Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 16:14:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 7  (Прочетена 159590 пъти)
 
tsury23
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #60 -: ноември 27, 2009, 10:27:05 »

Аз пак не бях влизала доста време,ама май като гледам нищо не съм изпуснала осве последния спор(махленски бих го нарекла дори,с риск да обидя накого).
А сега да кажа до къде сме ние-ако въобще може да се нарече напредък и ако въобще тука влизат вече булки,защото като гледам в последните няколко изказвания те са кът.Та вече си имаме кумове-съгласиха се danceg.
И съм много щастлива.Сега се занимавам с разглеждане на покани-дано се спра на нещо-че всико ми изглежда хубаво.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 27, 2009, 10:55:53 »

Цуриии, честито, мила Bravo Наистина изживяването е страхотно, особено като гледаш на кумовете като на хора, които ще бъдат до вас, живот и здраве, дълго занапред във времето! Както ние. Както знаеш нашите покани за кумовете и майките ни са различни, на гостите няма да са такива. Можеш да хвърлиш едно оЧо в галерията blum Ако имаш нужда от съвет или мнение, насреща сме, булките имам предвид blum
Аз да ви попитам за нещо - тъй като ще подаряваме мини бели вазички на всяка двойка, чудя се какво цветенце да сложа в нея. Все пак не може да стои на масата празна.  Така хеч декорация, хем подаръчета и благодарствени картички. Но пък, тъй като ще са около 50, не мога да си позволя скъпи цветя. Някакви стръкчета, но по-обемисти, да не си личи, че едно и да стърчи самотно от вазичката. Може дори и полско цвете да е, но да е жълтичко или червено. Но ако ще се берат пък от някъде, трябва да не увяхвят бързо, че набирането ще става не предния, а по-предния ден преди сватбата все пак. Малко сложно, ама приветствам идейки smile

П.С. За ДЖ ще се изкажа, ама като се разминат тук горещите дискусии, за пореден път.
« Последна редакция: ноември 27, 2009, 10:58:44 от velvet » Активен
pupipupi
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 27, 2009, 11:14:11 »

Velvet, а защо не сложиш сухи цветя на букетчета с някакви панделки, измисли го. иначе едва ли ще имаш време в последния момент да аранжираш 50вазички така че да изглеждат добре и да не увяхнат. все пак сама ще го вършиш в смисъл без професионална помощ и ще имаш куп други неща, че и за това да намериш време. според мен сухите аранжировки в случая са по-подходящи. отдели повече време за себе си за да си свежа на сватбата. не се нагърбвай с толкова много неща.  лично мнение.
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 27, 2009, 11:28:32 »

Велвет, и аз си бях харесала едни мини вазички за подаръци за гостите, и си мислех за декорация, и се сетих как едно време едно бивше гадже ми беше подарило един сувенир, в който имаше вазичка с мини иизсъхнали розички и беше супер. Та и моят съвет е, че ще стои по-добре с изсъхнали цветя. Аз се бях замислила за едни лилави, цъвтят някъде май-юни и като изсъхнат са точно като свежи, че щяха да ми подхождат на фона, но после се откзах да правя подаръци за гостите, тъй-като щяхме да имаме стрх. 30 мин. заря. Тя стана стрх. 20 мин заря, но това е различно от темата. Та и моят съвете е да разгледаш  изсъхнали цветя...още повече, че пролетните и летни цветя не са издръжливи....
Активен
tsury23
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #64 -: ноември 27, 2009, 11:29:37 »

Velvet,идеята на pupipupi е доста добра.
Velvet,
Поне да имаше дискусия, а то -  монолог от страна на mark_6, който между другото е от Стара Згора.
Що не вземете с mark_6 да спрете вече че взе да писва на всички ни.То намеци,намеци ама май трябва да ви го натъртим вече-СПРЕТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.
Хич даже не сте интересни с вашите спорове-само натоварвате излишно всички ни.
С каква техника борави дж сигурно има значение,ама все си мисля,че може да има и най-скъпата техника и да не ства за нищо.
Айде вече да прекратим тия глупости и да се насладим на моментите за подготовката.
Към модератора-предлагам мненията на тези двама господа да се трият ДИРЕКТНО,защото ние бъдещите булки не желаем да участваме в подобни спорове,прехвърляне на вина и прочее неща.
Надявам се последното да съвпада с мненията на всички булки,а да не е само моето.
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 27, 2009, 11:34:07 »

tsury23  честито за кумовете Bravo Наистина емоцията е голяма. Нашите толкова много се зарадваха. Даже имам чувството, че кумата ми се вълнува повече от мен, което ме радва де blum
Velvet и аз мисля, като pupipupi , че е по-добре да сложиш изкуствени цветчета. Само, че в момента не се сещам къде в Стара Загора може да продават такива, на по-изгодна цена crazy
Активен
pupipupi
Любопитен
*
Публикации: 44



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 27, 2009, 11:35:45 »

Браво tsury23. И аз мислех да им пиша нещо подобно, но май просто няма смисъл. Едно си знае баба, едно си бае.
А за кумовете - честито! Дано се разбирате много добре с тях и да ви е винаги приятно заедно.
« Последна редакция: ноември 27, 2009, 11:37:53 от pupipupi » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 27, 2009, 12:48:36 »

И аз си мислех за някакви сухи цветенца...Само трябва да видя какви да са, че не искам да са много скъпи. Даже разгледах един сайт, в който предлагат декоративни хартиени финтифлюшки: http://www.digi84.com/bulgarian/products/187/%D0%A1%D1%83%D1%85+%D0%9F%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82+.html
 Може да поръчам такива, ако не измисля нещо друго. Мерси! smile
Активен
melusina
Ентусиаст
**
Публикации: 130


Коя е думата с 4 букви, която се пише с 5 грешки?


« Отговор #68 -: ноември 27, 2009, 13:47:35 »

Невероятно - последните няколко постинга са само на истински кандидат-булки  Bravo!
velvet , едно предложение - ако ви се вързва тематично, защо не сложите люляк? През май месец вече би трябвало да е цъфнал. Аз обмислях подобно нещо за нашата украса, но през април още не му е сезонът ...
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 27, 2009, 14:25:30 »

Люлякът не е траен. Никак даже - като го набереш и до час - два започва да вехне, независимо дали е във вода или не...
За Жълто цвете се сещам за нарцис - има сравнително едър цвят, интересен е и е доста различен от типичните сватбени цветя (а и ми е любимо цвете  Wink )

 give_rose
Активен
tsury23
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #70 -: ноември 27, 2009, 15:07:27 »

Ох,velvet!Видях ги-всички много ми харесват.Аз това ми е проблема-че харесвам много неща и не мога да реша кое да бъде girl_impossible.
Направо ще се побъркам-или няколко ми изглеждат много хубави и не мога да избера,или нищо не ми се струва достатъчно добро.Абе женска му работа blum.
Иначе кумовете,милите,се съгласиха от раз и много се зарадваха.Те са шегаджии и купонджии,така че тяхната покана ми е лесна.
Инче много се забавлявах с текстовете на някои от тези:http://www.svatba.bg/tekstove-za-svatbeni-pokani.
Активен
tsury23
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #71 -: ноември 27, 2009, 15:29:54 »

Ние за какво говорим,ти къде се месиш.Много съм си права даже-вие с другия господин не спряхте,не млъкнахте.Единия бил такъв,другия онакъв.Нито на мен,а вероятно и на другите кандидат-булки не им пука кой от къде бил.я прочети пак поста на velvet,на който ти си отговорил,пък тогава се обаждай.
Освен ако двамата с mark_6 не сте решили да облечете булчинска рокля или не организирате сватбите си и съответно да търсите мнения други БУЛКИ,или ако вие не сте БУЛКИ,ще сме ви мноооооооооооооого благодарни да не се месите.Това,че не разбираме много от техника,съвсем не означава че сме глупави и не можем да решим кое е хубаво и кое не.
Айде стига вече.Сваляйте си песните там и ни оставете да си обсъждаме нещата-що трябва да сте на всяка манджа меродия-не разбирам.
И къде са тези модератори?! sad
ПС:Няма да се извинявам на никого за мнението си.По-скоро вие трябва да се извините,че мърсите форума със спорове,чието място не е тук.
ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА  Offtopic.Нервите са ми наред.
Активен
melusina
Ентусиаст
**
Публикации: 130


Коя е думата с 4 букви, която се пише с 5 грешки?


« Отговор #72 -: ноември 27, 2009, 17:13:45 »

Виж ти - за люляка не знаех, че увяхва толкова бързо, но и досега не съм имала целенасочени практически наблюдения върху него - така че е напълно възможно и е в такъв случай по-добре да не се рискува...
А за нарциса, аз лично го харесвам много като цвете, обаче ме смущава символиката му /покрай мита за Нарцис, нарцисизъм и т.н./, ако говорим за украса на сватба или да го подаря на някой. Но разбира се това е въпрос на индивидуално предпочитание и въпрос на тълкуване.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 27, 2009, 19:28:24 »

Цури, я не се ядосвай повече, дайте да се наслаждаваме, че после няма да ги има тези моменти на подготовката и очакването blum
За люляка съм си мислила, дори ми е от най-любимите цветя. Но отпадна като вариант автоматично, защото знам, че не е траен. А нещо кичесто като него ще свърши идеална работа.
Иначе относно поверията за цветята не се притеснявам. Може да помисля и за нарциси. Те тогава се надявам бабичките да изкарат да продават и обикновено е за по има няма 50 ст стръкчето, доколкото помня. Въпросът е че така трябва да изчакам буквално 2 дни преди сватбата. И ако нещо се прецака...Ужасссс! Има време де, ще мисля. Сега поръчах на едно другарче в Пловдив да провери този склад и да каже каква са цените.
Активен
Били
Сватбар
***
Публикации: 171



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 27, 2009, 23:27:18 »

Не съм писала от известно време, но прецених, че мненията на НЕ БЪДЕЩИ булки вече са достатъчно и не исках да си хабя нервите с разни дребни хорица, които не знаят кога да спрат, но като гледам май вече някой е решил да има трие мненията, за което искрено БЛАГОДАРЯ!

Валвет, като се спомена за люляка направо ми замириса и ми стана много хубаво. Представяш ли си колко ще е уханно в ресторанта, но наистина много бързо вехне sad

За нарциса- какво се притеснявате за символиката, та това е деня, в който може и трябва да си позволи една жена да бъде нарцис Wink

Най- важното е цветята, които избереш да са ти в тон с темата на сватбата. Какви бяха цветовете ви?

tsury23, честити кумове!!!   Sunshine
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines