Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 18:20:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 14 част  (Прочетена 166230 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: ноември 16, 2009, 15:42:19 »

ЕЕЕ- Но при тези, лентичките, които се топят стават едни фалшиви изпарителни линийки
и аз това имам предвид
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: ноември 16, 2009, 16:18:21 »

Голям спор е паднал гледам  girl_impossible и доста безсмислен ми се струва  nea
аз първата бледа чертичка я видях точно на тези лентички ненадеждни...после на шуър тест ...след като предни тестове които съм си правила пак с тия лентички не са показвали никаква никаква чертичка...дори и не знаех къде точно се появявам че да си нафантазирам да я видя...а милото дето тест не е хващал както се вика няма как да си нафантазира същото което и аз...последния тест който си направих беше някакъв модерен уж не знам си какъв и тогава вече не излезе ни чертичка ни нищо...пробвах и с лентичките но уви...и там нищо не излезе...
не знам какво е станало изпарение или нещо друго но и няма значение вече...гледаме на пред и продължаваме...едно е сигурно...бебче няма...значи продължаваме с опитите  Bravo

cvety_p
 при теб чертичката щом е като на втория тест на Верчето значи нещата са ясни...само се пази много...защото ако аз се бях пазила поне малко може би щях да видя и по наситена втора чертичка  give_rose
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: ноември 16, 2009, 16:22:35 »

BERA, миличка то не е до пазене повярвай ми  просто така е било по добре както за теб така и за бебо / в това число говоря и за себе си/ Така , че следващият месец успех ае гарантиран give_rose
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: ноември 16, 2009, 16:52:47 »

Абе Ливка и ти си много права да ти кажа...
на мен две неща ми се въртят в главата винаги като става въпрос...едното ми го каза милото когато се вторачвах да лежа и да вдигам краката и ала бала...а той ми каза че ако си е писано да стане най малко едно ставане ще ми попречи...
а другото е когато стана въпрос с майка ми за пазене и ала бала и тя ми беше казала че да...хубаво е да си се пази човек...но пак като си е рекло да става...в какви екстремни ситуации са забременявали жени...така че...всичко си е до късмет...  give_rose give_rose give_rose

а за следващия месец съм с намерение да ви изоставям в тази темичка  blum blum blum blum
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: ноември 16, 2009, 17:20:04 »

а за следващия месец съм с намерение да ви изоставям в тази темичка  blum blum blum blum
Имаш най-силно ститснати палци от мен good good good
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: ноември 16, 2009, 17:30:14 »

При мен МЦ подрани с 3 дни този месец,така че оставам в бебеправещите,хайде с нови сили сега.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: ноември 16, 2009, 19:23:17 »

Цвети, тихичко честито, дано от тук нататък се радваш на една безпроблемна  pqz, а на финала - пухкаво и сладко  beddybye

Руми, по въпроса с изтичането, наистина го бяхме коментирали, ама май беше отдавна, значи, много малък % от течността, която мъжът еякулира всъщност са сперматозоиди. Освен тях, в еякулата има още разни там течности (вече съм им забравила имената, но тук Лива може да допълни), така че, тези помощни вещества (разбирай тук течност) при еякулиране си изтичат от влагалището, но ...плувците си плуват вече устремени към принцесата, така че, това не трябва да те плаши (бърсането със салфетки е неизбежно, че иначе дюшекът ....).

Клео, за нормално количество се приема еякулат от 2мл. до 6мл., т.е. и 2 мл. и 6 мл. се приемат за нормално за оплодителната способност количество.

Бера, каквото имало да става, станало, има една много хубава приказка - Всяко зло - за добро!!! Следващият път всичко ще е наред, мила!!!

Криси, на теб също желая успех!!!

Момичета, тези тестове, дето се топят, не съм правила такъв за бременност, но за Ову съм правила, честно казано, нито веднъж не ми отчетоха О., дори след такава установена с преглед!!!

Чувала съм и за други уринни, които не отчитат бременност, но въпреки това - такава има и то не извънматочна. Ако имате съмнения - правете кръвен тест.
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: ноември 16, 2009, 19:47:06 »

И аз да се включа ... smile относно забременяването,то е ясно ако всичко е наред яйцеклетката си се опложда и си се развива нормално чак до бебче, това с пазенето не е съвсем така....,че покрай мене доказателства много...едната ми приятелка забременя, пази се много, нищо не вдигаше постоянно я обгрижвахме, че първо бебе в компанията беше....и в 3-ти месец....се случи най-лошото, за щастие вторият опит беше успешен и сега малката сладурана вече е на 1 годинка, другата ми приятелка забременя без да е в овулация, плуваше по 6 км. почти всеки ден, караше колело, та дори летя в началото на 9-ти месец и да и е живо и здраво момченцето вече е голям пакосник  Bravo, третата ми приятелка пък разбра, че е бременна чак след като бяхме ходили на ски и тя доста усилено катерише пистите, а с бебчо си е всичко наред...тъй, че с две думи спокойно момичета, щом нещо трябва да се случи ще стане.. give_rose няма правила, а просто законът на природата най- силният и здрав  ще оцелее въпреки всичко good
  Много стиснати палци на всички които вече видяха втората четричка, а на останалите чакам да се похвалите...... girl_wink


Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: ноември 16, 2009, 20:06:30 »

другата ми приятелка забременя без да е в овулация

Звинявай, Ан, ама като не е била в овулация (т.е. не е имало яйцеклетка, зряла и годна за оплождане), как точно е забременяла???
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: ноември 16, 2009, 20:16:59 »

Звинявай, Ан, ама като не е била в овулация (т.е. не е имало яйцеклетка, зряла и годна за оплождане), как точно е забременяла???
     

Грешката е моя, не се изразих правилно...имах предвид, че евентуалната ову е около 14 ден...нали, а тя е забременя по-рано....ясно, че това означава, че просто овуто и е по-рано, но като за първи опит.....доста голям късмет.... Wink   
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: ноември 16, 2009, 21:28:34 »

Момичета аз съм с два положителни теста от тази вечер!!! Не се сдържах и направих един и какво да видя PREGQ...така се разтреперах и викам на мъжо "Я по-добре ти виж, че ..да не би да ми се привижда" !!! После си викам по-добре да направя още един и айдееее до аптеката и той PREGQ. Втората чертичка е по-бледа от контролната и на двата теста, но хубаво се вижда, че са си две! Опитах се дакача снимки, но са по-големи и не става. Оххх, такова ми е едно в момента страноо...вълнуващо, но не смея много, много да се радвам, защото е прекалено рано...а и съм си патила вече веднъж...Реших да измеря телесната темп. и беше 37.5 и малко ме притеснява това, бях болна но преди седмица и вече съм добре(добре че не пих антибиотик)
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: ноември 16, 2009, 21:34:41 »

браво миличка честито от сърце дано всичко да е наред сега само док да потвърди ..моя лекар видя сакчето още много рано аз не му повярвах в началото но след това....ние с теб сме от един град така че ще си помагаме и ще бременеем заедно УСПЕХ
А тъкмо взех да пиша за големият състав на семеннната течност.... girl_impossible
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: ноември 16, 2009, 21:43:13 »

Ох, Liva, дано наистина всичко е наред......много ти благодаря, кога според вас да отивам на лекар? По принцип чаках утре да ми дойде.... smile
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: ноември 16, 2009, 21:53:33 »

другата седмица в началото според мен ..щом чертичката се откроява значително макар и бледо значи оплойдането не е било много скоро/имам в предвид в рамките на няколко  дни/ така че изчакай още малко ..макар че като се замисля и петък можеш да пробваш
При кой мислиш да ходиш
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: ноември 16, 2009, 21:59:47 »

Ами аз дори знам точната дата на зачеването.. колкото и да е странно, пробвахме с един опит през този месец(31 октомври) smile Най- вероятно първо при д-р Косев...сигурно майка ми там ще ме заведе не зная не съм мислила, но ето че вече е време да се замисля!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines