Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 23:33:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 7 част  (Прочетена 155140 пъти)
 
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: януари 28, 2009, 14:52:33 »

Лоша работа при мен sad.
Току що се върнах от преглед. Пуснаха ми нови изследвания, за да видим дали старите неща са минали и другата седмица ще се разбере.
Само дето лекаря хич не беше хепи като гледаше вътрешностите. Зададе ми хиляда въпроси относно последния цикъл, нещо овулацията ми не му харесва sad, но нищо не казва освен "За всичко има време...". Това ми звучи като някога, но не сега... Накрая даже ми пусна и тест за бременност?! Луда работа. И аз не смея да питам и той не казва. Все си казвам, че ще съм нахална и ще разпитвам, ама като отида и губя и ума и дума...
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: януари 28, 2009, 14:56:16 »

danieIa дано след седмица като отидеш резултатите да са добри good
и питай место да седиш в неведение и да се чудиш кое , какво и защо ти е назначил, твое право е да знаеш всяко изследване за какво се прави.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: януари 28, 2009, 15:38:42 »

Помощ момичетаааааааааааа, моля ви. Направих си кръвен тест за бременост както ме посъветвахте, но от лабораторията нежелаят да ми кажат какво означават резултатите, а при гинеколога си мога да отида най-рано в понеделник. Изследването е total Бета ЧХГ, а резултата ми е 0,650 mU/ml какво означава, ако някоя от вас знае, моля ви кажете ми. crazy crazy
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: януари 28, 2009, 15:45:02 »

Жени аз мисля че някъде беше коментирано, аз не мога да помогна, съжалявам  give_rose
Дани и аз така вчера си вика всичко дето имам ще го питам, даже какво мисли по въпроса за бебе и куче в едно жилище и като отидох направо си глътнах езика, влязох за няма и две минутки, само ме видя с екографа и ми каза какво и аз се подписах и си тръгнах, после .....1000 неща се сетих  girl_impossible
Стискам ти палци всичко да е наред, след седмица  good Едно голямо гушшшшш  heart heart
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: януари 28, 2009, 15:53:28 »

Съжалявам не си бременна! Но колко все пак ти закъснява ?
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: януари 28, 2009, 15:54:54 »

echy_ , изследванията си ги знам за какво са, но още първия път като ходих лекаря ми каза, че не ми е много добра овулацията и сега го потвърди. А на мен ми е странно, защото винаги съм си мислела, че я усещам кога ми е точно и си имам всички признаци на овулация?!
Сега сме на етап изчистване от инфекция и възстановяване на нормалната влагалищна среда. Не мисля, че има повод да се съмнявам в компетентността на лекаря, даже напротив и мисля спазвам неговите указания.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: януари 28, 2009, 15:55:50 »

Жени ето стойностите на ЧХГ, които намерих при бременност:


Седмица от последната-------- Количество на
Менструация---------------------- hCG в mIU/ml
3 ------------------------------------- 5 - 50
4 ------------------------------------- 4 - 426
5 ------------------------------------- 19 - 7,340
6 ------------------------------------- 1,080 - 56,500
7 - 8 --------------------------------- 7,650 - 229,000
9 - 12 ------------------------------- 25,700 - 288,000
13 - 16 ----------------------------- 13,300 - 254,000
17 - 24 ----------------------------- 4,060 - 165,400
25 - 40 ----------------------------- 3,640 - 117,000
 
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: януари 28, 2009, 16:09:29 »

echy_ , изследванията си ги знам за какво са, но още първия път като ходих лекаря ми каза, че не ми е много добра овулацията и сега го потвърди. А на мен ми е странно, защото винаги съм си мислела, че я усещам кога ми е точно и си имам всички признаци на овулация?!
Сега сме на етап изчистване от инфекция и възстановяване на нормалната влагалищна среда. Не мисля, че има повод да се съмнявам в компетентността на лекаря, даже напротив и мисля спазвам неговите указания.
Извинявай,Даниела,но какво точно означава не много добра овулация,за първи път чувам такова нещо!
Винаги съм си мислела,че или  я имаш или я нямаш,за първи път чувам за добра и лоша!
Ако може да обясниш малко по-подробно,че ми стана много интересно! smile
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #368 -: януари 28, 2009, 16:26:07 »

 mail-for-you
Ехо, как сте! Аз искам да ви кажа, че напускам клубчето, защото съм бременна  yahoo Днес видяхме сърдечна дейност  Girl_hide Обаче ще ви наглеждам и ще помагам с каквото мога. На всички пожелавам скоро тази радост!
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: януари 28, 2009, 16:29:59 »

mail-for-you
Ехо, как сте! Аз искам да ви кажа, че напускам клубчето, защото съм бременна  yahoo Днес видяхме сърдечна дейност  Girl_hide Обаче ще ви наглеждам и ще помагам с каквото мога. На всички пожелавам скоро тази радост!

Едно тихоооо -  Честитооооооооо  give_rose дано всички го напуснем скоро......че и аз вече почвам да се вманиячавам.....Успех момичета
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: януари 28, 2009, 16:31:18 »

Много ви благодаря момичета и аз така предположих като видях това 0,650, но все пак. Закъсня ми 10 дена, а на мен цикъла ми е точен никога досега не ми е закъснявало, освен като бях бременна с дъщеря ми.Благодаря още веднъж за бързите отговори.Аз ще си остана тук до..............безкрай.Успех на всички и изчезвайте по-бързо оттук.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: януари 28, 2009, 16:32:18 »

mariana честито! Пожелавам ти всичко да е наред до финалната права и едно здраво бебче накрая. Аз да си призная те подозирах, че си бременна.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: януари 28, 2009, 16:32:23 »

mariana честитоооооо yahoo yahoo give_rose give_rose give_rose give_rose лека бременност ти желая  едно хубаво  здраво бебче н края give_rose
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: януари 28, 2009, 16:33:17 »

Мариана, честито  give_rose
Много лека бременност ти пожелавам и накрая  Baby Momy

Хайде и другите, по-скоро къш от тук  pardon
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #374 -: януари 28, 2009, 16:35:05 »

mariana, честито и от мен! Пожелавам ти една красива и спокойна бременност.

Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines