Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:28:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Юли ,Август и Септемвр  (Прочетена 140163 пъти)
 
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 06, 2009, 16:04:06 »

Днес ходих при личния лекар и си взех направление за проследяване на бременност и сега трябва да звъня да си запиша час при гинекогола и да ми направи вече картон. НА вас кога ви направиха картони, че ми се струва че малко сам по закъсняла, ама личния ми каз че такаво направление се дава след 11 седмица , защото преди нея сам била "малко бременна"
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #61 -: януари 06, 2009, 16:33:50 »

Вчера като бях на прегледа гинеколожката ми каза, че следващия път ще ми направи картона, като й занеса резултатите от изследванията. А то това ще е след 3 седмици чак... Незнам иначе по принцип кога ги правят.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: януари 07, 2009, 11:08:17 »

Rodi,на мен ми го откриха в 3 месец,но мисля че до 4 би трябвало не по-късно
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 07, 2009, 13:36:00 »

Ами незнам , записах си час за утре слетобяд и като се прибера ще ви давам отчет какво става. Снощи не бях никак добре и незнам на какво се дължи, имах затруднено дишае и все едно някой ме беше натиснал под гърдите такава болка  днес не съм на работа малко да си почина. Хайде утре ще се отчета
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #64 -: януари 07, 2009, 15:28:21 »

Rodi и на мен понякога ми става така - затруднено дишане. В някои случаи като се преуморя, но има случаи и когато просто започвам да дишам много трудно и тежко.
 good за прегледа утре - всичко ще е наред  good 
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #65 -: януари 08, 2009, 14:31:23 »

За много години на всички,да сте много здарви и щастливи!!!!
Аз да ви се похваля,вчера бях на доктор и видяхме бебо как се върти и си се занимава нещо!Видяхме пристчетата на крачета и ръчички,прилича си на бебенце вече и съм много щастлива yahoo!
Относно картон и аз още нямам,но скоро  мисля да се снабдя smile!Я кажете момичета на вас вече личи ли ви нещо,аз мислшя,че е започнало малко да ми щръква коремчето,е с дрехи не си личи ама иначе май се позабелязва!Какво мислите дали е прекалено рано и само си внушавам?При вас как е?
Роди чакаме да свърши прегледа и да кажеш какво е станало?
Поздрави на всииичкиии!
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 08, 2009, 16:11:20 »

И аз да се запиша, еее, и аз съм в трети месец, та като прочетох сега се развълнувах много. Сигурно ще мога да видя и аз бебка как се движи:))) Картонът ми ще го правят сега на предстоящия преглед на 16. Можеше и предния път-през декември.
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #67 -: януари 08, 2009, 16:22:56 »

Kriseto, и аз имам вече коремче, което поне аз си забелязвам даже и с дрехи.
Да ви питам - как сте с килограмите? Аз лично съм свалила 2, че даже и 3 килограма.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 08, 2009, 16:28:27 »

Kriseto,при всеки е различно.Имам познати,накоито има пролича в 6 месец,а на други в 3.Аз сега съм в 4 и ми се вижда доста голям ,че ми е вече корема blum.Ама индивидуално е,но няма за какво да се притесняваш good.
bandidi,добре дошла в нашата групичка danceg.Колко е хубаво,че се увеличаваме,а като се сетя че бях първа тук blum
Аз утре съм на доктор :danceg:после ще разказвам Girl_hide
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 08, 2009, 16:30:24 »

Ами аз съм качила 4 кг.и 500гр. засега
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 08, 2009, 16:40:31 »

Ехо малко отчетче и от мен, сега бях при доки и - видях ръце и крака и много мардаше явно му е голям купон вътре. Направиха ми картн и в събота ще ходя за изследвание , кръв, секрет и цитонамазка. Искам да питам на някой от вас който не си знаеят къвната група сега като ги изследват и трябва ли да си платите. На мен ми каза че само тва не се поемало от здравната каса и ще ми струва 14 лв.
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #71 -: януари 08, 2009, 17:56:28 »

Ние с мъж ми си направихме изследвания на кръвните групи като си правихме медицинските за брак и за мое разочарование аз съм А-, а той В+. Надявам се всичко да е наред и изследванията за антитела да са добри. Май се правят в 4-я доколкото се сещам и като се сетя за това малко се притеснявам, но знам че всичко ще е наред. Трябва всички да сме позитивно настроени good
Пропуснах да поздравя bandidi - пожелавам ти всичко да протича както трябва и добре дошла в отбора  Yes За кога ти е термина?
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 08, 2009, 19:16:55 »

И ние си ги изкарахме кръвните групи преди сключването на брака.Аз съм АВ+
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 09, 2009, 09:46:23 »

Имам един въпрос,тук някоя от вас пуши ли? blush
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 09, 2009, 09:50:39 »

Роди понежа аз исках да си изследвам кръвната група просто така, за да си я знам, моята лична лекарка ми каза, че на бременните така или иначе се изследва и то безплатно и няма смисъл да си правя платено изследване. Но това не беше тази година, така че проучи въпроса. Според мен има логика да е безплатно.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines