Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 08, 2024, 01:58:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Април, бъди мил :) Април 2021  (Прочетена 49657 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #270 -: април 26, 2021, 08:45:07 »

Добро утро!

Честит празник на Пандето, Аличка и Адиктед и всяко друго същество носещо името на цветенце! Всеки път изпускам по някой за този празник smile.

Свекс много яко звучи, радвам се че ви е измъкнал без предупреждение, че иначе щеше да го мислиш и премисляш.

Аличка чакам да покажеш, много яко звучи.

Маги и аз чакам с нетърпение

Ние вчера минахме през църквата. Нашия квартал стана като Охрид (там има 365 църкви) тук 4 де, ама пак е доста за малък квартал. До нас имаше малко параклисче и се строеше по-голям над 10г, на Благовещение го осветиха. Та отидохме вчера, опашката беше огромна, ама минаваше бързо, всички с маски и се спазваше дистанция, вътре много малко се стоеше. Мисля събота да отидем и в полунощ, дано Звяр издържи само.

Вчера ме светнаха че в Окръжна поставят втора доза, та днес с 200 отпраших там. Даже с предимство се оказах пред всички останали че съм за реваксинация. Стискайте палци втория чип да легне по-леко smile

Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #271 -: април 26, 2021, 08:58:14 »

Привет!

Мерси за пожеланията! Аз като не съм празнувала никога имен ден и все не го чувствам и забравям, че го имам.

 При нас финалният чип беше по-тежък. Редуваха се вчера втрисане, умора, температура. Детето беше на самотек следобеда. Слава Богу, днес сме пушка. Ръцете бяха по-добре от предния път, не знам дали щото ги движехме целенасочено веднага след бодването или тялото има памет, или просто си е такава спецификата на ваксината, но всичко мина. Тоя път нямаше чак такова сърцебиене, което на мен ми беше най-плашещо.  good

 Тая седмица ще е голямо наместване и странен график. Баща и дъщеря ще се гледат докато аз навлизам в работата. След малко ги изпращам по площадки, а аз започвам smile

 Хубава седмица!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #272 -: април 26, 2021, 09:42:32 »

Да ни са живи и здрави всички цветенца, тревички, дръвчета и изобщо всички пролетни и цветни имена!
Рони, честита ти нова работа, кажи с две- три думи какво правиш и къде. Да ти върви по вода, да ти носи всички видове удовлетворение! good Браво и за втората игла, здраво да ти се захване и да ти вдъхне кураж и спокойствие heart
Булка, ти си ми пример за смелост и борбеност! Леко да мине второто чипиране при теб и семейството, да плашите всякакви вируси и мутациите им! heart
И накрая, но не по важност, честит Свети Понеделник и начало на Страстната Седмица /значи, на разни места ги пишат различно - с две главни букви, с главна само на първата дума, не зная кое е правилно вече blush. Теоретично трябва да е второто, като Черно море, Стара планина... crazy/.
Нали днес Христос е разгонил търговците от храма, да се оплача и аз от вчерашната служба на Цветница в нашата църква. Изобщо не отвориха вратите да се чува навън, нямаше и върбови клонки за раздаване. За сметка на това братя от Махалата продаваха върбови клони, разпръснати и на камари по тротоарите в околността. Католиците така си носят цветя и си режат върби предварително и само ги освещават по време на службата, сигурно е по- добре, ама пусто си чакаме нашето. Чуваха се обаждания по мобилни телефони, че май навсякъде из града вчера е било така. nea
Днес съм на обилно пране, поне времето е хубаво и ще разкрасявам терасата с гащи, тениски и спално бельо.  pardon Ще се опитаме да ядем постно, поне ние двамата с Родния и съм намислила пълнени чушки за обяд. НИ2 вече си развали плановете като ме помоли за бананови палачинки. Ако не сте правили, препоръчвам ги - 2 яйца, 1 банан, 1 супена лъжица кокосово брашно и капки кокосово масло за намазняване на тигана. Хаха, количеството е за 2 порции, обаче на него са му нужни 3 Wink. Бързо и лесно стават, много са вкусни и ухаят разкошно, само дето са за разядка, не за наяждане Wink
Хубав ден, ползотворна седмица, болните да оздравяват!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #273 -: април 26, 2021, 10:10:03 »

ооо Свекс много мило, никаква борбеност е, дупето си спасявам, чист егоизъм,ама който какво го влече  heart

Ауу аз взех една смес за фалафели от ДМ, та може да я тествам днес

Нещо за Оскарите? ЕмчИ тоалетите къде да гледаме?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #274 -: април 26, 2021, 10:14:28 »

Здравейте!  smile
Аз имах много странен празник. Дребният от петък беше с раздразнен стомах. Пикът естествено беше вчера. Нямам идея от какво се появи това, ама голямо акане беше. Странно, че нищо не го болеше, нямаше и други симптоми, че да кажа вирус. Подозирам кои храни му действат слабително. Сега яко пробиотици, че да се оправи на 100%.
Вчера бяха и 40 дни на съседката ни, която почина от Ковид. За първи път откакто се случи, вчера беше слънчево, топло, без ветрове. Все едно тя се усмихваше. smile Събрахме се пред блока хем аз да черпя, хем те да раздават... То защо казват, че съседите са понякога повече и от роднини. Пък при нас това са 34 години заедно... smile
Вечерта нашите дойдоха. Подариха ми бугенвилия. От много време искам  heart
Мъжо оправи скоростния лост, че онзи ден ми остана в ръцете. Вчера пък ми монтира новите котлони, старите окъсиха, докато той пържеше. Остава един болт на тротинетката на Кокона да се завие и да кажем, че сме оправили пораженията на миналата седмица. crazy
Имам да ходя да си взема пратки, да изпратя подаръци и да водя утре Кокона да я подстрижат. Карам го по график и чакам почивните дни от понеделник  blush

Булче, след онова появяване на звИздИтИ по пожами от вкъщи не мисля, че ще се стараят и този път с тоалети. Хубаво, че има повече славянска кръв сред известните, белким плакнем очи с хубост lol (и скромност...)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: април 26, 2021, 10:16:28 »

Добър ден в страстната седмица!
Адиктед, честит първи работен ден на новата работа!
Кога ще боядисвате яйца и ще правите козунаци?
Ние вчера се върнахме обратно при нашите, въпреки че у нас е като след бомбардировка си ми беше до ре и хуабаво да си по седя. Та мисля в петък пак д апалим джапанките натам и хем леко да действаме с довършителни неща, хем малко на спокойствие да си останем. Мисля да им кажа, ако искат да дойдат те за Великден в нас, че друсането по коли яко ми причинява контракции и това ще е.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: април 26, 2021, 11:10:58 »

Моята седмица започна ударно, събудих се не, ами се събудих.Който спал, спал!Сега обмислям една отпуска на 14-ти и се чудя да навивам ли моя мъж да ходим някъде или да мързелувам в къщи.

Рат, я се приберете.Спокойствието си е спокойствие!

Свекърва, супер ви е измъкнал НИ2, Браво на него.

Булка, честито!

Адиктет, честито и на теб, спорна да е!

Аличка, интересно звучи за косата.Ще чета после във вашата тема как е бил празника.

Пандата и Еми ми липсват за сега.

Аз гледах Мария Бакалова в мноого красива рокля.Прическа и грим не ми харесаха, но роклята беше хубава.Тая дето спечели наградата не ми хареса, ама толкова видях по новините докато храних близнчаките.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: април 26, 2021, 13:47:55 »

тъпаците от воуг въобще не я бяха сложили в листата с най добре облечени, нашата Мария. Да не говорим че са като в карнавални костюми в сравнение с нея, отвратни тоалети. Дори любимката ми Зендая беше облечена като полугол жираф. crazy crazy crazy
а Кери МЪлиган някой много я мрази, тя без това има странна физиономия, винаги я обличат като парцалена кукла от магазин втора ръка.
ето тук я видях  Maria:
https://wwd.com/eye/people/maria-oscars-gown-louis-vuitton1234809677-1234809677/

https://www.popsugar.co.uk/fashion/oscars-red-carpet-dresses-2021-48288561?stream_view=1#photo-48289745

пс Знаех си че Номадленд ще спечели, всъщност той е направен с такава цел според мен, всички критерии за куку филм и депресийка, плюс засягане на социална тематика... американска му работа. не че беше лош, ама чак пък толкоз.... crazy

И ние днес разкраасяваме терасата с пране и обувки, като цирк сме.
« Последна редакция: април 26, 2021, 13:56:10 от emmmmmy » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: април 26, 2021, 17:10:59 »

Здравейте smile

Ние вчера развалихме дългата ни изолация. Трябваше да закараме едно колело при едни приятели тук. Те имат къща и ми поканиха на двора. Но не беше чак толкова топло, та не седяхме само на двора. Бамбук беше на седмото небе - имаше трамплин в двора и деца, които говорят български. Пита ги дали може да живее при тях, много щял да слуша. А вечерта му падна първото зъбче. И от толкова вълнения в 20ч вече спеше smile

Булче, надявам се, че се чувстваш добре!

Рат, дано не те ядосват много твоите хора. Трябва да вкараш някаква по-подмолна тактика. С рогата напред не става.

Адиктед, успех с работата! И на мен ми е любопитно, стъпи малко завеската.

Много е била хубава Мария Бакалова. Жалко, че не е спечелила. А си мислех, че и Кари Мълиган ще спечели.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #279 -: април 26, 2021, 17:16:42 »

Малко тоалети и тук
https://eva.bg/article/41496-Zvezden-blyasak-ot-Oskari-2021/gallery/32782
Пандич, как се чувстваше, не ти ли беше странно? smile
За Мария казаха, че роклята и осигурявала естествена дистанция. blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: април 26, 2021, 20:51:43 »

Честно казано повечето рокли ми харесаха, не видях такива чак отвратителни, като други години.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #281 -: април 26, 2021, 21:14:21 »

 Оф, няколко дни ще пиша вечерно сигурно, ама каквото такова.Свекс, първа стъпка в попрището дето все съм си мечтала. Фирмата е немска, добре мина първият ден, дано така продължава!
 
 Ж. много е слушала. Очаровала и децата от бъдещото ново местожителство. Тя навсякъде огрява. Малко бях притеснена за нея, че вчера взе да дава отпор, че не искала с баща си, искала с мен, пък тримата, ама днес тръгна с усмивка и ми изпращаше въздушни целувки. Дано и утре е така! Wink

 Булка, аз от тая смес редовно взимам, иначе никога не ми се получава консистенцията и се ядосвам.

 Явно на нас големите неща ни се случват на Велики Понеделник и Ж. на него се роди, та добре, че споменахте да се присетя!  blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: април 27, 2021, 07:38:10 »

Добро утро!
Наспахте ли се? И да не сте, стискай те зъби, още 3 дни и почивка.
От къде ще взимате агне? Чувам, че цените са му космически, а по веригите било ужасно на вид.

Лек и успешен ден!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: април 27, 2021, 07:56:07 »

Добро утро, как сте?

Аз не ви ли казах моята драма с агнето
?Един познат поръча, уж агнешко, но ни донесоха овца.Сега това миризливо нещо не знам как да го готвя!Свекърва давай някакъв жокер, че иначе ще го подаря на някой.

Панде, много добре звучи гостито и Моника така поиска да остане да живее в едни познати.Имат къща с двор и от тогава все ми приказва, че искала къща, а не апартамент.Как да и обясня, че няма как да стане това с къщата?

Хайде отивам да работя, хубав ден!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #284 -: април 27, 2021, 08:35:07 »

Добро утро!

Новия чип се намести много добре. Слава богу никакви странични реакции, освен болка в ръката, така че съм доволна. Сега мм и брат ми отидоха, дано мине леко и при тях, особено при брат ми щото той на първата нямаше никаква реакция.

Панде смесили сте се и вие с народ хехех. Звяр и той редовно реве че иска при други хора да спи!

Рат аз бих взела от Лидл агнeшко ако купувах. Много пъти сме взимали и никога не ме е разочаровало агнешкото там.

Адиктед а какво ще работиш?

Маги аз идея си нямам от овче, освен да го печеш като агнешко? Много масло? Аз ползвам рецептата на Манчев , като не правя дроб сарма а слагам пресни картофи и моркови около месото https://gotvi.lidl.bg/recipes/pecheno-agneshko-s-drob-sarma

Роклята на Бакалова много ми хареса и на мен, останалите са ок също, ама нищо особено.

« Последна редакция: април 27, 2021, 09:15:57 от bulche91 » Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines