Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 08:20:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 5  (Прочетена 64190 пъти)
 
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 31, 2009, 13:05:23 »

Хей мами, къде изчезнахте всички??? Я бързо да се отчитате!  blum
Как сте? Надявам се, че се радвате на времето, което поне тук в Бургас се разваля и май ще се живее  danceg Даже сега гледам, че и заваля дъждец навън...прекрасно...за бременните мами, които не понасят жегите  yahoo
Rodi аз да ти кажа не се бях замисляла по въпроса с почерпките...и ти благодаря, че напомни...мислех да си им "поплатим", от който сме доволни и евентуално някаква обща почерпка...знам ли.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 31, 2009, 13:28:33 »

hukuta , преди малко си мислех за теб и си викам нещо не се включва, да не е решила бебинка да си уцели термина smile
А пък ти - още тука smile
Къде го видя тоя дъждец, аз го чакам с нетърпение в "Зорница", ама само облаци sad Да не е някой облак при вас минал, ти в коя част на града си?
Днес ми едно ужасно - задушно, лошо ми е, гади ми се  bad , отивам да полегна.
« Последна редакция: юли 31, 2009, 15:36:49 от Kiksi » Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 31, 2009, 15:24:51 »

Кикси, е то аз не съм дале4е-до Механото  pardon беше за кратко дъжда за съжаление, може да не си го усетила наистина  sad А на теб да ти минава това неразположение, 4е стига са те мъ4или такива състояния ве4е, ааа  beating
Аз....още съм си тук, да  blush Ве4е съм в трескаво о4акване, днеска багажи стягах..най-после  tease....4истих, прах, приготвях разни работи из къщи уж като за последно, ама да видим  Girl_hide
Ве4е полудявам...моми4етата след мен ме изпревариха, а аз още се ослушвам  huhhuh.gif И останалите хи4 не пишат...направо заспа теми4ката  cray
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 31, 2009, 16:12:23 »

hukuta, след това чистене и пране може съвсем скоро да те изненада бебчо girl_wink Стискам палци да не чакаш още дълго   give_rose
Тя темичката малко по малко започна да се изпразва вече  Girl_hide
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 01, 2009, 14:06:00 »

Така си е момичета,поизпразни ни се темичката.
Kiksi,hukuta май ни се разамина разхлаждането в Бургас. Аз едва издържам в тая жега. Лежа си в къщи и ще се побъркам направо-не съм свикнала да бездействам,а в това състояние не съм особена помощ на никой.Нашият ремонт още не е свършил и си правих планове като сме вече на етапа на който сме сега да ходя по магазините и да си избирам пердета и всякакви други нещица,ама при тези температури ...... как да  тръгна girl_impossible Толкова да го обичам и чакам това лято всяка година и никога не съм предполагала ,че ще се надявам времето да се поразвали малко Girl_hide
Айде приятен следобед на всички мами и бебоци give_rose от нас!!!
« Последна редакция: август 01, 2009, 14:12:15 от Ивче » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 01, 2009, 17:25:48 »

Ох, Ивче , същата работа съм и аз. Мори ме жегата адски, ни за магазини съм, ни за нищо sad Вкъщи след ремонта продължава да е лудница, а аз напредвам с подреждането като костенурка, ама тая жега ми убива желанието за всичко. И днес се надявах на дъждец, ама няма - само облаци като вчера /аз петминутното припръскване на го броя/ sad

И аз съм като тебе с лятото - обожавам го този сезон  girl_in_love, все го чакам с нетърпение, все ми се струва, че свършва твърде бързо, никога не ми е пречила жегата - важното е да е лято  blum, пък аз на жега издържам, всички около мен са се оплаквали, само аз - не, просто си се кефя на лятото и това е.
Но тази година  nea - ужас, и аз не съм предполагала, че ще се надявам на лошо време и ще мрънкам срещу лятото и жегата и странното е, че като се замисля имало е далеч по-горещи лета, но на мен това ми се струва непоносимо.
Другото странно е, че дори, когато на хората около мен /особено на милото/ не им е горещо, на мен пак ми е страшно горещо. А винаги е било обратното - милото е мрънкало срещу жегата, а аз не. И сега някой като каже - е, как ти е горещо, днеска бива горе-долу времето, по-хладно е.
Ами как - явно това, че на бременните им е по-горещо е вярно, не знам от хормоните ли е, от килограмите ли е /че моите са бая много  blush /, ама при мен е факт.

Ивче, ти при кой се записа в крайна сметка да ти следи бременността? Чух, че д-р Гамишев пак бил започнал да записва, ама този път не съм на сто процента убедена, дали е вярно.
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #51 -: август 01, 2009, 18:37:25 »

Здравейтееее  blum Аз пак съм тук, но вече ще е по-рядко.
Малко съм поизтървала коя мама е родила вече, но искам да кажа на останалите - момичета това е най-хубавото нещо, което се случва в живота на една жена.
При мен мина леко и пожелавам на всички вас също да мине леко и да си спомнято за този момент с усмивка на лице  smile
За моето раждане писах в темичката си, така че няма да се повтарям тук, че да не ми се карат модераторите  girl_wink
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 01, 2009, 21:49:11 »

Здравейте момичета, и аз да споделя за моите мъки. Мен жегите ме мъчат цял юли месеци продължава, то няма такова потене. Ама най ми е тежко вече килограмите много ми тежи моето бебче, то не че и аз не съм качила много ама така е. Направо немога място да си намеря нито седнала ми е удобно, нито легнала, нито права направо откачам, а да не говоря как през пет минути ходя до тоалетната. А как лесно се измарям не е истина немога до магазина за хляб да отида веднага ме заболява кръстта. Вече и почти никъде не излизам стоя си вкъщи хем, защото е топло хем, че се измарям толкова бързо. Сигурно и моето желязо е ниско ама другата седмица ще правя изследвания. И на всичко отгоре днес се наводнихме ама така вода беше, до кокълчетата ми макар, че то не се виждат в момента. И р емонта, който го правихме миналата година трябва да го повторим . Ама както и да е Много съм щастлива, че почти съм на финала.  Иначе се чувствам добре до колкото може човек да се чувства добре с такива килограми, бебчо и той си ритка.
УСмихната вечер
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 02, 2009, 18:32:47 »

момичета да ви питам някой от вас пил ли е сироп за кашлица от 1 седмица съм настинала и опитах да се излекувам с чай мед и лимони но нещо не се получава ,пих и едни хапчета на растителна основа но нищо ,утре съм на доктор но все пак ако някой има опит да сподели
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #54 -: август 02, 2009, 18:36:36 »

hristi аз съм пила преди време Хустагил - сироп за кашлица от мащерка. Но не се самолекувай, утре доктора ще прецени. Скорошно оздравяване!
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 03, 2009, 12:06:34 »

Момичета, здравейте,

аз полежах 5 дни в "Патология", направо не ми се приказва  diablo, щях да откача- не, че беше сериозен проблем /вдигах кръвно-пак си е рисково, де, ама ...може и по-зле  girl_wink/, но за първи път лежах в болница, при това баш в такова отделение, нагледах се и се наслушах на какво ли не и направооооо  angry angry angry shok shok shok

Сега вече съм вкъщи, ще ви погледна по-късно какво сте писали из темите.
Целувки от нас с бебка!  give_rose

П.С. И да знаете- жените наистина сме адски издръжлив пол, сега вече се убедих с очите си!!!  Bravo
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 03, 2009, 12:48:17 »

Уф, Fenix , направо ти съчувствам, защото съм го преживяла на два пъти през тази бременност. sad Първият път в патологията на МД - София, почти три седмици, а нямах никаква настройка, уж за един ден отидох за амниоцентеза, после ме оставиха още няколко дни за изследвания, после взеха да изскачат проблеми, накрая имах чувството, че никога няма да изляза оттам.  nea А аз иначе с настройката, че след амниоцентезата, ако всичко е наред, изфирясвам за Бургас. Да, ама не. И аз се нагледах на какво ли не и излязох с изкривена психика, много дълго време не можах да се оттърся от сумати притеснения, с които си напълних главата, въпреки че докато лежах, излезе резултатът от амниоцентезата и слава Богу, големият ми страх отмина, но гледайки случаите в отделението, се оказа, че има много работи, които могат да се случат. В Националната генетична лаборатория хората щяха да припаднат с мен, когато за пореден път се качих по нощница при тях с поредния си въпрос въпреки добрия резултат от амниоцентезата. И накрая ми казаха, че на този свят същестувуват хиляди неща и човек не може да излседва детето за абсолютно всичко и повечето неща, които съм видяла в патология са много редки случаи.
Там наистина е много кофти, защото идват хора от цялата страна и има всякакви случаи, на мен наистина много време ми трябваше да си успокоя психиката след това.

И за капак след по-малко от месец - влязох в патология отново, ама този път в Бургас. sad Причината същата като при тебе - вдигнах кръвно, и бях със зверски отоци и белтък в урината /така бях и в МД, като лежах, ама тогава поне кръвно не вдигах/. И естествено диагноза - прееклампсия. sad Макар че кръвно много рядко вдигам оттогава, проблемът се оказа, че е в бъбреците - задържат урина и пия и за тях лекарства. Консултираха ме с кардиолог и нефролог и вдигам, не вдигам кръвно редовно, казаха, че профилактично и лекарства за кръвно трябва да взимам, защото с тези бъбреци, е много вероятно да вдигам.
В патологията в Бургас малко по се ядваше, но пак се нагледах и наслушах на доста ужасни неща. Затова силно се надявам повече да не стъпвам в подобно отделение.

На теб каква диагноза ти поставиха? И изписаха ли ти хапчета за кръвно?
« Последна редакция: август 03, 2009, 13:36:23 от Kiksi » Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 03, 2009, 13:34:53 »

Охх като ви слушам и ми става мъчно, важното е че сте си удома сега, стискам палци до края да не се налага пак да се ходи в болница- да сте силни и здравички.  smile . А относно жегите, аз съм точно обратното тази година, изобщо не ме морят като друга, друг път не издържам изобощо, а тази направо ми е приятно на моменти, луда работа, но то може би е защоот аз съм доста по назад с материала от вас, но пък и при вас това са последните месеци, и то най тежкотоварните. Айде Кикси за теб един дъждец ти пожелавам да ти се разхлади малко..
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 03, 2009, 15:39:36 »

Аничка, дано така изкараш до края на лятото, наистина е тежко да си в тези напреднали месеци в разгара на лятото, благодаря за пожеланието за дъждец, ама няма изгледи нещо sad

Аз, защото много се хвалех, че почти нямам киселини и днес направо място не мога да си намеря, голям ужас, чак толкова зле не е било. Как се справяте вие?
Активен
Ивче
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 218



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 03, 2009, 16:03:29 »

Здравейте ,момичета и от нас  give_rose!!!
Ние тъкмо станахме,уж бях полегнала за малко,а то какво стана,направо се наспах funnytooth
Кикси, аз се записах при Гамишев, ходих на 16-ти при него и сега ме вика на 13 август.Останах доволна от отношението му,ама да видим как ще е по-нататък.Надявам се да не ме претупа.Аз винаги ходя с мъжа ми на прегледи и може би това също оказва влияние върху отношението на докторите.
Иначе няма нищо ново покрай нас.Бебка си шава на воля,чак ми става странно,нали уж става по-голяма и няма място,пък тя...големи пируети си прави в корема ми banana
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines