Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 23:25:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 7 част  (Прочетена 155099 пъти)
 
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: януари 27, 2009, 15:26:35 »

Дани, ще съм ти много благодарна ако проучиш.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: януари 27, 2009, 15:51:10 »

Ето ме и мен след прегледа - киста от дясно на матката - 39мм. Изиписа ми Оргаметрил 5 дена сутрин и вечер, каза че след това ще ми дойде и като свърши пак да отида на преглед  Wink Незнам да се радвам ли, да се плаша ли?!
Активен
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #347 -: януари 27, 2009, 15:57:32 »

Гери важното е че си разбрала какъв е проблема  и ще вземеш мерки.Успех
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: януари 27, 2009, 15:58:07 »

Ето ме и мен след прегледа - киста от дясно на матката - 39мм. Изиписа ми Оргаметрил 5 дена сутрин и вечер, каза че след това ще ми дойде и като свърши пак да отида на преглед  Wink Незнам да се радвам ли, да се плаша ли?!

Не се плашииии ще се оправиш. При мен беше по същия начин само, че мойта киста беше доста по голяма (при закъснение 4 седмици). Аз също пих оргаметрил по същата схема, дойде ми след това и кистата се беше спукала. Сигурна съм, че и при теб ще е така. Успех  give_rose Сладурки не знам какво сатава но наблюдавам, че в последно време е някакъв бум на кисти  diablo ужасссс. Всяка второ жена вече е с такъв проблем - sorry за  Offtopic
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: януари 27, 2009, 16:02:17 »

Ето рецептата за лекуване на кисти Wink - 200гр златна пръчица и 200гр лазаркиня се смесват добре. 2.5 супени лъжици се варят 15 мин на затворен капак в 600мл вода. Цеди се и се изпива на 3 пъти през деня.
Тези билки ги има във всяка аптека!
Успех на всички!
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: януари 27, 2009, 16:34:00 »

lilsan, Gergancheto , не се притеснявайте. всичко ще се оправи.
все по срещано е сред жените, но пък има и методи и начини на лечение, така че горе главата. ще се оправите и ще имате едни хубави и здрави бебчета.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: януари 27, 2009, 17:24:59 »

Аз като влзох и той "бремнна ли си?" и аз викам "еми ама ми закъснява един месец вече, тестовете за бременни са отрицателни" и той :"Знаеш ли колко отрицателни тестове сега бутат колички по улиците"  laugh

Иначе аз пъров ще пробвам с това което ми е  изписал, ако не стане ще пробвам с билки  good

give_rose Сладурки не знам какво сатава но наблюдавам, че в последно време е някакъв бум на кисти  diablo ужасссс. Всяка второ жена вече е с такъв проблем - sorry за  Offtopic

И моя доктор така каза, да не се притеснявам защото наистина е някакъв бум и е доста често срещано  NO
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: януари 27, 2009, 18:03:35 »

И аз преди две години имах киста - 5х7см, но имах късмета, че след като лекаря ми я разбута на прегледа и още същият ден ми изтече.
Гери, не се шашкай, важното е че преди да си забременяла си се изследвала и са ти я открили. Като гледам по разни други форуми на колко момичета им откриват чудесии едва след като забременеят  shok.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: януари 27, 2009, 19:38:27 »

И аз преди две години имах киста - 5х7см, но имах късмета, че след като лекаря ми я разбута на прегледа и още същият ден ми изтече.

Как така ти я разбута?! Моя ме гледа само с екограф?!
И другия ми сигурно много тъп въпрос, но ... аз ще разбера ли като се спука кистата?!  crazy
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: януари 27, 2009, 20:14:58 »

Гери, със сигурност ще разбереш, ако ти се пукне и изтече. То е все едно имаш течение.
А това, с което ми я гледаха се казва май вагинален ехограф.
« Последна редакция: януари 27, 2009, 20:23:37 от danieIa » Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: януари 27, 2009, 20:22:17 »

Аз знам че щом има отсъствие на менструация порадикиста щом се спука ти идва нормална мнструация поне при мен преди беше така
Като се спука ми идва но по нищо н е се различава
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: януари 27, 2009, 21:26:29 »

Мацки, вчера ме навести лелката, точно 14 дни след положителния ми тест за овулация, та  явно цикъла ми е отново 34 дни, както беше преди да пия противозачатъчните, а не 28 дни. За пръв път от 6 месеца имам нормален цикъл, което ме навежда на мисълта, че организма ми вече се е възстановил след спирането на противозачатъчните smile  Може да не се е получило този месец, но все пак имам голям напредък - положителен тест за овулация и нормален цикъл , надявам се следващия месец да се получи smile
Иначе в четвъртък съм при доки да разбера резултатите от изследванията ми, надявам се да са добри, и да не се налага да ме преглежда, че с тая лелка ще си умра от срам.  Не знам колко ще са достоверни резултатите, понеже разбрах че някой хормони си имат точно определен период за изследване, за да са достоверни резултатите, но ще видим какво ще каже доки, след като му кажа че този път си ми е дошло нормално.
Герганчето, веднъж един доктор в училище ( бях ученичка още) сподели, че някой жени просто не стигат до оргазъм, при тях как тогава става това полепване на сперматозоиди?  crazy
Успех на всички smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: януари 27, 2009, 22:05:19 »

Анита аз мисля че няма да те прегледа ако си с лелка, обикновенно не преглеждат в такива дни  good Иначе за липсата на менструация ще ти пиша до няколко дни, че си дадох учебника на една мацка да прочете нещо  good
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: януари 28, 2009, 00:13:47 »

Здравейте бе сладурки, днес не съм ви чела и вие сте се увлекли в писане. Аз днес отново имам някакво течение подобно на цикъл, само че е почти черно.  crazy Вчера няма нищо, днес това. Вече незнам. Да ви кажа честно толкова бих била щастлива, дори и да текне като река и една седмица да ми е на гости лелката, ама не. Пак съм в изходна позиция.

Герганче, всичко ще се оправи.
Агент - Т, без сълзи мила. Бъди твърда и скоро всичко ще се оправи.
Лилсан, надявам се и искрено ти пожелавам да не се стига до операция.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: януари 28, 2009, 09:33:14 »

Добро утро, момичета.
Надявам се скоро всички да се оправим.......и да се премести в друг клуб Wink
Вярвам, че всичко ще бъде наред....въпреки гадното ни положение сега.
Аз се бях отчаяла малко, но ми минааа.........знам, че ще се оправя съвсем, съвсем скоро...това желая на всички ни! good
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines