и сигурно ще минем по масите и ще си има маса за подаръците , но все пак казвам че който иска да го даде лично, пък ние ще си го сложим там!!!! пак стана супер сложно
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines