Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 17:56:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разкрасяването преди сватбата...  (Прочетена 158498 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #195 -: май 11, 2009, 10:51:15 »

Здравейте момичета!Аз от вчера ходя на солариум,за сега 1 път!Светла съм и ми препоръчаха да ходя през ден за 5 мин.Вчера стоях 4 мин.Можете ли да ми препоръчате козметика за преди и ако трябва за след солариум?Вчера си взех един лосион -Tannymax coconut!Моля някои с опит да ме съветва!
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: май 11, 2009, 14:15:59 »

Здравейте момичета!Аз от вчера ходя на солариум,за сега 1 път!Светла съм и ми препоръчаха да ходя през ден за 5 мин.Вчера стоях 4 мин.Можете ли да ми препоръчате козметика за преди и ако трябва за след солариум?Вчера си взех един лосион -Tannymax coconut!Моля някои с опит да ме съветва!
И аз искам да ходя на солариум още не съм решила къде....малко се стреснах като питах на няколко места какъв е солариума с идеята и да ми препоръчат минутки за мен и отговора беше "Ами ето го" -това миналата година...и сега съм в размисли още къде да отида sad.От къде този лосион и колко струва?
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: май 11, 2009, 15:10:39 »

В големите салони винаги има и козметика за солариум. Можеш да си вземеш от там и със сигурност те биха ти препоръчали и могат да ти дадат добра инфо. В магазинната мрежа до сега не съм срещала специална козметика за солариум. Аз също съм много бяла и много трудно почернявам на солариум. Отделно имам и много лунички, които всяка година ми се увеличават като брой, но до сега не съм се мазала с нищо преди солариум, а след него с лосион за след слънце. Иначе си проличава след 7-8 ходене, че имам разлика.
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: май 11, 2009, 15:16:01 »

аз пък и да се мажа и да не се мажа, все един и същ резултат имам от солариума - първия път изгарям и след това 3 ходения още и съм черна... но всичко е индивидуално и зависи от типа на кожата. само знам, че мазилата които се продават за солариум не предпазват по никакъв начин кожата - те просто "помагат" за по-бързо хващане на тен
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: май 11, 2009, 15:20:09 »

Аз преди години започнах да ходя на солариум само за да ми заглади кожата след носенето на зимни дрехи и чорапогащниците, защото ми е много чувствителна кожата и ми се получаваха пъпчици и след 2-3 процедури ставаше гладка.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: май 11, 2009, 15:21:41 »

Аз да ви кажа внимавайте с мазилата защото може да получите пъпчици от тях.Не се случва на всеки, но го имайте в предвид. good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: май 11, 2009, 15:26:47 »

аз миналата година ходих на солариум за пръв път, по принцип съм много беличка и алергична към слънчето и викам айде да видим какво ще стане със солариума
седях 5 мин и се опърлих яко, от второто ходене хванах тен
обаче една от бенките ми почна да се мени и така се уплаших, че имам рак на кожата три нощи не можах да спя докато стане понеделник да ида на лекар  bqsnasym
и от тогава никакви солариуми за мен, така че внимавайте
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: май 11, 2009, 15:29:29 »

И аз имам същите опасения като anbibian - доста съм бяла и много бързо изгарям. Имам и доста бенки на гърба и много ме е страх от тях - затова не съм и събрала смелост до сега да отида на солариум. Въпреки, че може и да се окаже полезно по малко да ходя, за да не се налага да се мажа с бебешкия фактор като се излагам на истинското слънце  huhhuh.gif
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: май 11, 2009, 15:36:33 »

И аз имам същите опасения като anbibian - доста съм бяла и много бързо изгарям. Имам и доста бенки на гърба и много ме е страх от тях - затова не съм и събрала смелост до сега да отида на солариум. Въпреки, че може и да се окаже полезно по малко да ходя, за да не се налага да се мажа с бебешкия фактор като се излагам на истинското слънце  huhhuh.gif
като идеш веднъж ще разбереш дали е подходящо за теб
ама аз съм твърдо против вече да ходя след тоя стрес, трябва да си криеш бенките с анкерпласт, особено ако са по-големи
иначе и аз все се мажа с юсерин антиалергичния лосион с фактор 25 много добре ми понася, дори и на морето, до сега само с него не съм се изривала, а алергията ми е силна, ставам на петна червени по крака, деколте рамене и сърби ужасно, ама общо взето гледам да ходя по сенките, а на плажа съм до шия в морето или под чадъра и така  nea
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: май 11, 2009, 15:40:44 »

ами тези от солариума които са ви пуснали за първи път за 5 мин са за бой. Винаги първите 2-3 пъти трябва да са по 2мин особено ако сте бели. Аз на море използвам 20фактор първите 3 дни после 15 и така го намалям постепенно, за да не се върна бяла
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: май 11, 2009, 15:41:45 »

като идеш веднъж ще разбереш дали е подходящо за теб
ама аз съм твърдо против вече да ходя след тоя стрес, трябва да си криеш бенките с анкерпласт, особено ако са по-големи
Ох, сега пък и карта на бенките трябва да си правя..... lol)
А я да питам пише, че не трябва да си мазан с разни други мазила /освен специални/ т.е. къде си вземаш душ преди солариума?
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: май 11, 2009, 15:44:12 »

Ох, сега пък и карта на бенките трябва да си правя..... lol)
А я да питам пише, че не трябва да си мазан с разни други мазила /освен специални/ т.е. къде си вземаш душ преди солариума?
където можеш, аз ходя в един фитнес салон и там има душове, но аз ако съм планувала солариум още от сутринта, не се мажа и не се пръскам с нищо
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: май 11, 2009, 15:45:41 »

където можеш, аз ходя в един фитнес салон и там има душове, но аз ако съм планувала солариум още от сутринта, не се мажа и не се пръскам с нищо
Ок. Ще търся място с душ за всеки случай smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: май 11, 2009, 15:46:05 »

трябва да си криеш бенките с анкерпласт, особено ако са по-големи

Ами те са големи някой и най-важното, че са на гърба - едва ги виждам, камоли да ги налепя. А ако все пак успея - ще стана калинка после  funnytooth focus Червена на бели точици   Yes
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: май 11, 2009, 15:46:28 »

 ROFL
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines