Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 27, 2024, 01:29:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбената торта - 5  (Прочетена 236912 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 16, 2010, 20:19:20 »

Благодаря много Тiama .
А ето и тортата която ви обещах да ви покажа   също съм я правила в домашна обстановка http://media.snimka.bg/6945/020144741.jpg
Активен
evane
Ентусиаст
**
Публикации: 145



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 17, 2010, 15:09:05 »

plamak_ на теб май това ти е професия  Wink страхотни торти
момичета, някой от вас поръчвал ли е в "Неделя"? какви са цените?
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 17, 2010, 23:31:40 »

Да evane, до преди известно време го работех, а сега поне правя с удоволствие в къщи тортички за повод и без повод. smile
Активен
gudrun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 18, 2010, 09:42:15 »

Здравейте, нека и аз да се похваля с моята торта, с пълнеж с бисквити и шоколадов мус и по мой дизайн smile
Активен
gudrun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 18, 2010, 09:47:18 »

нещо не мога да прикача снимка, можете да я видите в албума  smile
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #20 -: август 18, 2010, 22:48:30 »

Момичета, решили сме нашата да е плодова,т.е. годеника реши.(аз все се сърдя,че не е активен ама си давам сметка,че много неща решава).
Та се чудя отгоре с какво да е... щеше ми се да е бял шоколад,но май няма да си подхождат вкусовете и май нещата отиват на сметана.
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #21 -: август 19, 2010, 22:51:29 »

Момичета порачахме и нашата торта от Мон Шери вав Пловдив. Решихме да е шоколадова сас крем брюле палнеж и сас захарно тесто отгоре и калийки. Как го обясних само  blush pardon Обслужването беше много добро, сега остава само да видя крайният резултат нямам тарпение  Bravo
Активен
ivels
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #22 -: август 21, 2010, 21:32:18 »

Да покажа и аз тортата на която съм се спряла. Много ми харесва цветчетата са изключително нежни. Но още се чудя къде да я поръчам. Искам да направят същите цветчета.Иначе съм фен на Маркрит.Обожавам им и тортите и всичко, но ми препоръчаха и Лагуна но нещо последния път когато ядох тяхна торта беше малко сухичка.Какво ще кажете препоръчайте някой който ще може да я направи такава нежна, че с малкия нямам време да обикалям на 100 места да разпитвам smile


* pink-wedding-cake.jpg (22.8 KB, 313x450 - видяно 502 пъти.)
Активен
Amar
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


« Отговор #23 -: август 22, 2010, 09:28:33 »

Много е нежно наистина. Мисля, че просто трябва да им кажеш да използват много тънко разточен бял фондан и така цветенцата ще станата почти прозрачни и много леки. А навсякъде би трябвало да имат готови формички за изрязване на цветенца, така че да се получат еднакви.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 22, 2010, 17:47:15 »

Момичета, решили сме нашата да е плодова,т.е. годеника реши.(аз все се сърдя,че не е активен ама си давам сметка,че много неща решава).
Та се чудя отгоре с какво да е... щеше ми се да е бял шоколад,но май няма да си подхождат вкусовете и май нещата отиват на сметана.

Не е нужно да е със сметана ,може да е с някъкъв лек крем който да я направи вкусна и подходящо съчетана.
Активен
Ognena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 248



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 22, 2010, 17:54:46 »

Да покажа и аз тортата на която съм се спряла. Много ми харесва цветчетата са изключително нежни. Но още се чудя къде да я поръчам. Искам да направят същите цветчета.Иначе съм фен на Маркрит.Обожавам им и тортите и всичко, но ми препоръчаха и Лагуна но нещо последния път когато ядох тяхна торта беше малко сухичка.Какво ще кажете препоръчайте някой който ще може да я направи такава нежна, че с малкия нямам време да обикалям на 100 места да разпитвам smile
ivels, аз бих ти препоръчала да се обърнеш към Ради от Гаврош, той прави нашата торта и се справи повече от чудесно и на визия, и на вкус! Ако те интересува, мога да ти пратя телефона му на лични. Иначе тортата наистина е много нежна, браво за страхотния избор! good
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 22, 2010, 17:57:22 »

ivels, аз също съм чувала само хубави неща за Гаврош и май дори могат да ти направят пробна малка тортичка за да добиеш представа, а тортите им са невероятно вкусни good
Активен
gudrun
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 23, 2010, 09:56:18 »

ivels
аз не споделям мнението за Гаврош. Нашите кумове като се жениха преди две години си поръчаха тортата от там и беше страхотна наистина. Ние за нашата сватба ходихме също там, пробвахме пълнежите, ама не останехме очаровани, и кумвете ни също тестваха и твърдяха, че нещо са се променили. Иначе имат 8 пълнежа. И отделно цветятя им по тортите , бяха доста груби /аз исках много нежни рози/ и доста еднакви, от това което ни показаха в сайта и на място, а и са 4лв. парчето.
Мои фаворити са Двете Фукли и Сто грама сладки  - мисля че там с украсата няма грешка
Активен
Ognena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 248



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 24, 2010, 12:08:09 »

ivels
аз не споделям мнението за Гаврош. Нашите кумове като се жениха преди две години си поръчаха тортата от там и беше страхотна наистина. Ние за нашата сватба ходихме също там, пробвахме пълнежите, ама не останехме очаровани, и кумвете ни също тестваха и твърдяха, че нещо са се променили. Иначе имат 8 пълнежа. И отделно цветятя им по тортите , бяха доста груби /аз исках много нежни рози/ и доста еднакви, от това което ни показаха в сайта и на място, а и са 4лв. парчето.
Мои фаворити са Двете Фукли и Сто грама сладки  - мисля че там с украсата няма грешка
ivels, колкото хора толкова и мнения, затова най-добре се спрете на 2-3 места и проверете лично (+ дегустация). За двете Фукли нямам впечатления, защото не успяхме да проверим лично, но за 100 грама сладки, откъдето всъщност бях решила да поръчам първоначално, се разочаровахме доста както от вкуса на тортите (поне това, което предложиха на нас със започваща цена 3.50 напомняше адски много на соц пастички), така и от цените - на нас за шоколадова торта ( и тя беше повече сметана отколкото шоколад)предложиха по-висока цена от Гаврош - беше нещо от сорта на 4.20-4.50 парчето, а за това, което пък исках като визия ми казаха, че не може да стане - щяло да е неустойчиво и да се разпадне. Е стана, но на друго място, вече писах къде, снимки има в албума ми. Да не говорим, че в 100 грама сладки трябваше да се занимаваме и със стойката на тортата - имаше едни допълнителни 100лв., които им даваш първоначално и ти ги връщат след като върнеш самата стойка след сватбата. Ние обаче искахме да си спестим тази гимнастика, защото ни чакаше сватбено седмичка в чужбина и не ни се занимаваше. Гаврош работят директно с ресторанта.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #29 -: август 24, 2010, 13:12:14 »

За съжаление ще трябва да подкрепя gudrun относно Гаврош. Цехът ми беше препоръчан от едно момиче от форума и решихме да си поръчаме от тях торта за годишнината. Първо, самата торта не беше от най-сложните - във формата на сърце с цветенца по нея и с две фигурки на мишлета отгоре, които им бяхме занесли на снимка - изобщо не ги бяха докарали на вид. Второ, избрахме си пълнеж шампанско с ягоди, който всъщност представляваше сметана с конфитюр от ягоди... Та като цяло никак не останахме очаровани. Може би със сватбените торти подхождат по-различно, но аз не бих рискувала.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines