Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 09:46:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 473552 пъти)
 
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #1005 -: януари 11, 2008, 09:35:55 »

Harmonia,какво стана,успя ли да намериш ресторант?Дано да е така!!! Good luck
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #1006 -: януари 11, 2008, 09:46:53 »

Magica, тъкмо пишех, че снощи вече капарирахме нашия ресторант! yahoo yahoo yahoo
Много съм доволна и мисля, че ще стане много уютен като го поукрасим /облечем столовете, малко балони и цветя/. Аз вече не очаквах, просто тръгнахме на поредната обиколка вчера след работа и всъщност това беше първият ресторант от списъка за снощи! Направо не мога да повярвам yahoo
Куверта ни устройва, дават да се вкарва алкохол, ядки, плодове без допълнителна такса, обаче безалкохолните са само от тях... Освен това имат собствен сладкарски цех /ресторанта има и виенска сладкарница/ и може да си поръчаме тортата при тях! В каталога видяхме страхотни красоти! Предупредиха ни само, че до 8 мартможе да има лека корекция в цените на кувертите, но още не е сигурно! Надявам се да не злоупотребят. А да забравих да кажа, че става въпрос за ресторант Бижу в Младост 1-А ( http://www.svatbata.com/restaurants/bizhu/index.htm ).

Много, много благодаря на всички ви за помощта и идеите!  give_rose Супер сте! give_rose give_rose

Стискам палци на всички, които още търсят!  good
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #1007 -: януари 11, 2008, 12:59:44 »

Zvezdiche,какво точно търсиш и за кога?Ресторанти-много.Прочети по-назад в темата и ще видиш най-различни мнения!!! good

чета, чета, чета.. lol скоро почвам и обиколката по ресторанти  Curtsey
имам идеи за по-отдалечен от центъра ресторант, но не знам как да си транспортирам гостите (шепа от гостите не са от софия, а едва ли ще бъдем с много коли).. продължавам напред lol
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #1008 -: януари 11, 2008, 13:23:20 »

Радвам се за теб Хармония, видях линка и да ти кажа, че с украсата ще стане чудесен ресторант. Истинско Бижу.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1009 -: януари 11, 2008, 13:31:03 »

много е красив ресторанта Хармония, поздравления !!!! smile
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #1010 -: януари 11, 2008, 14:05:36 »

Много ви благодаря момичета! Вече съвсем се бях отчаяла...

Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #1011 -: януари 11, 2008, 16:39:47 »

Много се радвам за теб Harmonia,браво!!!!  chee chee chee
Аз утре отивам да капарирам нашия ресторант,последно се спряхме на Витоша и за наше щастие е свободен за сватбата ни!!!Така,че напълно разбирам и споделям радостта ти!!! girl_wink
За Бижу съм чувала само хубави работи,така че добре сте се насочили.Пиши задължително след сватбата какви са твоите впечатления.
Честито!!! girl_wink
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #1012 -: януари 11, 2008, 16:50:24 »

Хармония, честитооооооо Bravo, Маги успех good, утре отивам аз до Амбасадор, стискайте палци да го харесаме и резервираме danceg
Активен
kateto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #1013 -: януари 11, 2008, 17:38:11 »

Здравейте smile
И аз искам да попитам за идей за хубави ресторанти в София.
В главата ми се върти по-скоро реторант-градина, защото сватбата ни ще е лятото Wink за около 70 човека .. търся в интернет, но нещо не мога още да се ориентирам smile
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #1014 -: януари 11, 2008, 17:46:36 »

виж тук! Има интересни предложения! повечето са отбелязали капацитета и дали имат градина!

http://www.svatbata.com/restaurants/restaurants.htm
Активен
kateto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #1015 -: януари 11, 2008, 17:53:30 »

Е намерих много, но ми се иска, ако някой е ходил на място, което много му е харесало например. Или, ако някой е ходил на място, което не става например. smile
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #1016 -: януари 11, 2008, 17:58:53 »

виж тук! Има интересни предложения! повечето са отбелязали капацитета и дали имат градина!

http://www.svatbata.com/restaurants/restaurants.htm
За този списък искам само да отбележа, че наистина е полезен, но информацята в него не отговаря съвсем на истината. Това, което аз забелязах е, че капацитета на ресторантите силно се надценява и, че често това, което е описано като 'градина' е смешно малко, граничещо с шумна улица или строеж, където има наредени саксии и няма нищо общо с моята представа за градина.
« Последна редакция: януари 11, 2008, 20:08:56 от Arlina » Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #1017 -: януари 11, 2008, 18:01:06 »

Е намерих много, но ми се иска, ако някой е ходил на място, което много му е харесало например. Или, ако някой е ходил на място, което не става например. smile
Ако имаш търпение /а то ще ти е много необходимо, докато организираш сватбата smile/ можеш да прочетеш многото изписани страници по тази тема. Със сигурност има отговор на твоя въпрос, защото почти няма ресторант в София, който да не е засегнат.
Успех!!!
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #1018 -: януари 11, 2008, 18:15:46 »

Е намерих много, но ми се иска, ако някой е ходил на място, което много му е харесало например. Или, ако някой е ходил на място, което не става например. smile
миличка,аз мога да ти дам много инфо,но все пак най-вероятно сме различни като вкусове,като концепция как да изглежда сватбата,предполагам на всички момичета тук различни неща ни правят впечатление(хубаво или лошо) ,така че си мисля че е полезно да поразгледаш сайтовете им и като си набележиш нещо конкретно питай- ще  ти дадем инфо за наши впечатления! Но както казва Arlina,наистина трябва да имаш в предвид,че капацитета  винаги е малко завишен! Може да прегледаш малко по-назад  в темата моите впечатления за някои  ресторанти с градини!
Активен
Sunshine
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #1019 -: януари 12, 2008, 00:19:44 »

Harmonia, честитооо!Аз съм била в Бижу на коледно парти и останах с добри впечатления  good
Magica, радвам се,че вече си направила своя избор.Ако става въпрос за Тоскана, на мен много ми хареса, но управителя,с който се срещнахме не се съгласи да го резервираме от сега.Надявам се утре да нямаш никакви проблеми и да се похвалиш с резервиран ресторант  Bravo
Kateto, в тази тема наистина има много инфо за ресторанти с градина, прочети я,ако имаш време.А на този сайт, който Divna е дала информацията наистина сякаш не е много актуална,имам предвид цените на кувертите на някои от ресторантите, но все пак идеи можеш да вземеш и да отидеш на място.Желая ти успех  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines