Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 28, 2024, 03:40:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 14 част  (Прочетена 160915 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: ноември 16, 2009, 10:02:54 »

офф не мога да разбера нещо, как така нищо не изтича след еакулация???? ние като правим секс, толкова много изтича, че ми трябват по 4-5 слафетки да го избърша, почвам да се притеснявам, дали пък не изтича всичкото?Моля кажете как е при вас?


Съжалявам че се намесвам в темичката, ама да кажа че и при нас много си изтичаше и аз се чудех как ще стане това бебе като ... всички чичковци си отиват, но факт е че стана и то от първия месец на късмет, без следене на ову, температура и т.н.  Wink Така че май каквото трябва си се закрепва къде му е мястото  girl_wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: ноември 16, 2009, 10:05:33 »

офф не мога да разбера нещо, как така нищо не изтича след еакулация???? ние като правим секс, толкова много изтича, че ми трябват по 4-5 слафетки да го избърша, почвам да се притеснявам, дали пък не изтича всичкото?Моля кажете как е при вас?
Изтича си разбира се  good , точно заради това не се става веднага след акта като искаш да забременееш, въпреки,ч етези дето забременяват по невнимание да не би да лежат, като се замисля аз колко съм лежала заради това и не хванах, а когато съм забременяла не съм и мислела за бебе и най-вероятно веднага съм станала  blum луда работа. Иначе е нормално да изтече - то не всичко са живи и здрави сперматозоиди,а  и нали една част се убиват в киселинността на влагалището, друга не биват и така  -абе споко , все има кой да стигне до красавицата  Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: ноември 16, 2009, 10:06:31 »

е това ме успокоява, добре, че и при други е така smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: ноември 16, 2009, 10:10:52 »

Ми то сперматозоидите нали в течност плуват *THUMBS*Нормално е тази течност да изтича.
Повтарям се,но това го обсъждахме в предната темичка.До колкото помня Бера имаше питане и чуденка по въпроса Wink
И вече ми стана ясно,че по изтичането разбирате и за количеството на еакулят,което пък не ми дава обяснение как мъжа разбира blushОф бе луда работа.
Важното е до края на темичката никой да не остава в нея give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 16, 2009, 10:13:15 »

Ми Клео не знам как разбират, ама ти примерно ако имаш някакво бяло течение не разбираш ли кога е по обилно и кога - не, преди да си видяла  crazy Де да знам, сигурно си усещат, аз поне така си обяснявам, сега покрай бременността като имам засилено течение си го усещам кога потича и колко потича (ох дано никой не закусва докато чете темичката)  girl_impossible
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: ноември 16, 2009, 10:14:09 »

Клео тази течност е за да изхранва чичковците  blum
Споко  мацки -ще изтича по нещо, по нешо ще остава. На мен ми се е слувало на другия ден да се доизтича по малко  -значи все нещо е оставало  tease
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: ноември 16, 2009, 10:50:46 »

момичета здравейте! бях се записала в клуба още веднага след сватбата но до сега нямаше никакъв резултат, обаче този месец нещо става - в петък прокървих и тъкмо се ядосвах че пак не сме успяли, когато осъзнах че всъщност за целия ден беше 1 капка кръв, което е супер нетичпично за мен и после целия ден нищо и в събота нищо и в неделя нищо..направих тест в неделя ве4ерта и имаше една нормална 4ерта и една по-бледа (?!?) и днес същия резултат! моля ви кажете ми на някой сучвало ли му се е, това всъщност две 4ерти ли са или не.. и въобще дали има повод да се радвам... crazy
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: ноември 16, 2009, 10:52:33 »

Двете черти са си две черти  good  Дано всичко да е наред и да се прехвърлиш в другата темичка  Wink
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: ноември 16, 2009, 10:57:38 »

Момичета, днес си видяхме малката точка  Baby , която е дълга 3,4 мм . Така че,за сега ви напускам.Успех на всички в бебеправенето и да се видим в следващата тема.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: ноември 16, 2009, 11:01:23 »

cvety_p Поочи на всички в началото ни е била бледа чертичка -и това са си две черти, една е като няма никаква втора  -тихичко Честито, дано да напуснеш тази тема  good
matsinka Айде мести се в другата тема да се похвалиш  yahoo
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: ноември 16, 2009, 11:05:18 »

аз бях писала и по-рано, не винаги бледа черта значи положителен резултат, правила съм си и почти винаги втората черта се оцветява малко или много, верно доста е бледо, но не остава непроменена и разбира се не бях бременна
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: ноември 16, 2009, 11:06:08 »

cvety_p , утре като си направиш още един тест втората чертичка ще е по-наситена... и ще ти честитя в съответната темичка danceg danceg danceg
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: ноември 16, 2009, 11:28:20 »

аз бях писала и по-рано, не винаги бледа черта значи положителен резултат, правила съм си и почти винаги втората черта се оцветява малко или много, верно доста е бледо, но не остава непроменена и разбира се не бях бременна
Е не съм съгласна - аз за три години съм правила почти всеки месец тестове защото все ми закъсняваше и съм имала втора черта (бледа или не) само когато е имало бременност(2 пъти без сегашната бременност)  - останалите тестове си бяха категорично отрицателни с една ясна черта.
Спред мен при теб е имало оплождане както приЛива или BeRa случва се на много жени без дори и да разберат или си пила нещо с ЧХГ - друго обяснение няма, няма начин да се оцвети втората черта ей така просто, оцветява се от ЧХГ единствено  good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: ноември 16, 2009, 11:40:56 »

е така е, не лъжа, това беше преди 5-6 години, тогава ме гонеха постоянно паранои, че съм бременна и стоях и стоях и гледах тази втора черта и се побърквах от притеснение, нищо не съм пила, не съм имала и оплождане със сигурност, може би сега тестовете с а по-други, а и не мисля, че Бера е имала оплождане, а е имала второа черта
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: ноември 16, 2009, 12:22:00 »

Аз няма да споря, ти си имаш мнение и аз си имам мое.
Аз писах вече че не може втора черта да има ей така просто, и при Лива и при Бера имаше нещо но не се задържа разбираш ли  -това многочесто явление. Но щом казваш не е  -не е  good
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines