Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 06:04:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки !!!!! част 6  (Прочетена 140194 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: март 10, 2009, 17:11:22 »

Новата тема е вече тук.Ползотворна работа и сътворявайте още по големи красоти.
Старата тема е ТУК
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 10, 2009, 17:18:37 »

пу първа в новата темичка smile да се похваля и с тейбълкартичките


* Photo-0047.jpg (67.98 KB, 800x600 - видяно 518 пъти.)
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 10, 2009, 17:19:35 »

това листче пауса е само за проба именцата ще са доста по-големи по принцип, че така дядо ми ще има да се чуди пише ли нещо на това или не  Wink
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 10, 2009, 17:22:59 »

tasty, сама ли ги прави Bravo. Много са красиви! Дръжчиците на сърчицата от какъв материал са, от облечените телени жички ли?
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 10, 2009, 17:28:21 »

ми чак такава красота не мога да натворя сама  blum Виолет ми ги прави заедно с поканите. Дръжчиците на сърчицата са някаква златна жичка, но ако искаш да я питам какво е точно. Тя е супер отзивчива smile а и на живо тейбълките изглеждат    още по страхотно. Сложила съм си я на бюрото  yahoo и си оправям настроението  danceg
« Последна редакция: март 10, 2009, 17:50:19 от tasty » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 10, 2009, 17:33:22 »

tasty страхотни тейбълки  Bravo поздравления...толкова са нежни и стилни  yahoo
много ми харесват... give_rose
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #6 -: март 10, 2009, 18:33:07 »

 give_rose
идеята си е на tasty , аз само й помогнах да визуализира каквото й е в главата  Wink
« Последна редакция: март 10, 2009, 18:35:12 от Violet » Активен
dreamland
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #7 -: март 10, 2009, 19:39:43 »

Поздравления на Tasty за идеята и на Violet за изработката! Много са оригинални и красиви тейбълките! Violet колко струва изработката на нещо подобно, понеже тук за едно обикновено картонче искат 30 - 40 ст. Може и на лични да ми пишеш1 Благодаря
Активен
sisa82
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #8 -: март 11, 2009, 09:45:36 »

Здравейте момичета .Аз от известно време съм регистрирана тук,но все не се осмелявах да пиша,но сега се престраших  blum.Също като много от вас,реших сама да си подготвя някои неща за сватбата,с които мога да се справя.Снимала съм ги и съм ги сложила в галерията ,МОЛЯ ВИ ,за искрено мнение ,кое става и кое не ,защото хората които са ги виждали са ми близки и всички казват ,че са хубави,но ми беше нужно и обективно мнение.Благодаря предварително на всички,които имат малко време да погледнат нещата ми,и да споделят мнението си.
Активен
sisa82
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #9 -: март 11, 2009, 09:49:12 »

Извинявам се,но забравих още нещо. tasty ,страшно много ми харесват тейбълките ти.Поздравления. Мога ли да те попитам как си направила цветенцето от дясната им страна,аз само търся подобни неща,но нищо не намирам и незнам как да ги направя.Благодаря  give_rose
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 11, 2009, 10:01:31 »

Здравейте момичета .Аз от известно време съм регистрирана тук,но все не се осмелявах да пиша,но сега се престраших  blum.Също като много от вас,реших сама да си подготвя някои неща за сватбата,с които мога да се справя.Снимала съм ги и съм ги сложила в галерията ,МОЛЯ ВИ ,за искрено мнение ,кое става и кое не ,защото хората които са ги виждали са ми близки и всички казват ,че са хубави,но ми беше нужно и обективно мнение.Благодаря предварително на всички,които имат малко време да погледнат нещата ми,и да споделят мнението си.


На мен лично много ми харесва начина, по който си направила нещата. Но мисля, че са твърде шарени... Обичайно стилът на сватбата се състои от някаква цветова гама - основен цвят, негови вариации, както и втори цвят - за контраст. При теб виждам ужасно много цветове, зелено, червено, синьо, розово, оранжево.. Няма последователност и тези шаренки неща някак си отвличат вниманието от действителната красота на всичко.
Поканите няма какво да си кривя душата - Страхотни са! Семпли и много нежни! Много ми харесва как си изрязала ръбчетата и красивата бяла панделка от органза също.
Късметчетата - те са прекалено шарени за вкуса ми. Просто аз не си падам по толкова много смесване на цветовете, но изроботката им е чудесна!
Кошниците - и те много ми харесват! Красиви са и много изчистени.
Бутониерите също са много хубави, както и гривничките! И цветовете им са много ефирни.
Пликовете са ми прекалено шарени. Мисля, че ако всички бяха в един цвят щеше да е далеч по-стилно, но аранжировката им е много добре!
Украсата  на бутилките - има нещо, което не ме грабна, но не мога да го обясня... Мисля си, че тези налепени червени сърчица с абсолютно нищо не се връзват... И няма идея в поставянето им там.. Ако ги украсеше с розички в тон с всичко останало щеше да е по-добре.

Мисля, че много те бива! Честно!  give_rose  give_rose  give_rose
Дано ммнението ми не те засегне.. нещата са наистина чудесни! Просто цветовете не са в мой стил, но това е въпрос на личен избор и вкус!
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 11, 2009, 10:52:45 »

Извинявам се,но забравих още нещо. tasty ,страшно много ми харесват тейбълките ти.Поздравления. Мога ли да те попитам как си направила цветенцето от дясната им страна,аз само търся подобни неща,но нищо не намирам и незнам как да ги направя.Благодаря  give_rose
ами цветчетата съм ги направила с едни орнаменти, мога да ги пусна на всеки, който иска само ми пишете
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 11, 2009, 11:16:36 »

 На мен пък, всички цветове ми харесват. Сами по себе си са хубави, а пликовете ще са за всеки по един и няма да си ги сравняват, късметчетата - като са едно до друго са като нежна купчинка от цветове, а като ги хвърлите - във всяка къща ще има по едно, пак няма да си ги сравняват. Да, за моята сватба цветовете ще са по-малко, нямам смелост да нашаря повече, но не значи, че като го видя не ми харесва. Да, бутилките шампанско може да ги попромениш малко, ако ти се занимава и освен ако точно така не си ги харесваш супер много. Просто експериментирай, може и да се получи по-добра комбинация.
 Но като си направила всичко с ръцете си, като сама си си избирала панделките и картоните, като си се осмелила да се поддадеш на любовта си към цветното в живота, радвай се на собственото си виждане за сватбата  Bravo Bravo Bravo
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 11, 2009, 11:18:07 »

момичета понеже моята сватба е в резида реших тейбълите да са зелена ябулка на която има листче в резида с името на госта и така на жсяко място изглежда много свейарско.. blum
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 11, 2009, 11:19:57 »

лисчето е боцнато на тънка метална пръчица обвита нежно в хратия
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines