Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 10:45:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 11 част  (Прочетена 192776 пъти)
 
Lili78
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #120 -: юли 13, 2009, 18:09:11 »

От деня, в който ти дойде. Счита се за първи ден на новия цикъл.

anni1981, добре дошла и късмет! Прегръдки на всички момичета - колко е хубаво, когато седмицата започне с такава страхотна новина  Bravo
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юли 13, 2009, 21:06:52 »

П.С. Момичета, забравих да попитам нещо. Малко ме е срам и мене, ама няма как. Трябва да се пита. Как си пресмятате овулацията - от деня в който ви дойде лелката или от деня в който си тръгне. Мерси smile pardon

Можеш да си я сметнеш от началото на цикъла, само ако той ти е супер точен и постоянен. По принцип настъпва 14 дни преди края на цикъла или началото на новия. Ако цикълът ти не е регулярен няма как да правиш сметки. И аз си мислех, че щом всеки месец цикълът ми е на около 28-34 дни, значи няма проблем, но хич не е така. То при овулацията понякога и часовете са важни, камо ли дните sad.
И все пак човек не бива да се вманиачва.
Иначе аз утре чакам резултати от изследвания. Много ми се иска да няма нищо лошо този път, че още нямам такъв случай sad.
Успех на всички и дано скоро всичко последваме Ванеса smile  good
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 13, 2009, 21:25:27 »

Момичета, аз пак съм тук. От средата на юни активно бебеправим. Хванахме овулацията през юни и после доста работихме. Трябваше да ми дойде на 5-ти юли, обаче до момента няма нищо. Днес си правих тест, но е отрицателен и сега съм супер притеснена на какво се дължи това. Нямам никакви признаци че ще ми идва. Около датата когато трябваше да ми дойде много ме боля кръста, но нищо друго. А тези дни съм гладна нон стоп, както се чувствам преди да ми дойде. Чудя се дали има шанс теста да не е отчел правилно? Или ако е отчел както трябва какъв ми е проблема?! Най-тъпото е че имам толкова много работа, че нямам време за лекар, но ако не ми дойде до другата седмица отивам на лекар. Забравих да спомена че ми прескочи февруари и май. Първото го отдадох на командировката до Лондон, защото винаги като сменя климата и ми прескача, например след морето винаги ми прескача 1 месец, ако пътувам София-Пловдив ми закъснява и така. Пропуска през май го отдавам на хапчетата за отслабване, но този път нямам обяснение. Сега ми е притеснено и се надявам същевременно, не знам какво да мисля! Извинявайте за дългия пост, дано не съм ви досадила!
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 13, 2009, 21:36:15 »

Капризче възможно е да не е отчел теста!!! Стискам палци!!! good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 13, 2009, 21:38:53 »

Капризче стискам палци да е станало бебето, но ако не ти дойде най-добре отиди на лекар, ако теста е отрицателен.Да знаеш че симтомите при ПМС и при ранна бременност са почти еднакви и не може по тях да се разбере.Аз ти стискам палци, но най-добре на доктор.На мен преди също ми прескачаше веднъж лятото и веднъж зимата, но от няколко години това не се случва.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 13, 2009, 21:47:01 »

danieIa, мерси за инфото. Ще пробваме месец-два още с отчитането на овулацията и после на лекар. Хич не искам да ходим, защото ме е страх да не ми каже нещо лошо shok
Капризче, стискам палци закъснението да се дължи на Щъркела. Дано този път да е решил да потегли Wink
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 14, 2009, 02:10:05 »

Ванеса, страхотна новина, леки 9 месеца smile
Блещучка- трябва да има минимум 24 часа между актовете за добро качество на спермата.
Ели, добре дошла отново и дано не се задържаш дълго smile Възможно е теста да не е отчел още евентуална бременност, направи пак след 2-3 дни. Силно се надявам това закъснение да се дължи на 2 чертички smile Ако не е така, то причината може да е в рязкото сваляне на килограми ако си свалила а също проблема може да е хормонален, може хапчетата ти за отслабване да са ти разиграли хормоните, но най-добре лекар да каже все пак. Аз все пак стискам палци за + тест smile
Ани, добре дошла и дано скоро да си в по-хубавата темичка smile
А иначе, при нас нищо ново засега. Овулацията мина, поработихме около нея и сега чакаме, но имам чувството, че нищо не сме свършили отново и си чакам лелката другата седмица ;(
« Последна редакция: юли 14, 2009, 02:12:55 от anita81 » Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юли 14, 2009, 08:25:10 »

Добре дошли на новодошлите и да не ни гостуват дълго! И много  Bravo за хубавата понеделнишка новина на Ванеса. Ха дано все така да ни върви!  good
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юли 14, 2009, 08:27:07 »

Момичета благодаря ви за подкрепата. Не мисля че е от хапчетата, защото аз ги пих само една седмица, след като ги спрях не ми дойде един месец, но следващия ми дойде, т.е. не би трябвало да от тях. За килограмите: и те не би трябвало да са причина, защото съм свалила 5 кг за 2 месеца, което не е много. Чудя се дали нямам някоя киста или нещо подобно и по някаква такава причина да не ми идва този месец.

И още нещо да питам за теста. Аз правих теста на 8-мия ден от закъснението, мисля си че би трябвало да отчел правилно, защотото овулацията ми през юни беше около 19-ти, т.е. минал е почти месец от тогава и ако е станало то би трябвало да се отчете, нали?! Или греша? И след колко време да направя пак тест ако не ми дойде?
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 14, 2009, 08:39:58 »

Миличка, аз на твоя място бих направила още един тест, но от друга марка сега. Чувала съм, че на някои момичета им отчитат едни тестове, а на други - други. Стискам ти палци силно!  give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 14, 2009, 08:48:12 »

Ели, направи си кръвен, не се чуди;

ако е +, значи всичко е ясно, но ако е -, отиди на доктор, да те видят!

стискам палци да е първото!!!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юли 14, 2009, 12:17:15 »

Eли и аз да се намеся да те попитам какъв тест си прави? И другия ми въпрос е с първата урина ли го прави, защото иначе грешките са възможни, даже в шуър чека пиша да не се приемат много течности преди да се направи теста, защото може да отчете грешен резултат. Иначе като време след овулацията е нормално, в смисъл би трябвало да отчете още на 14тия ден, пък ти казваш че цял месец е минал  crazy
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 14, 2009, 12:54:52 »

Eли и аз да се намеся да те попитам какъв тест си прави? И другия ми въпрос е с първата урина ли го прави, защото иначе грешките са възможни, даже в шуър чека пиша да не се приемат много течности преди да се направи теста, защото може да отчете грешен резултат. Иначе като време след овулацията е нормално, в смисъл би трябвало да отчете още на 14тия ден, пък ти казваш че цял месец е минал  crazy

Гери, правих шуър чек, този с щъркела май беше рекламата  blum Правих го вечерта след работа, защото нямах тест сутринта, но не обърнах внимание дали пише че е желателно да се прави сутрин или не. Ще пробвам пак с друг тест утре сутрин и ако пак е отрицателен и не ми дошло ще направя кръвен тест другата седмица. Спирам да ви занимавам с моите неща, ще ви държа в течение какво е станало обаче. Много благодаря на всички за подкрепата и изказаните мнения smile
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 14, 2009, 16:58:52 »

Ели, стискам ти палци, миличка smile чакаме новини smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юли 15, 2009, 09:40:41 »

капризче,

лично мнение (не те задължавам с него, разбира се) е кръвен тест да си пуснеш, ако е ниско ЧХГ-то, веднага при чичо док, да не се окаже нещо по-сериозно!!!
силно стиснати палци да е бременност!!!

Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines