Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 21:30:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как преживявате раздялата с любимия?  (Прочетена 119758 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 06, 2007, 23:04:49 »

дали ще са 4 или 6 ням азначение,стискай зъби края вече се вижда Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 06, 2007, 23:06:37 »

Да,усещам се че напоследък започвам да изпадам в безтегловност! laugh yahoo :laugh:Само дето сега малко ни станаха ограничени разговорите,че няма вече нет /не го е плащал и няма смисъл - излишни 50 евро/ и останаха някакви си 20 мин от картата на телефона,но ще го преживеем!  girl_in_love
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 07, 2007, 00:56:08 »

Аз пък вече започнах да се замислям как ще издържим с душито едномесечната раздяла преди сватбата. Аз ще си пристигна в България средата на юли, за да задействам активно организацията, но той ще се прибере чак средата на август, 10 дни преди сватбата, защото трябва да остане в Германия да работи. Оф, направо не ми се мисли.  girl_cray3 Като се сещам, че през зимата издивях като ми се наложи само една седмица да не го виждам, не мога да си представя как ще издържа сега.  shok Тъпото е, че толкова исках да е до мен по време на подготовката, да ме подкрепя и развеселява, ако се получат неприятни ситуации, а пък се оказа, че няма да стане. За него също ми е кофти, защото аз докато съм тук постоянно ще съм заета с нещо и ще съм заобиколена от много близки и приятели, така че няма да ми е скучно. А той горкия ще остане съвсем сам и сигурно ще изперка от скука.  sad
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #93 -: юни 07, 2007, 01:53:49 »

Фиби, специялно влизам да проверя лентичката ти  yahoo супер, колко малко останало вечеее  Dance

Искам да те предупредя или по-скоро да споделя моя опит (те хората са различни де), ще има един момент на "стъписване" даже лека неловкост, но до ден два, изведнъж ще си влезете в крак все едно никога не сте се разделяли.

аааа, и да кажеш как ти е харесал парфюма на БОС  blum

Моят мъж идва след 10тина дни, и после ще сме разделени цели 2 месеца, но мисля и силно се надявам, че тази 2 месечна раздяла ще сложи край на нашите 2 годишни пътувания.  girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юни 07, 2007, 07:35:22 »

prin4ipessa мила от една страна наистина е тъжно,защото няма да можете да споделите заедно вълненията около същинската отганизация на сватбата.От друга страна този месец ще мине бързо,защото ще си изцяло анагажирана с приготовленията и най-вероятно няма да имаш време за нищо.А и нали ще си със твоите близки?
silverarrow надявам се одисеите с вашите пътувания да приключат най-сетне!
А за стъписването си права.И аз го очаквам.Все пак не сме се виждали цели 6 месеца!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 07, 2007, 07:41:21 »

 fiibi_bg   само 4 дни Много е вълнуващо нали? Да кажеш как е минало посрещането и може някоя и друга снимчица да  пуснеш.
Поздрави любимия от нас когато го ВИДИШ.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 07, 2007, 17:41:42 »

ние бяхме разделени веднъж за 4 месеца (първия път когато бях в Щатите сама през 2002ра)
и после 3 седмици - през 2003та, когато той замина за Щатите малко преди мен. И двата пъти ми беше тежко, но май е по-тежко, когато съм си вкъщи без него, отколкото,когато мен ме няма
освен тези 2 случая сме били разделени само за по ден до седмица в случаи на командировки.

Не мога и не искам без него heart heart heart
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 07, 2007, 18:10:53 »

Фииби знам как се чувстваш,колко пъти съм била в такава ситуация и аз,спирал ми е дъха направо като го видя.Искрено се надявам и вярвам,че това ще  бъде толкова приятно и незабравимо преживяване и за двама ви!!!

Приготви се,защото най-хубава част идва.......... Bravo yahoo yahoo yahoo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 08, 2007, 23:52:32 »

Фииби знам как се чувстваш,колко пъти съм била в такава ситуация и аз,спирал ми е дъха направо като го видя.Искрено се надявам и вярвам,че това ще  бъде толкова приятно и незабравимо преживяване и за двама ви!!!

Приготви се,защото най-хубава част идва.......... Bravo yahoo yahoo yahoo

Ох дано да идва,че много трудничко ми беше............А и още ми е.Но сега вече броя часовете ,а не дните и единственото,за което се ядосвам е,че не мога да си направя конкретни планове за посрещането му.Незнам даже кой ден точно ще го видя............уф cray
Искам да си идва вече.... Плачещо момиче Eeager
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 08, 2007, 23:54:51 »

Спокойно  fiibi_bg , малко остана наистина, стискай зъби и той ще си дойде по-прекрасен от всякога  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юни 09, 2007, 19:52:11 »

и единственото,за което се ядосвам е,че не мога да си направя конкретни планове за посрещането му.Незнам даже кой ден точно ще го видя............уф cray
Искам да си идва вече.... Плачещо момиче Eeager

еее това ще е най-голямата ти изненада тогава,наистина е много трудно ако незнаеш кога точно ще си дойде.стискам ти палци това да е най-скоро good
Активен
dudididi
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1


« Отговор #101 -: юни 10, 2007, 09:24:24 »

Веднъж сме се разделяли за един ден аз бях на вилата с майка ми и детето а той в София имаше работа и на другия ден щеше да дойде.Обаче аз вечерта като си легнах и като ми стана мъчно,тежко и гадно,обадих му се по телефона и ревнах като малките деца ...
Човека дойде в 3 часа през ноща
« Последна редакция: юни 10, 2007, 09:26:06 от dudididi » Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юни 10, 2007, 20:58:24 »

Фийбс той тук ли е вече...???? yahoo yahoo yahoo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 10, 2007, 21:13:34 »

Фийбс той тук ли е вече...???? yahoo yahoo yahoo
Ами в БГ е,но не е при мен още.Чак след 2 дни ще го видя cray
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 10, 2007, 21:30:37 »

Кураж мила air_kiss, два дена само..... DANCE DANCE DANCE
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines