Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 10:44:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 11 част  (Прочетена 192751 пъти)
 
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 15, 2009, 19:17:32 »

Здравейте!Само наминавам да кажа,че се връщам от Плевен.Д-р Конова(да чукна на дърво) беше изключително любезна.Направо ми беше приятно да разговарям с нея,и с мъжа ми са се отнесли страхотно.Като ми излязат резултатите(ако не ми се плаче) ще ви пиша.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 15, 2009, 19:26:35 »

angel4e, радвам се че си попаднала на лекар който ти допада. ще стискаме палци резултаите да са добри.  good
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юли 15, 2009, 20:17:40 »

Здравейте и от мен!
Нямам с какво да се похваля sad. Вчера ми излязоха резултатите от микробиологията. Нямам инфекции, но имам някакви гъбички, които били по-особени и резистентни. Утре ще ми кажат какви са, защото допълнително ги изследвали. Дано лесно ги разкарам, нищо че пред това да съм със запушени тръби, едни гъби направо са ми бял кахър sad.
И още не ми е дошло, макар че си имам признаци от 1-2 дни. Да вземе да ми идва и да ходя на тая цветна снимка, че да разбера какво ми е! Още не мога да повярвам, че един лош резултат ще промени изцяло живота ми  cray и всичко ще стане ясни за минути.
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 15, 2009, 21:29:09 »

Ангелче,стискам палци за резултата.А като излезе ако случайно ти се плаче-поплачи си,но не се отчайвай.Дори да има нещо,ще се намери лек.На мен ендокриноложката ми беше казала,че с тези изследвания и за инвитро не ставам,пък то по нормалния начин стана.В Плевен ще ти помогнат бъди сигурна.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юли 15, 2009, 22:10:48 »

Брей, момичета.. Че аз не знаех, че в моя град има толкова добри специалисти. Аз ще се прибирам сигурно след 2 седмици. Да взема и аз да отида при тази докторка.
Angel4e, ако не е тайна къде я намери тази лекарка? И стискам палци резултатите да не са лоши. А и както каза kali_gali - в крайна сметка каквото и да е, поплачи си. Срамно няма.
Капризче, аз чакам за хубавите новини. Дано да видиш  PREGQ
DanieIa, не се отчайвай, мила. Каквото и да е, трябва да се справиш. Просто, дори и да промени наистина живота ти, понякога и такива неща се случват. Дори и на най-добрите хора. Трябва да се бориш, за да намериш щастието си. Само не се отчайвай. То е най-големия враг срещу човека. Успех, мила.

Успех на всички момичета от мен. При мен утре си отива лелката и започваме усилена работа, че на милото момчетата да посвършат малко работа и те. Стига са стояли.
И като се върна да видя  PREGQ задължително от вас. good
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 15, 2009, 22:34:54 »

Доц.д-р Конова е шефката на клиниката по репродуктивна медицина  в Плевен.Днес ми беше първото ходене,"поприказвахме" си  с нея,назначи ми изследванията,някой ми направиха днес,а други ще трябва да правя в 3 ден от м.ц. и пак да се върна с изследванията вече при гинеколог в клиниката,като дори след срещата ми с гинеколога,може без предварителен час да вляза при нея да поговорим пак.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 16, 2009, 08:53:31 »

Мацки, правих още 2 теста и двата са отрицателни, но факт е че вече 11 дни ми закъснява. Утре сутрин отивам при личната за направление и другата седмица живот и здраве по някое време на гинеколог. Ще ви държа в течение как са нещата при мен.

Дани, не се отчайвай. Каквото и да стане живота продължава и винаги има решение под една или друга форма. Много се надявам при всички нас да се получат нещата smile
« Последна редакция: юли 16, 2009, 09:26:30 от Капризче » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 16, 2009, 09:11:52 »

Ангелче радвам се че си останала доволна, аз за сега съм чувала само добри неща за клиниката.Стискам палци да не е нещо сериозно.

Принцесата, за да отидеш в Центъра трябва да си запишеш ден и час някъде около месец предварително и трябва да сте двамата с партньора ти.Това си е център за репродуктивно здраве не е обикновен гинекологичен кабинет.

Капризче дано не е нещо сериозно мила.

Даниела, да знаеш че и аз съм изпаднала в тези размисли и направо се чуствам на моменти супер скапана психически ма на какво да правим такъв е живота, несправедлив в повечето случай.
Активен
бебоче
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Обичам да обичам...


« Отговор #143 -: юли 16, 2009, 11:15:32 »

Здравейте момичета,

От много време ви чета и преживявам всички емоции с вас, много съвети получих от тук за организация на сватбата и съм ви много благодарна на всички Ето че накрая и аз се реших да се регистрирам при вас и заедно да споделяме така желания миг....да видим двете чертички. Ние правим опити от съвсем скоро - един месец, и сега нямам търпение да разбера дали се случва нещо smile още е много раничко но това не ме спря да изхабя 4 теста  blush Желая на всички които чакате като мен с нетърпение съвсем скоро да бъдете най-щастливите бъдещи мами
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 16, 2009, 11:21:18 »

Добре дошла в тази тема,дано бързо видиш двете чертички и се придвижиш напред.
Активен
бебоче
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11


Обичам да обичам...


« Отговор #145 -: юли 16, 2009, 11:35:43 »

Благодаря ти kali_gali,
дано всички ги видим скоро yahoo
никога не съм допускала колко бавно ще тече времето когато наистина си готова да станеш мама и минутите ти се виждат като вечност
много се радвам че почти всички тук сте толкова оптимистични и ми вдъхвате много кураж и търпение
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 16, 2009, 20:51:05 »

Ели дано се върнеш след прегледа с най хубавата възможна за тази тема новина,имаш силно стиснати палчета от мен.
При мен няма нищо ново на хоризонта и ние си бебеправим и гледам да не го мисля,ама го мисля,а утре замислям да ходя на гинеколог и аз да ме видят има ли нещо просто ей така профилактично.
Хубава вечер на всички и дано някоя се похвали скоро  girl_wink
Активен
HaT
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юли 17, 2009, 11:11:25 »

Добре дошли на новодошлите и успех с бебеправенето. Ние приключихме с активната част, сега ще се чакаме две седмици да видим какво е станало. Милото не е много доволен със секса по часовник, а аз се притеснявам ако е през 4 дни дали изобщо ще стане и да не пропуснем момента, понеже не следя овулацията с тестове, а само с интернет калкулатори, като в период от 10 дни гледам да сме по активни. Ех тези маже искат бебе а като ги задължаваш-бягат.  nea Май трябва женски хитрости да се прилагат тука  Wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 17, 2009, 11:42:19 »

Ох, НаТ и ние сме така - искаш ли бебе: "Дааа", ама секс по часовник: "Еее, тази вечер съм изморен, другата вечер гледа мач до късно...". Аз единия ден като се ядосах и му викам на моя мъж, че то май в нашата къща аз съм мъжа, а той жената - все си измисля оправдания да не бебеправим, а уж мноооггооо искал бебе smile
За щастие този месец успях да го включа в моя ритъм и правихме опити през ден (преди, по-време на и след овулацията). Пък другата седмица ще стане ясно какво сме постигнали  sad blum sad .
Аз профилактично започнах вече да пия фолиевата киселина (9 дни след овулацията) и сега малко ме е яд, че не се сетих по-отрано да почна. Мислите ли, че е късно или още не съм изтървала последния влак?
Аз се опитах да намеря в интернет сайтове, където да пише откога може да се пие и след кое време вече не е обходимо, но навсякъде има противоречиви мнения. Някъде пишат, че е най-добре от първия ден на зачеването. На други места четох, че дори и 14 дни след зачеването да се започне не е фатално - важното е в началото на 4 г.с. да има фолиева киселина в тялото на майката. Вие как мислите? Забавих ли се много?
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 17, 2009, 11:51:39 »

не си се забавила Стаси ,мойта лекарка каза като спреш да се пазите почваш да я пиеш и е до края на 4-тия месец бременост ,но дали е фатално никой неможе да каже,ако каже "да" ще излъже...навремето баба ми е пиела фолиева сигурно  girl_wink (в кръга на шегата е това)
и да допълня стискам палци другата седмица да Те няма от тази тема,а да си в отчетни  girl_wink
« Последна редакция: юли 17, 2009, 11:53:46 от kikolina » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines