Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:26:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 7 част  (Прочетена 154976 пъти)
 
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #330 -: януари 27, 2009, 12:55:42 »

ee да няма смисъл,щом си осигурена използвай,аз в събота ще ходя до д-р Даскалов в Медикус за да си пусна тези имунологични и да видим дали пак ще ми прави цветна снимка-ужас  nea
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: януари 27, 2009, 12:59:41 »

Неприятно ли е да ти правят цветна снимка?
Активен
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #332 -: януари 27, 2009, 13:04:39 »

зависи,всеки който е правил ще ти каже различни неща,при мене ме боля но болката е за секунди,знам че д-р Даскалов правил цветната снимка с упойка ,заспиваш за малко,и нищо неусещаш
но ако правите опити от няколко месеца или година ти е още рано да мислиш за такива работи  girl_wink
« Последна редакция: януари 27, 2009, 16:24:47 от maria_lakova » Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: януари 27, 2009, 14:07:39 »

Колкото до цветната снимка и аз знам, че е доста болезнено sad.
Иначе утре съм отново при лекаря за нови изследвания с надеждата инфекцията да се е разкарала. Но още по телефона ми каза, че ми подготвя нова серия лекарства bad.
Активен
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #334 -: януари 27, 2009, 14:17:18 »

Даниелка не съм разбрала каква ти е инфекцията но дано да си я излекувала
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: януари 27, 2009, 14:20:20 »

Привет и от мен сладурки! Аз вчера бях на гинеколог и се оказа, че кистата на левият ми яйчник си стои даже е станала 5 см. (Писала съм за този мой проблем в предишни постове). Но това не е най-лошата новина - най-вероятно ще трябва да ме оперират. cray cray cray След две седмици съм пак на преглед и тогава вече окончателно ще стане ясно какво ще правя и ми е притеснено.  sad
Активен
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #336 -: януари 27, 2009, 14:23:28 »

ооо милото
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: януари 27, 2009, 14:26:37 »

Лилсан мила горе главата мисли че след това всичко ще е наред и ще си имате едно сладко бебоче. Ще стискаме палци всичко да мине наред, ще ни държиш в течение какво става smile
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #338 -: януари 27, 2009, 14:32:22 »

lilsan, това с операцията не е толкова лошо, особено ако те избави от проблема ти напълно. Нали няма да ти махат целия яйчник?
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: януари 27, 2009, 14:34:17 »

Привет и от мен сладурки! Аз вчера бях на гинеколог и се оказа, че кистата на левият ми яйчник си стои даже е станала 5 см. (Писала съм за този мой проблем в предишни постове). Но това не е най-лошата новина - най-вероятно ще трябва да ме оперират. cray cray cray След две седмици съм пак на преглед и тогава вече окончателно ще стане ясно какво ще правя и ми е притеснено.  sad

Мила не се притеснявай, може да е фулукулярна и да се спука.... и аз имах киста и всичко се оправи....а стигне ли се до операция (дано не) те съветвам да потърсиш билкар  good  Тъй като не съм чела др ти постове ми извини, но закъснявало ли ти е? колко време и предписаха ли ти нещо за предизвикване?  girl_impossible
« Последна редакция: януари 27, 2009, 14:36:25 от fiamaa » Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: януари 27, 2009, 14:42:45 »

ЛилИ не се плаши мила няма страшно аз го преживях преди 8 месеца всичко е за хубаво ето виж сега
аз даже сам с 1 яйчник и вече сам в 5 месец
Само 4 месеца с;лед операцията видях  PREGQ
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: януари 27, 2009, 14:51:22 »

Много ви благодаря милички. След такива мили думи започвам малко по малко да мисля по-позитивно.
fiamaa, аз нямам и съм нямала никави проблеми с цикъла. Напълно редовен ми е точен. Тази киста я имам от поне 2 години и няма изгледи да се спука.
KlaraFina, гинеколожката ми каза, че няма опасност засега за яйчника ми, но ако кистата продължи да расте има опасност да го увреди и да се наложи да го отстранят. Тази прогноза обаче е далечна.
Дидето, дано и при мен всичко да се развие както трябва и след това и аз да се похваля с две чертички.

Прегръщам ви и ще ви държа в течение. heart
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: януари 27, 2009, 14:58:56 »

Много ви благодаря милички. След такива мили думи започвам малко по малко да мисля по-позитивно.
fiamaa, аз нямам и съм нямала никави проблеми с цикъла. Напълно редовен ми е точен. Тази киста я имам от поне 2 години и няма изгледи да се спука.
KlaraFina, гинеколожката ми каза, че няма опасност засега за яйчника ми, но ако кистата продължи да расте има опасност да го увреди и да се наложи да го отстранят. Тази прогноза обаче е далечна.
Дидето, дано и при мен всичко да се развие както трябва и след това и аз да се похваля с две чертички.

Прегръщам ви и ще ви държа в течение. heart

Мила защо не се допиташ до някой билкар...чувала съм за много случай, в който с билки се оправя всичко... пробвай, а от опит глава не боли. Все пак няма да са лекарства или операция, пък да вземе и да си оправи... Успех и от мен и горе главата  give_rose
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: януари 27, 2009, 15:04:42 »

Ще проуча и този вариант. Благодаря ти. give_rose
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: януари 27, 2009, 15:22:47 »

lilsan и аз ти препоръчвам да пробваш с билки. Имам позната, която се излекува с билките Златна пръчка /жълт енчец/ и Лазаркиня. За един месец й изчезна кистата, а беше пред операция.
Ако имаш време и търпение нищо не пречи да се опита. А и билките са доста евтини. Ако имаш интерес ще разпитам какво точно се прави.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines