Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 27, 2024, 01:19:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 5  (Прочетена 236802 пъти)
 
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: юни 06, 2011, 16:44:48 »

Момичета аз също се опитвам да намеря  по-евтина торта ,но нищо не намерих в София.
Започват да ми идват някакви идеи ,ако си поръчам просто бяла торта (без да им казвам ,че е сватбена )
И след ,което си взема и украсата отгоре отделно ,сама да си я украся !?Според вас дали ще се получи?
До нас има сладкарница Papaya сватбените им торти са невероятни на вкус ,но цените са им безбожни просто.
А иначе една обикновенна торта излиза около 25 лв. (примерно детска)Смятам ,че за една бяла торта ако си я поръчам със сигурност ще ми излезе по-ефтинко blush
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #346 -: юни 06, 2011, 17:21:52 »

panteryx Аз си мисля, че ще се получи smile Особено ако те бива в декорацията, ще се получи  smile good

Тези торти Papaya не ги знаех, но сега видях, че има парчета по 2,5 - 2,7 лв., което пак е по-добре като цена. Аз мисля да поръчам една малка сватбена торта, която да разрежем пред гостите, а останалите да бъдат обикновени торти. Разбира се ще бъдат от един вид smile
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: юни 06, 2011, 17:50:36 »

Цените наистина са уникални. Аз си мисля да поръчаме някаква малка торта на 2 етажа да речем, по хубава, която да разрежем, а за гостите отделно, защото са 120 души и ако трябва да се прави голяма сватбена торта за всички отиваме на поне 400-500 при тези цени  girl_impossible
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: юни 06, 2011, 18:52:18 »

Супер, много ме ентусиазирахте ще си взема такава торта  give_rose
Дано да успея да се справя с декорацията .
Иначе на PAPAYA сватбените торти като цени са от 150 лв на горе  blush
Но иначе една обикновенна бяла торта на 2 етажа ще излезе може би евтинко.
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: юни 06, 2011, 19:41:32 »

Ох, момичета, аз много съм се зарибила по тези мини тортичките. Иска ми се да имам една сватбена, която да разрежем и на гостите мини тортички. Вижте ги колко са сладки   Torte но си мисля, че по-скъпо и от голяма сватбена торта ще излезе.  sad




Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: юни 06, 2011, 23:12:08 »

pink_panther определено този вариант ще ви излезе по скъп , защото самата изработка отнема повече време , това си го оскъпява все пак.Моята торта беше такава и ние си разрязохме една мини тортичка , не правих отделна за рязането.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: юни 07, 2011, 06:55:46 »

panteryx,
това което ни предложиха на нас за да намалим разходите за тортата е да си направим торта за 30-40 парчета за разрязване пред гостите, а същата само че не етажирана торта, да бъде раздавана на гостите.Нашата торта ще си я поръчваме през ресторанта и наистина има разлика от 1-1,50лв между парчетата от двете торти. А за идеята ти за бяла торта- ако успееш да я украсиш сама с цветя или с ето такива фигурки:
http://www.tornado-trip.com/MODECOR/%D0%97%D0%B0%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%84%D0%B8%D0%B3%D1%83%D1%80%D0%BA%D0%B8.aspx ,,
 които изглеждат доста хубави , ще се получи страхотно. Ако си от София- виждала съм такива захарни фигурки в една сладкарничка срещу Универсияда, Джани мисля че се казваше, но не толкова богат асортимент.
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: юни 07, 2011, 08:55:30 »

Момичета аз съм пред голяма дилема.Още 3 месеца преди сватбата бяхме избрали тортата http://forum.svatbata.bg/index.php/v/malinka_a/51e9d7bdfbb7f427_ideas46-modern-wedding-cakes.jpg.html?action=gallery
Сега обаче дилемата е дали някъде ще могат да ми я направят като на снимката.
Защото скоро гледах в един сайт, същата торта но като изработка не ми хареса  http://zaharo.info/torti/niya
Дилемата сега е дали да рискувам или да избера друг модел.Моля за свети crazy
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: юни 07, 2011, 09:10:54 »

malinka_a, Нашата торта ще я правят във Вега. На сайта имат е-mai, прати им снимката и говори с жените там. Те ще могат да ти кажат дали ще стане или не.
Активен
Barborana
Сватбар
***
Публикации: 251



« Отговор #354 -: юни 07, 2011, 09:22:03 »

Записвам се и аз в темичката, че срещам голямо затруднение с избора на торта. cray Ако харесам вкуса, не ме устройва цената или пък не мога харесам украсата  crazy ......май не съм много добре  pleasantry
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: юни 07, 2011, 19:17:23 »

ellimink направо си златна  Flower Flower Flower
Хиляди благодарности миличка.
Веднага ще им се обадя ,само проблем е ,че са в Пловдив но ако трябва ще отидем до там  yahoo
От сега вече съм го намислила как ще стане ,дано само да се справя с нея  Wink
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: юни 07, 2011, 22:22:47 »

Оххх и на мен много ми харесват тези мини тортички  Torte Torte Torte Torte, но определено няма да можем да си го позволим nea nea И ние смятаме да сме с една по-малка торта за разрязване пред гостите и после другата да е от същия вид, но без да е на етажи и да не се украсява кой знае колко...
Може те ли да ме ориентирате къде в София могат да ми направят такава по-евтино от 3 лв/ парчето? crazy
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #357 -: юни 07, 2011, 23:28:22 »

И мен ме интересува къде сте попадали на цени за парче под 3 лева в София и въобще - има ли такива?! Ние сме се спрели за сега на Baby fly. Сега съм поръчала за моя РД и после на сина ми и умуваме и за сватбата. Цената на парче е 3.20лв. без значение от типа украса. Нещо под тези цени?
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: юни 08, 2011, 08:36:35 »

Момичета, аз мога да ви препоръчам една сладкарка в Божурище. Прави страхотни неща, като вкус също са уникални и най-вече, че може да се разберете да направи торта каквато на вас ви се иска, стига да може де. Не съм съвсем сигурна, но мисля, че е под 3 лв парчето, ще попитам . Та препоръчвам ви я, защото ми е съседка и досега поне 10 торти ми е правила и винаги са били чудесни, а и ценя това, че се съобразява с индивидуалните вкусове на клиентите. Ако някой иска и мога ще дойда с вас при нея.
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: юни 08, 2011, 12:59:11 »

Знаете ли коя фирма прави тортите, които предлагат в р-т "Форум" в НДК (парчето торта е включена към куверта, само ти дават каталог в самия ресторант да си я избереш)? Бяхме там на сватба на 7-ми май и страшно ми хареса тортата.

Много ми се искаше да поръчам от "Гаврош", но ми идва вповечко по 4 лв. на парче.  huhhuh.gif

Момичета, открих ги! http://www.sladkarnica-jasi.com/ Малко по-късно отивам до там да поръчам тортата. Намират се в НДК (вход А3). Цената на парчето торта е м/у 2,50 и 3,50 лв. Смея да твърдя, че по нищо не отстъпват на "Гаврош".
Много съм щастлива  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines