Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 21:19:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак?  (Прочетена 190892 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #30 -: януари 23, 2007, 17:48:04 »

Е щом вече сте запазили датата и ресторанта, няма начин и пръстена да не дойде скоро! Пожелавам ти скорошно предложение и да разкажеш/ good
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #31 -: януари 24, 2007, 15:41:18 »

ние сме заедно от 6 години и от една година живеехме заедно
неделя вечер вечер след няколкодневно остъствие (бях на гости при родителите ми) бях сготвила и сервирах вечерята,той ми каза,от теб вечерята от мен десерта,казах добре и седнахме да вечеряме
след като приключихме каза ..време е за десерта, а аз..откъде десерт като нищо не видях в хладилника
а той ме накара да си затворя очите,отвори камерата и я затвори ,дойде при мен(не съм гледала но усещах какво прави) и ме попита..Ще се омъжиш ли за мен...


* desert.JPG (10.24 KB, 647x477 - видяно 547 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 24, 2007, 16:06:46 »

Колко мило и романтично!!! girl_in_love
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #33 -: януари 24, 2007, 18:46:27 »

Колко мило и романтично!!! girl_in_love

Наистина много сладко! Аз не мога да не се просълзя при всеки разказ за предложение за женитба! cray
« Последна редакция: януари 24, 2007, 18:48:11 от didibaby » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 24, 2007, 19:28:48 »

Много оригинални и красиви начини са избрали някои половинки за Предложението!
Ето и моето:

Аз също получих дългоочаквания пръстен неочаквано!
Ние сме двойка от вече 5 години, а живеем заедно от повече от 3. Когато е ставало въпрос да се оженим и да си направим дете аз категорично казвах, че без годежен пръстен няма да се женя, а не искам да забременявам и после да се женим  girl_wink Но отсреща - никаква реакция!  nea nea nea
И така миналата 2006 година вечерта преди имения ми ден (15.08) бяхме на пазар и той нещо се изгуби  huhhuh.gif
По едно време се появи с едно плюшено мече, което държеше възглавничка с надпис "I Love You"! Аз не можах да повярвам, че ми подарява плюшена играчка, защото знае колко ги обичам, но ми беше казал, че пари за глупости няма да дава! tease
Зарадвах се, но му казах, че аз още нямам имен ден, така че да мисли какво ще ми подарява на 15, а той само се усмихна  Blush Blush Blush
Вечерта (беше минало 12) аз си легнах и дори му се разсърдих, че не иска да си ляга и се мотае, а той идва при мен на леглото и ми казва да се обърна! И какво да видя - взел мечето, обърнал възглавничката така, че сложил върху нея една червена кутийка, в която имаше най-хубавия пръстен! Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Аз в първия момент онемях, вцепених се от изненада и не можах да кажа нищо, а той ме попита "Искаш ли да станеш моя жена?"  give_rose
Съответно се разплаках и едва пророних "Да"  cray cray cray
 heart heart heart heart heart heart
Той милия в първия момент (докато бях вцепенена  girl_wink ) си казал "Ох, не се разплака", но после...... cray cray cray cray cray cray cray cray видя, че е прибързал със заключенията  LOVING LOVING LOVING
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 24, 2007, 19:30:57 »

 Bravo Bravo :bravo:Страхотен мъж Мария и страхотно предложение
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 24, 2007, 19:38:28 »

Много романтични предложения момичета.Направо  cray
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #37 -: януари 24, 2007, 19:42:35 »

Много романтични предложения момичета.Направо  cray
Аз пък си мисля че "моето предложение" е стандартно и не е романтично..не че не ми харесва и искам някакво друго!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 24, 2007, 19:46:10 »

Много романтични предложения момичета.Направо  cray
Аз пък си мисля че "моето предложение" е стандартно и не е романтично..не че не ми харесва и искам някакво друго!
Ха че аз какво да кажа за моето.Даже и пръстен нямах,че моичкия го беше страх да не би да не го харесам!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #39 -: януари 24, 2007, 19:56:00 »

Много романтични предложения момичета.Направо  cray
Аз пък си мисля че "моето предложение" е стандартно и не е романтично..не че не ми харесва и искам някакво друго!
Ха че аз какво да кажа за моето.Даже и пръстен нямах,че моичкия го беше страх да не би да не го харесам!

Моичкият се беше заклел, че никакъв пръстен няма да купува, и че като решим да се женим отиваме във Вегас и по бързата процедура всичко да става. Но като гледам си е променил съвсем мнението и всичко си отиде по реда. А да не разказвам историята с пръстена ми...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 24, 2007, 19:57:34 »

Цитат
Моичкият се беше заклел, че никакъв пръстен няма да купува, и че като решим да се женим отиваме във Вегас и по бързата процедура всичко да става. Но като гледам си е променил съвсем мнението и всичко си отиде по реда. А да не разказвам историята с пръстена ми...
Разкажи де!Хайде
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 24, 2007, 20:22:23 »

Цитат
Моичкият се беше заклел, че никакъв пръстен няма да купува, и че като решим да се женим отиваме във Вегас и по бързата процедура всичко да става. Но като гледам си е променил съвсем мнението и всичко си отиде по реда. А да не разказвам историята с пръстена ми...
Разкажи де!Хайде

Разказът е трогателен!!! На страничка 2 е!!! girl_in_love

Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #42 -: януари 24, 2007, 20:24:25 »

Цитат
Моичкият се беше заклел, че никакъв пръстен няма да купува, и че като решим да се женим отиваме във Вегас и по бързата процедура всичко да става. Но като гледам си е променил съвсем мнението и всичко си отиде по реда. А да не разказвам историята с пръстена ми...
Разкажи де!Хайде

Разказът е трогателен!!! На страничка 2 е!!! girl_in_love



O, аз нещо друго имах предвид!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #43 -: януари 24, 2007, 20:34:24 »

Аз се бях спряла на пръстен с три диаманта от типа "Минало, Настояще, и Бъдеще" за годежния ми пръстен. Но когато моят бъдещ съпруг отишъл да купува пръстена, в бижутерския магазин се оказало, че нямат в наличие качеството диаманти, който той бил харесал. И тъй като моичкия е нетърпелив, се разбрали в магазина да вземе пръстена, който имали (същия модел) и да мипредложи, а междувременно да поръча другия пръстен и като дойде времето само да ги разменим. Добър план... но чакахме ние 1 месец, 2 месеца... няма го пръстена. Най-накрая се обадиха от магазина че е пристигнал и аз щастлива отивам да го взимам, но останах с пръст в устата. Изработката беше една, направо ме остави без думи. Някой си беше оставил ръцете. И така за 5 месеца сменихме 3 различни пръстена от същия магазин и нито един не отговаряше на изискванията. Най-накрая на мен ми докипя и отидох и върнах пръстена и реших: Това е! Нямам късмет! Ще си стоя без бръстен!
След 3 дни моят бъдещ съпруг обаче се връща вкъщи и още от вратата падна на коляно и извади от джоба си нова кутийка. Така получих второ предложение и нов пръстен, да се надяваме че ще е и последен!

P.S. Аз затова казах в една друга темичка че не се доверявам вече не неща по поръчка и от каталог!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #44 -: януари 24, 2007, 20:35:33 »

Това е и новия пръстен:


* Ring.jpg (75.07 KB, 2090x1311 - видяно 620 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines