Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:19:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашите слънчеви деца -родени 07-12.2014  (Прочетена 149104 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 03, 2014, 13:23:15 »

 Bravo
И аз да се запиша с Даниел, роден на 08.08.2014 г., 2,930кг., 49см.

Оглеждах се аз дали и ние ще си имаме такава сборна темичка smile. Много се радвам, че си имаме
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #16 -: октомври 03, 2014, 16:26:49 »

Millie наистина ли малката се е родила 59 см ?Да е сте живи и здрави но направо се чудя къде я събра разкажи ни smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 03, 2014, 16:54:10 »

Цоп цоп с двата крака, за да следя темичката.

Живот и здраве декември ще се намърдам официално и аз тук smile yahoo
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 03, 2014, 19:02:31 »

Millie, как роди тази голяма и едра принцеса?  Bravo
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 03, 2014, 23:14:24 »

Millie да е жива и здрава София! Голямо бебче!!! Браво!
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #20 -: октомври 04, 2014, 10:01:32 »

Да да големки сме, а да знаете и колко дълга коса си имаме  Wink На 7 седмици София тежи 6030гр. Незнам колко точно е висока, поне 61см. Не позволих на сестрата да й опъне крачетата, за да я премери, защото във вторник ни свалиха кайшките и ме беше страх да не й направи нещо.
За ражданете - детенцето ми се смили над мен и се беше заклещило на финала и се наложи секцио по спещност. Щеше да има сериозни разкъсвания. Ето тук имам нахвърлян разказ, как премина дълготооо ми раждане: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,35920.615.html
« Последна редакция: октомври 04, 2014, 10:03:29 от Millie » Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #21 -: октомври 05, 2014, 09:03:19 »

Милата тя доста добре върви да е жива и здрава.
Millie нашата принцеса също неиска да спи в леглото си и спи между нас,като я сложа в леглото и е неспокойна,не знам как ще се справим с това,надявам се като прогледне и се загледа в играчките да се научи.Вие как сте още ли спи при вас,четох ви темичката,ние сме същите smile
« Последна редакция: октомври 05, 2014, 09:09:59 от jasminne » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #22 -: октомври 05, 2014, 11:09:47 »

И ние се записваме - Ария, 3070 гр, 50 см на 24.09.2014 г.
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #23 -: октомври 05, 2014, 13:01:16 »

Jasminne, опитай се да я овиваш добре, да не може да шава ръчичките. Ние сме малко по-добре. Вечер си спи в леглото, само когато е много неспокойна я взимам между нас, но ме е страх и все я пазя от баща й. Все пак в съня си може да не се осети и да я смачка. Все още продължава да връща мляко, някои дни по-малко, други - направо плашещо много. Оказа се, че има рефлукс - и заради това получаваше киселини. Сега й давам ранитидин.
На мен ми е много мъчно, защото не успяхме да се справим с кърменето. Изцеждам се и й давам - поне ме успокоява, че е на кърма. Иначе на гърдата цокне два пъти и пусне, цокне и пусне.. после започва да се лигави.
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #24 -: октомври 05, 2014, 13:03:26 »

А малката Ария как е?Как се справяте?Спокойно бебе ли е?
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #25 -: октомври 05, 2014, 13:08:43 »

 Millie даже гледам  клипчета за повиване но все немога да я пристегна.На какво се дължи този рефлукс ли беше?Нашта повръща но май от това че понякога заспива и не мога да я събудя да се оригне.Днес особенно цял ден е мн неспокойна заспива пробужда се,преревава ама бебешка работа
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #26 -: октомври 05, 2014, 14:29:59 »

А малката Ария как е?Как се справяте?Спокойно бебе ли е?

Да, жасминче, засега е спокойна и се храни и изхожда много добре. Вече сме на 10 дни, другата седмица сме на консултация и ще видим колко сме наддали. За момента сме изцяло на кърма на поискване, без вода, без чай.Понякога ми се буди и на 2 часа, но пак си я храня като видя, че е гладна, според консултантите трябва да ни се събират не по-малко от 8 хранения за 24 часа, ние ги докарваме до 8-9 smile Имаме малко газове, но като цяло сме супер.
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #27 -: октомври 05, 2014, 16:17:23 »

Жасмин рефлукс е когато при малките бебета механизмът, който осигурява затварянето между хранопровода и стомаха все още не е напълно развит, така че може да не проработва в подходящия момент или може да не е достатъчно силен, за да затвори напълно. Тогава млякото може да се върне обратно в гърлото и понякога да излезе от устата. Но не начи, че всички бебчета, които повръщат го имат. Някои просто преяждат или както казваш не се оригат.
И моята сладкишка е неспокойна днес sad Нещо не може да спи и хапва много малко, което е нетипично за нас. Не реве, но си личи, че много и се спи, приспивам я - дремва малко и се събужда, даже не мога и в леглото да я оставя sad
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #28 -: октомври 05, 2014, 18:48:11 »

Мале ние цял ден сме неспокойни,даже след обед направих и 70мл мляко изядего и реве и реве та се дере и направих още 30мл и го изяде и се успокой малко и заспахме ,не мога да преценя колко да и давам докторката каза постепенно да увеличавам а тя някой път на 80мл почва да повръща яко,някой път пък не и стигат.Преди малко пък се изака едно течно и сега се притесних понеже аз бях болна 2 дена да не съм я заразила.Направо не очаквах че ще съм такава паника ,но много се притеснявам колко човече е тя
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #29 -: октомври 07, 2014, 11:07:39 »

Жасмин, сега се сетих да ти кажа за повиването. Аз си купих ето тази пелена - http://www.gro-store.co.uk/gro-swaddle.html
Ползвах я първите дни, после когато вързаха крачетата на София спрях да я ползвам, защото реших, че ще е прекалено зловещо да и връзвам и ръцете. Сега пак го ползвам и съм изключително доволна. Много лесно и бързо я повивам. Плата е еластичен.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines