Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 01:12:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 5  (Прочетена 64087 пъти)
 
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 11, 2009, 17:18:06 »

Това с търкането на зърната май е остаряла работа. Според новите "моди" било по-добре да не го правим преди раждане, защото се олющвал горния слой кожа, а кожата там е много чувствителна, и идеята е по-скоро да се омекоти.

Аз лично се мазах от време на време с Лансинох преди да родя. Сега се мажа след всяко кърмене, мисля, че ми помага да не стават ранички.
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 14, 2009, 13:13:25 »

Това за търкането и аз колкото четох, все се отрича, ама като го е препоръчал лекарят...  pardon Моят например беше повече от категоричен за лекото подръпване, наистина леко-предупреди ме, щото трябвало да поизпъкнат зърната. Ама аз си мисля-че те ако досега за 28 години не са изхвърчали навън, аз сега с 1 месец подръпване ли ще ги коригирам?  pardon Ама дърпам, поне да знам, че правя нещо.  blum

Иначе не знам за вас, но аз май ще поогранича ходенето по заведения  Yes - хич не ми е удобно да седя повече време, особено ако е на дървени пейки.  sad Снощи ходихме в едно..то не е просто заведение, ами цял комплекс- огромен двор на три нива в битов стил, етнокът, поляни, животни  Girl_hide Каня му се от 3 години, защото програмата включва всякакви атракции, най-важното- нестинари! А аз никога не съм виждала! Е снощи откачих от кеф, настръхнах и каквото още се сетите-усещането беше невероятно!  yahoo После бебката цяла нощ не спря да ми подскача из корема- дали е усетила моето вълнение?  crazy


Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 14, 2009, 13:39:07 »

Fenix нестинарите и за мен са незабравимо преживяване всеки път като ги гледам! А пък азбих те посъветвала да не се отказваш от заведенията, защото после ще ти се ходи, но ще ти е по-трудно. Спомням си че с първото ми дете, ми беше трудно да превключа от напълно свободен режим до  "леко" ограничителен smile, макар и по толкова приятна причина.
Аз пък имам някакъв пробрем с капиляри по-краката и това не е само защото ми е много бяла кожата? Някоя от вас дали има такъв и с какво може да се маже ?
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: август 14, 2009, 13:45:44 »

Уникално беше, да!  good

А за мазането на краката- анестезиологът онзи ден ми каза, че не знае защо и как майките /явно от неговия опит/ са се пощурили да си мажат краката с Лиотон гел- било изключително противопоказно за бременни заради хепарин-а вътре, който действал на кръвта нещо- май я разреждал, но не съм сигурна дали запомних точното действие. Каза ако се мажа, веднага да спирам.  crazy

А капиляри на мен и на лицето ми се пукнаха два,ама мънички /и аз съм много бяла/. На майка ми и до ден днешен й стои един на носа от моето раждане  blum
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 14, 2009, 13:50:50 »

Аз се мажа само с крема на Мустела за крака, но не повече от 10 пъти за цялата бременност, капилярите са по краката ми и то под коляното huhhuh.gif, дано не се наложи да ходя само с дълги рокли.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: август 14, 2009, 14:33:44 »

Вержи и аз съм така с капилярите. Аз и преди си имах доста и майка ми има много спукани капиляри и все съм се чудела от какво са. Е сега откакто съм бременна са вече 3 пъти повече - по ръцете, краката, гърдите, дори на лицето централно имам един пукнат та за него май ще се прибягва до лазер. Иначе другите не ме притесняват толкова. Питах лекарката и тя каза, че под влиянието на хормоните тъканите се отпускали и затова - било нормално, но при някои жени били често явление, а при други изобщо нямало.

Фениксче държа да отбележа, че си се разхубавила невероятно много! Не че и преди не си била хубава, но сега направо сияеш!
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 15, 2009, 10:19:44 »

Как сте момичета?
Ние с бебчо сме добре ама аз се чувствам супер изморена още докато се събудя smile. Постояно ми се спи  sleeping. И вече от тежеста на бебчо сигурно немога много да стоя права седнала веднага ме заболява кръстта.
Усмихнат ден на всички !
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: август 15, 2009, 12:30:32 »

Момичета, аз през бременността се притеснявах от разширени вени и капиляри, защото в семейството ни са неаследствени, но за щастие се отървах без поражения  blum От 7 месец някъде, когато ми натежаха килограмите, започнах да се мажа с Венен гел на д-р Тайс. Абсолютно безвреден е за бременни и има леко охлаждащ ефект. На мен лично ми подейства добре.
Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: август 17, 2009, 09:30:59 »

И аз ползвам гела на д-р Тайс. Добре ми се отразява. Не премахва капилярите, но охлажда и отмаря краката. Сега виждам, че след бремеността някои от капилярите почти не се забелязват. А за гърдите от 7 месец си мажа зърната с Авент, но след като бебо се роди нещо не му понася и се мажа с Lansinoh. Съвсем спокойно се храни и не го смущава.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #114 -: август 17, 2009, 17:21:30 »

Уф и аз имам спукани капиляри по краката  angry Не са много, ама ги има отзад на сгъвката предимно.
А за Лиотон гела доката се наканя да питам може ли, не може ли измазах една опаковка  huhhuh.gif Сега няма и кой да питам и не съм си взимала. Освен да пробвам и аз този на др.Тайс? То не, че ще се заличат, но ако може да се предотврати появата на нови.
Иначе за сега се чувствам много добре. Корема определено ми се е посмъкнал, защото като изкачвам стълби и си го подпирам с краката  pardon В Сряда съм на тонове. Трябва и всички документи да са ми приготвени тогава и да стягам вече багажа  girl_impossible Вас кога започнаха да ви гледат за разкритие?
Иначе качените килограми не са много - 11, но пък за сметка на стриите  angry
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: август 17, 2009, 18:53:15 »

Мариана,  мен ще ме преглеждат тази седмица, което ако си гледам линийката се пада че съм в 37ма седмица. А за капалирите много ми похвалиха , ама даже и на опашката едно младо момиче се обади че е много доволна от един немски продукт на билкова основа от лоза и кестени и аз си го взех. Ще погледна по-късно опаковката за да го опиша по-добре.
А за корема и моя ми се струва че е паднал, и бебо вече мърда по-бавничко, а на Богородица в късметче от кафе Лаваца ми се падна   smile "Запознанство" , ех дано е скоро  good
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: август 17, 2009, 19:26:47 »

Мале момичета вече сме на финала :girlhide:Около мен взеха да раждат и аз всякаш чак сега се усетих какво ме чака =]Ама трябва да се държа,че на 05.09. съм кума 8PЩе бъда голяма атракция :girlhide:Вече се оглеждам за рокля и тия дни трябва да си купя,че то не остана...
Иначе да ви се оплача в петък ми се поду жлеза или лимфен възел под лявото ухо и така се бях притеснила :girl_impossible:Днес мислех да ходя на лекар,но като че ли съм по-добре и се отказах,че като си помисля колко болни ще има и да не пипна нещо...Дано скоро ми мине напълно,че малко се притснявам.
Аз слава бого нямам напукани капиляри,ама иначе се усещам някак подута вече и трудно се оправям с епилатора Girl_hide
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: август 17, 2009, 20:46:39 »

Иначе да ви се оплача в петък ми се поду жлеза или лимфен възел под лявото ухо и така се бях притеснила :girl_impossible:Днес мислех да ходя на лекар,но като че ли съм по-добре и се отказах,че като си помисля колко болни ще има и да не пипна нещо...Дано скоро ми мине напълно,че малко се притснявам.
Аз слава бого нямам напукани капиляри,ама иначе се усещам някак подута вече и трудно се оправям с епилатора Girl_hide
[/quote]
Извинявам се, че се намесвам така в тази темичка, но Tonitta, обърни внимание на лимфните възли, теза индикатори за много проблеми, така да се каже "сигналната аларма" на организма.
Още веднъж се извинявам за намесата give_rose
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: август 17, 2009, 21:01:04 »

мен миналата седмица ме гледаха за първи път не беше особено приятно но няма как,утре съм за запис на тоновете и сигурно пак ще ме гледат..........момичета още малко ни остана smile
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: август 17, 2009, 23:20:24 »

Ето и обещаната информация за крема : В бяла кутия и пише Крем за крака с Див кестен и червени лозови листа, и отпред на немски  :  Krauterhof, creme mit rotem weinlaub.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines