Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 00:50:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 5  (Прочетена 64066 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: август 21, 2009, 11:11:52 »

Аз да ви кажа от сутринта засичам контракции на 2 часа - засега 3, и то все едно ми се ходи до тоалетна, държи ме известно време и отпуска. А преди малко почна и една тежест в кръста и бъбреците... май наближава моментът. Но може и да е подготовка на организма.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #136 -: август 21, 2009, 12:22:34 »

Zahira, може би найстина моментът наближава. Пожелавам ти много бързо и безпроблемно раждане. Такова щастие ти предстой...
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: август 21, 2009, 12:30:20 »

Охооо Zahira...Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ   и на мен ми прилича на "наближаване" *YAHOO*Всичко ще е наред! give_rose
Миме това при кой лекар става?В МД ли?
А за глезенето и почивката,аз не съм се преуморила,ама и никак не мога да се глезя и да лежа по цял ден.А и не мога да спя и да се излежавам.А нали всички казват сега да спя,че после е безсъние,ама според мен сега и по цял ден да спя това няма да компенсира безсънието по-късно 8PИ все нямам търпение да започне "разнообразието" :girl_wink:Иначе десния крак пак ми се подува като стоя повече права или седнала на стол...Ще видим в понеделник какво ще ми кажат.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: август 21, 2009, 15:17:40 »

Вики, може и да е подготовка, така че дишай спокойно smile и все пак ни дръж в течение Wink
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: август 21, 2009, 18:48:57 »

darling задържам вода и то доста май, купих си специално нови чехли, че от моите не ми стават Girl_hide
Тони не е от майчин дом тази лекарка, от Владиславово е. Аз в МД ходя на частно и добре,че е ГЕоргиева , че да ми казва какво да правя , че единственото нещо което щях да знам за бебчо , е че има глава ....  nea
Иначе да се похваля купих си много неща за бебчо почти  всичко smile останаха още малко ама има време.
Доста се изморих хем не обикалях много.
Напоследък ми е супер отпаднало дано скоро ми светне ,че нищо не ми се прави чувствам се огромна и ми е едно депресиращо от тези килограми ... Ама така е ...
Весела вечер
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: август 23, 2009, 18:25:40 »

хей момичета доста малко останахме в тази темичка вече.........и аз нямам търпение вече за срещата с малкия човек smile
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: август 23, 2009, 18:58:10 »

_MuMeTo_   и аз бих се очудила,ако е от МД,ама викам да попитам pardon
Аз вече се похвалих за покупките ни в другата темичка, но да се похваля и за това,че посетихме и една много интересна лекция с мъжа ми-за дишането за безболезнено раждане!Много ни хареса и съм много доволна,че лекторката ни показа на едно табло "разрез" на бременната и кое къде ни се намира,после на една кукла как става раждането и да ви кажа мъжа ми сега е много по-информиран и с много променено към добро отношение към това,което ни предстои.После ни показаха какви дихателни упражнения да правим м/у и по време на контракциите, както и обяснението за това.Беше много хубаво и следващия път ще ходим на лекция за първи грижи за бебето.Освен това днес си купих и рокля за кумуването ни и съм вече спокойна Girl_hide
Ами това е,утре след ЖК пак ще пиша да видим какво ще ми кажат. girl_wink
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #142 -: август 24, 2009, 08:29:27 »

Момичета, найстина не останахте много тук, но краят му се вижда  Wink. Леки последни седмици на всички.

Тонитка, много се радвам за вас. То и на моя мъж му просветна когато видя как става номера с една кукла и един женски таз. Дори и аз бях впечатлена и не знаех, че бебето ротира 4 пъти на път за навън. А дишането е важно, абсолютно! Аз мисля обаче, че да си отпуснат е също толкова важно колкото и дишането.
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: август 24, 2009, 08:34:36 »

Тони, ще чакам днес да кажеш как мина ЖК!  good

Аз се отдавам на работа по апартамента днес и утре- чакам да дойдат да ни сложат щори в спалнята, скъсяваме пердета със свеки, ще мием прозорци... ей такива неща. Още не съм готова с нещата за мен за болницата, но тези дни и това ще свърша!   Yes

И все повече ми се полежава, да ви кажа....  blush

ЗАБРАВИХ ДА СПОДЕЛЯ КОЛКО БЯХА МИЛИ ОТ ФАБРИКАТА ЗА ЩОРИ  Girl_hide Аз им викам "Моля ви, да действаме бързо, да не дойде бебето преди щорите!" и те за 3 дни хората хоп-ей сега ми звънят: "Идваме!"  Girl_hide Много мило ми стана!  give_rose
« Последна редакция: август 24, 2009, 08:44:22 от Fenix » Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: август 25, 2009, 16:22:58 »

Ама в нашата темичка сте останали само септемврийски мами smile

Феникс, и на мен последните 2 седмици все ми се полягваше и почиваше, много странно, все едно природата си знае работата и при всяка удобна минута си почивах, а по принцип не съм такъв човек, не мога да стоя на едно място  girl_wink
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: август 27, 2009, 09:14:48 »

Е и тази тема май скоро ще има край, но живот и здраве ще си пишем по темите за сладките ни бебоци. На всички останали още за малко тук им желая леко раждане smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: август 27, 2009, 10:43:01 »

Ееех, да попиша малко в темичката любима, че после ще ми е мъчно за нея, ама няма как - минава си времето. Гледам, докато съм липсвала, Вики е дала старт на бебевалежа  smile , живот и здраве скоро ще се включим и ние.  smile Ама първо Дарлинг е наред. smile

Тонитка, много ме кефиш, че ще ставаш кума в 9-тия месец.  danceg Много ти се радвам, със сигурност ще си прекрасна и много да танцуваш, чу ли?  Wink

Миме, не се шашкай от Уринала, аз го пих с месеци, това му е хубавото, че е билков и може да се пие много дълго време, изписа ми го доц. Карагьозова от МД-София, а жената определено си е много добър специалист и това стана след бъбречна инфекция и венозно вливане на антиобиотици при мен. Така че по-добре билкови хапченца, отколкото антибиотици, макар че накрая едва ли някой ще се занимава.
Отоците често са проявление на проблем с бъбреците, аз от 4-тия месец, не мога да се оправя с тях. Тогава още ботуши носех, някой задължително трябваше да ми помогне със закопчаването, а след това имах чувството, че съм обула 1-2 номера по-малки обувки. След антибиотиците малко се пооправих за около месец и хайде пак, на нова сметка и то още по-зле, а жегата допълнително влоши нещата.

Така че пий си Уринала и не се шашкай, безвреден е, но и не очаквай чудеса за отоците от него. На мен ми изписаха в София през юни едни хомеопатични капки - Лимфомиосот за отоците и съм страшно доволна от тях, видях си най-накрая кокалчетата на краката, че отдавна не ми се беше случвало.  smile
И пак има моменти, в които като се претоваря или е много горещо или много съм вървяла или стояла права, и пак стават понички. Но определено са ми са се разширили ходилата, чудя се ще се възстановя ли в това отношение след бременността или ще увеличавам размера на обувките, ама от 40-ти номер повече накъде? sad
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: август 27, 2009, 13:58:10 »

Мале вено малко останахме girl_impossible
Kiksi и аз си се кефя,та чак ен мога да се осъзная,че след седмица ще съм кума 8PЩе бъда голяма атракция,ама поне ще имам незабравим спомен от 9м. и професионални снимки на тумбака :danceg:Ще танцувам-съмнения няма,ама пак малко ще внимавам,че да не напусна сватбата преждевременно tease
За уринала и аз знам,че много бременни го пият girl_wink
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: август 27, 2009, 15:45:32 »

Здравейте и от нас!!!Отдавна не сме се включвали тук,но все не остава време  nea.Радвам се че всики сте добре-ние почти не останахме тук girl_wink
tonitta ,успех с кумуването,ще се справиш без проблем,само наистина внимавай да не напуснеш по-рано купона от емоции и танци  :girl_wink:Аз също съм на сватба на 5 септември,но само като гостенка,така че и аз ще трябва да внимавам с танците.
Кикси и аз напоследък се замислям дали няма да се наложи да подменя всичките си обувки,че нещо крачетата бая пораснаха girl_impossible Ама ще видим-като родим може и да се смалят girl_wink
Пожелаваме на всички мами и бебоци приятен и спокоен следобед  give_rose
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: август 27, 2009, 16:24:48 »

И ние да се разпишем. Здравей те
Тони браво ще се веселиш, много е хубаво да кумуваш, бебчо и той ще се забавлява.
А относно обувките,силно се надявам да не трябва да ги сменям  ,че си имам любими и много ще ме е яд ако не ми стават толкова време търсих 35 номер и сега... аз мисля  , че трябва да ни се оправят крачетата.
А иначе имам чувството, че коремчето ми става се по голямо и по голямо направо немога да се движа задъхвам се .... а от две седмици не си усещам пръстите на дясната ръка изтръпна ли са ... незнам ако до раждането е така милото ще го хване кръста да събира, след мен каквото изтърва изпочупих всички чаши  Girl_hide.
Получих най накрая резултатите от изследванията... и хемоглобина ми е нисък 103 , аз се чудих защо немога да стана от леглото сега пия феро - фолгамма. Предписаха ми и витамини , които също съдържат желязо ама тях не ги пия още като отида при частната ми лекарка и ако тя разреши тогава. Иначе има и бактерия в урината и сега ще пускам допълнителни изследвания. Иначе всико друго е ок.
А незнам какво точно са болезнени,контракции аз имах такива, които ми се стягаше коремчето , ама от няколко дена  бъбреците кръста  име наболяват и леко се шашкам ама сигурно е нормално  и аз незнам вече. а има още време докато бебчо  ще се появи.
 *INLOVE*Скоро всички ще сме гушнали бебчетата ни.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines