Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:10:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки !!!!! част 6  (Прочетена 145125 пъти)
 
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #330 -: април 08, 2009, 09:36:12 »

Блещучка, игла, конец и внимателно шиене. Това е най - доброто лепило.  good Е, иска се и малко търпение.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: април 08, 2009, 09:38:32 »

Аз пак с моето секундно ГЕЛ лепило. То си е канаколит, но не се разтича и няма проблеми с него. Аз дори като трябваше да слагам по малко, с една по- доляма игла и топвам връхчето на иглата в лепилото, и слагам точица на нещото което да се залепи. Не мърда хич.

А за силикона (никой да не се обижда), стигнах до извода че иам някакъв много смотан, дето нищо не лепи. Бях взела на заем едно пистолетче (от тези от 2лв) и никаква работа не ми свърши (тогава откриг секундното гел лепило). После около сватбата видях при флористката нейният пистолет за силикон, който е Bosh. Продават и силикон към него. Искам да ви кажа, че лепи ПЕРФЕКТНО. Само дето пистолета струва 50лв. pardon
Активен
dundi8
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


« Отговор #332 -: април 08, 2009, 09:54:23 »

Здравейте ,момичета!Много ми харесват идеите ви,за всички неща,които правите.  butterfly На мен ми предстой да съм кума първо,а след това и булка.И ще си правя всички неща сама.Радвам се ,че ви има.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: април 08, 2009, 10:14:47 »

Здравейте ,момичета!Много ми харесват идеите ви,за всички неща,които правите.  butterfly На мен ми предстой да съм кума първо,а след това и булка.И ще си правя всички неща сама.Радвам се ,че ви има.
Честито кумуване!
Дано си изкарате добре, ти ще си много особено положение, защото ще поглеждаш с едно око на ситуациите и като бъдеща булка, ще ти е като генерална репетиция Wink
Активен
dundi8
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19


« Отговор #334 -: април 08, 2009, 10:27:30 »

Честито кумуване!
Дано си изкарате добре, ти ще си много особено положение, защото ще поглеждаш с едно око на ситуациите и като бъдеща булка, ще ти е като генерална репетиция Wink

Благодаря!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: април 08, 2009, 11:22:18 »

Аз пак с моето секундно ГЕЛ лепило. То си е канаколит, но не се разтича и няма проблеми с него. Аз дори като трябваше да слагам по малко, с една по- доляма игла и топвам връхчето на иглата в лепилото, и слагам точица на нещото което да се залепи. Не мърда хич.

А за силикона (никой да не се обижда), стигнах до извода че иам някакъв много смотан, дето нищо не лепи. Бях взела на заем едно пистолетче (от тези от 2лв) и никаква работа не ми свърши (тогава откриг секундното гел лепило). После около сватбата видях при флористката нейният пистолет за силикон, който е Bosh. Продават и силикон към него. Искам да ви кажа, че лепи ПЕРФЕКТНО. Само дето пистолета струва 50лв. pardon

Скай,
за такова не съм чувала... Има ли си марка, от къде го изнамери? Прозрачно ли е и колко бързо съхне?   give_rose
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #336 -: април 08, 2009, 12:12:01 »

Блещучка, благодаря ти за идеята! Утре ще ходя до Илиенци и ще видя там аккво има, ако не намеря нищо - обратно към Рая.

Късметчетата ти много ми харесват и двете. Но за морско сватба второто е перфектно, може наистина да залепиш едно мъничко рапанче или мидичка.

А да те питам, как така перличките стърчат нагоре? те на кордата как са застопорени да не се смъкват?
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: април 08, 2009, 12:16:58 »

Блещучка, благодаря ти за идеята! Утре ще ходя до Илиенци и ще видя там аккво има, ако не намеря нищо - обратно към Рая.

Късметчетата ти много ми харесват и двете. Но за морско сватба второто е перфектно, може наистина да залепиш едно мъничко рапанче или мидичка.

А да те питам, как така перличките стърчат нагоре? те на кордата как са застопорени да не се смъкват?

Имам и рапанчета обаче както споделих проблема ми е с лепенето им.. иначе и аз си го мислех.. Скай като отговори за лепилото и ако го намеря ще се пробвам да цопна и някое рапанче.. smile
А застопоряването.. перличките са нанизани на фино сребристо телче т.е. на 3 телчета, които завих в основата и го забучих в самото късметче..  На края телчетата ги завъртях лекичко , за да не се изхлузват перличките, а после под дупето им просто огънах телта перпендикулярно, за да не се смъкват надолу. Не съм лепила нищо. smile Не е перфектно, но за сега не съм измислила друг начин:)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #338 -: април 08, 2009, 12:19:21 »

На мен такава ми беше идеята за декорация към поканите, но не знам от къде да намеля красиви телчета??? Ти от къде си взела твоята тел?
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: април 08, 2009, 12:24:55 »

На мен такава ми беше идеята за декорация към поканите, но не знам от къде да намеля красиви телчета??? Ти от къде си взела твоята тел?

В Слънчоглед имаше... Обаче не винаги за съжаление, затова аз като видя различен цвят все си взимам.
Мисля, че цената на ролката беше от порядъка на 4 лв. Много е готска и лесно се работи с нея.
Иди и виж дали има в момента. Последния път ролките с телта бяха на 2-рия етаж като застанеш с гръб към цветните листи и картони и с лице срещу касата - се падат  от дясната страна до прозореца. smile
Аз имам златна, сребърна и червена, но мисля, че разполагат и с други цветове.

Успех! girl_wink
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #340 -: април 08, 2009, 12:27:02 »

Едно голямо БЛАГОДАРЯ!!!



Момичета, а да знаете къде мога да намеря такива кутийки правоъгълник, но късите странички са вдлъбнати навътре.... като поканите на tasty??? Много ми трябват и ми трябват до неделя, че нали е Цветница и половината рода има именден. Страшно ги харесвам тези кутийки, но никъде няма! Даже в магазини за опаковки и подаръци нямат!  beating
« Последна редакция: април 08, 2009, 12:29:34 от Amelia » Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: април 08, 2009, 12:30:34 »

Едно голямо БЛАГОДАРЯ!!!



Момичета, а да знаете къде мога да намеря такива кутийки правоъгълник, но късите странички са вдлъбнати навътре.... като поканите на tasty??? Много ми трябват и ми трябват до неделя, че нали е Цветница и половината рода има именден. Страшно ги харесвам тези кутийки, но никъде няма! Даже в магазини за опаковки и подаръци нямат!  beating

Мога да ти дам шаблон да си ги направиш?
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: април 08, 2009, 14:11:09 »

Момичета, реших сама да си правя папиросчетата за гостите, но не знам от къде да взема канелени пръчици. Къде в София мога да намеря или пък да си поръчам от сайт ?????
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: април 08, 2009, 14:30:58 »

Момичета искам да ви питам няколко въпросчета.  give_rose
Някой скоро да е мяркал някъде в София бонбонки Детска радост?
Тези шоколадовите сърца и захаросаните бадеми, трайни ли са?
Бадемките стават ли за изработка на късметчета?
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #344 -: април 08, 2009, 15:12:18 »

Мога да ти дам шаблон да си ги направиш?

Благодаря ти. аз си направих сама разгъвката, но искам да са перфектни. Критична съм и не харесах творчеството си. За това ги търся да ги купя, но накрая ще стъкмя 3.
Момичета, реших сама да си правя папиросчетата за гостите, но не знам от къде да взема канелени пръчици. Къде в София мога да намеря или пък да си поръчам от сайт ?????

Да, мога да ти кажа. Току що от там се връщам - Илиенци. От главния вход направо и гледаш в лявата страна. Има две магазинчета за великденска украса пред няколко метра. Влизаш във второто. Там има 2лв е пакетчето, но на дребно е по-евтино.  good
« Последна редакция: април 08, 2009, 19:12:07 от Amelia » Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines