Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 10:47:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А как се разбирате със свекървата? - част 2  (Прочетена 139812 пъти)
 
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: ноември 11, 2008, 14:03:17 »

gerito_81 ти си късметлийка. малко са момичетата, които се разбират със свекървите си. Аз съм нехаресвана снаха и ми беше показано доста ясно. Тъпа да бях щях да го разбера, но какво да се прави. Животът продължава и за мен е важно да се разбираме със сина й не с нея. И без това тя не го обича много, много.
За разлика от ситуацията при теб. Моят свекър дава мило и драго за мен, може би, защото ме вижда на три месеца веднъж за няколко часа.
« Последна редакция: ноември 11, 2008, 14:05:39 от reni79 » Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: ноември 11, 2008, 17:21:55 »

Аз се разбирам отлично с моето свеки. Даже милото все се цупи , че повече ме обичали от него laugh Поне до сега не сме имали проблеми никакви , събираме се често с моите и неговите родители , много си пасват и майките и бащите ни yahoo
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: ноември 11, 2008, 23:41:53 »

Хаха Лъвче и моя мъж така се сърди че мен обичат повече от него "тая па моята майка само на теб ти купува чехли а на мен не"  funnytooth И така даже като ходиха в Турция това лято само на мен донесоха подарък  Girl_hide
Активен
nidfl_
Новак
*
Публикации: 8



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: ноември 12, 2008, 00:34:20 »

И моята свекърва си ме обича и винаги се допитва до мен, за каквото и да е било. Не живеем заедно и може би като ни види за малко не иска да се дърпаме за косите, а да сме в добри взаимоотношения. МА не мога да кажа лоша дума за нея smile
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: ноември 12, 2008, 08:16:06 »

Е момичета много се радвам за вас!Наслучили сте на свекъри и свекърви! :bravo:Дано все така да вървят взаймоотношенията ви. good Редно е да е така-да ви приемат в новите ви семейства Да има нормални човешки взаимоотношения и взаимно уважение....
Но когато нещата не стоят така поддържам мнението – колкото по-далече, толкова по-добре.Хем по-рятичко се виждаме, по-малко си говориме, по-малко ни се бъркат, дразнят, изнервят. За няколко часа ще се изтърпим някакси. За съжаление характерите, възпитанието, и мисленето ни нямат нито една допирна точка. В началото ми беше мнго неприятно, цялата игра на нерви и лицемерие, но като че ли свикнах, по точно с мъжа ми спряхме да обръщам внимание на простотията и се дистанцирахме. И да не казвам голяма дума, но от както стана това се чувстваме много добре. give_rose
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: ноември 12, 2008, 08:28:09 »

Хайде и аз да споделя за моите свекър и свекърва smile Имам щастието че попаднах на страшно сърдечни и весели хора.Още първия път когато ме видяха ме посрещнаха с прегръдка и целувка smile А като сме в тях на гости-не ме оставят нищо да барна  pardon Сега от както съм бременна вече въобще не питат даже синът им как е  Wink чакаме ги за коледа да дойдат и съм сигурна че ще  е много забавно...
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: ноември 12, 2008, 10:59:27 »

Gergancheto И ние сме така funnytooth А като кажа за някое ястие , че ми е любимо все него ми правят! Особено сега като съм бременна и аз като maj4eto още повече ме глезят! blush
А пък моята майка пък все готви това което на мъжа ми му е любимо!  laugh
Така и двамата сме доволни , все гледат да ни угодят! Ние с милото го оценяме разбира се и сме им безкрайно благодарни! Girl_hide
Дано винаги да се разбираме така с моята свекърва, както и със свекър ми , той пък е направо душичка smile
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: ноември 12, 2008, 16:04:45 »

Хайде и аз да се включа. И ние много добре се разбираме!! Те ме приеха много мило в началото, дядо му само ме прегръща и ми се радва! Много си пасваме. Аз свекър нямам, а свекърва ми е много земен и съвременен човек. Радвам се, че ме приемат добре, но винаги си имам едно на ум, защото тя никога няма да ме обича повече от децата си, така както аз нея повече от моите родители. Радвам се, че не живеем в един град, аз и с нашите не мога да си представя да живея.
Активен
silvanka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94


Ние-това е повече от аз и ти!


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: декември 02, 2008, 19:38:03 »

На мен свекървата ми е казвала че съм вече тяхното момиченце, понеже те нямат,де. Общо взето се разбираме, но пък и не се виждаме често. Тя е голяма кокетка, постоянно ми говори за дрехи, бижута, все се притеснява как изглежда, абе голяма сладурана е. Даже понякога толкова се вдетинява че имам чувството че сме си разменили ролите и аз съм по-голяма   sarcastic
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: декември 02, 2008, 19:45:37 »

Еххххххххх , колко много свестни свекърви. На всички вас момичета ви пожелавам те да запазят и за напред това си отношение към вас  Wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: декември 03, 2008, 11:56:17 »

И аз съм на това мнение - всички, които имат свестни свекърви могат само да се радват. За мен досега това е най-голямата ми болка и в същото време притеснение.
Така че, дано отношението на сърдечните свекърви се запази дълго дълго и дано все повече жени се превръщат в любящи свекърви, а не в ужасни свекървища smile
Активен
silvani
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: декември 03, 2008, 13:05:36 »

Ние с моята свекърва сме в прекрасни отношения. Тя живее с нас и се грижи за детето. Свикнала съм с нея и я чувствам като майка. За съжаление с рождената ми не сме в топли отношения и свекито запълва тази огромна празнина. Благодарна съм й за всички грижи, които полага за нас...
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: декември 03, 2008, 14:21:36 »

имаме нормални хубави отношения с бъдещата ми свекърва.. дори ми липсва понякога, защото не ги виждаме често, че са си в Сърбия те. Надявам се да се запазят и занапред такива отношенията ни  good
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: декември 05, 2008, 12:14:19 »

Ако питате мен-Колкото по-далече,  толкова по-мили! smile
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: декември 10, 2008, 12:47:34 »

Моята свекърва не е лоша жена , но се дразня от прекалената и загриженост и постояните "подаръчета" за дома ни.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines