Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 08:33:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 7 част  (Прочетена 257384 пъти)
 
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: септември 22, 2010, 06:18:41 »

Благодаря ти , много , SaniN. Тези са кутийките, които исках, сега ще ходя по магазините, ако мога оттам да намеря ще е супер, защото нямам никакво време.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: септември 23, 2010, 13:02:54 »

..... си мислех, че подаръчетата за гостите може да са фишче от тотото smile

Много идейно Bravo Бих го приложила :girl_wink:Хем е закачливо, хем е практично.
Активен
tinakostova
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #122 -: септември 23, 2010, 14:32:33 »

Момичета, от къде купувате тези бурканчета с мед? Харесва ми като идея за подарък за гостите.
Ако някой знае за Велико Търново и оклоностите.
Активен
sapfira_101
Ентусиаст
**
Публикации: 59



« Отговор #123 -: септември 23, 2010, 22:06:28 »

Бурканчета с мед от Нектар кооп гр. София, ако говориш със счетоводителката може да ти ги изпратят и със куриер до В.Търново. Аз взех 100 бурканчета, но сигурно 20 ще ми останат, ще си ги ползваме когато ходим на екскурзии...
Активен
eleni
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #124 -: септември 30, 2010, 22:28:32 »

Момичета според Вас, каква е горе долу нормалната цена за подаръци за гостите? Знам, че е индивидуално и според бюджета, но все пак ми прави впечатление, че в някой агенции се предлагат и подаръци по 8-10 лв, та ми е интересно това нормално ли е?
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #125 -: септември 30, 2010, 22:48:02 »

Момичета като гледах преди малко новините по телевизията, за човека спечелил милиона от тотото  blum - си мислех, че подаръчетата за гостите може да са фишче от тотото smile
Разбира се подходящо опаковани или аранжирани по някакъв начин ...  Wink

Да, ние сме правили подаръци лотарийни билети (варианти такива, които имат поленце за изтриване и такива с номерца само). Хубавото при тях е, че ги продават в стекче, като във всеки стек има гарантирани определен тип печалба, поне при тези с изтриването. Големи емоции са.  Wink
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: октомври 01, 2010, 08:18:33 »

Момичета според Вас, каква е горе долу нормалната цена за подаръци за гостите? Знам, че е индивидуално и според бюджета, но все пак ми прави впечатление, че в някой агенции се предлагат и подаръци по 8-10 лв, та ми е интересно това нормално ли е?
eleni, това зависи от броят на гостите и най-вече от финансовите ти възможности. В крайна сметка идеята на подаръчетата е да остане символичен спомен от сватбата. А каква ще е цената сама си преценяваш. Агенциите предлагат подаръци за хора с различни вкусове и различни възможности. Друг е момента, че някъде има нереално високи цени на някои неща. Ние например искахме магнитчета за хладилник с изписан на тях благодарствен текст, имената и датата на сватбата. Когато питахме по агенциите най-евтината оферта, която получихме беше 5лв на брой. Когато се свързах директно с керамик, който ми ги направи ми взе 2лв. Не считам, че 3лв. надценка е нормално, но това е пазар.... smile
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #127 -: октомври 02, 2010, 18:34:23 »

Момичета ние си взехме нашите подаръчета за гости , които изглеждат точно както аз исках smile Страшно съм доволна  Yes Исках да избягам от тривиалните фигурки ( слончета, сърчица и пр.) не за друго, ами всеки пат като се местя се чудя дали да ги хвърля, че само ми пречат и събират прах, а пък сърце не ми дава. И така си стоят в една кутия към която поглеждам със смесени чувства. Та аз избрах да изненадаме нашите гости с дискове с нашата снимка отпред и вътре романтична музика. Получи се страхотно, а и не излезе скъпо , колкото за керамични фигурки Wink Пожелавам успех на всички момичета!!!

Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #128 -: октомври 02, 2010, 18:42:57 »

Страхотна идея за подарък good Мисля, че гостите ви ще останат много доволни  Bravo
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #129 -: октомври 02, 2010, 19:18:23 »

Благодаря Tiama , надявам се, че ще им хареса smile
Все пак за тях го правим, а не да отбием номера smile
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #130 -: октомври 02, 2010, 19:19:20 »

Е разбира се за по-възрастните гости съм взела керамични фигурки по обясними причини  blum
Активен
dragonfly_d
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #131 -: октомври 02, 2010, 22:53:08 »

Момичета ние си взехме нашите подаръчета за гости , които изглеждат точно както аз исках smile Страшно съм доволна  Yes Исках да избягам от тривиалните фигурки ( слончета, сърчица и пр.) не за друго, ами всеки пат като се местя се чудя дали да ги хвърля, че само ми пречат и събират прах, а пък сърце не ми дава. И така си стоят в една кутия към която поглеждам със смесени чувства. Та аз избрах да изненадаме нашите гости с дискове с нашата снимка отпред и вътре романтична музика. Получи се страхотно, а и не излезе скъпо , колкото за керамични фигурки Wink Пожелавам успех на всички момичета!!!





Най-сетне да срещна хубава, оригинална и различна идея. Имам едно въпросче. Вашата снимка на самия диск ли е или на кутийката?
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #132 -: октомври 03, 2010, 12:36:39 »

По принцип може и върху диска, и върху кутийката. Зависи вие как искате да го направите smile
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #133 -: октомври 03, 2010, 13:11:48 »

Ами ние си я сложихме директно върху диска. По сладурско е, кутийките се чупят, хората ги губят  smile
Активен
katerinciq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #134 -: октомври 06, 2010, 16:58:40 »

Момичета,вече писах в темата за дреболийките, но май тук му е мястото на този пост. Открих един сайт за подаръчета, в който има страхотни неща и са на изгодни цени  Wink http://www.nextag.com/wedding-gift-for-guest/compare-html. Извинявам се ако някой е питал за него, но не съм чела по-старите постове. Та и аз да попитам - имате ли наблюдения от него, защото преди време едно момиче от форума беше изказала мн отрицателно мнение за един подобен саит, от който е било пазарувано, но нещата не са били такива, каквито са били представени в сайта. angry
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines