Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 22:23:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 200664 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 07, 2009, 15:48:39 »

и това...


* p9282145.jpg (11.78 KB, 400x300 - видяно 3748 пъти.)
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: януари 07, 2009, 15:49:12 »

 pardon това е


* pb142211.jpg (10.56 KB, 400x300 - видяно 3715 пъти.)
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #92 -: януари 12, 2009, 09:26:54 »

Всички нещица са супер яки!!! Аз само набързо поразгледах, че не мога да вися все още дълго на компа но...еххх, прекрасни са!!!!

Някой по - нагоре беше говорил за мини папирусчета. Ето още една идейка...аз ще я ползвам в малко тунингован вариант за пръстените за салфетки. Има едни пръстенчета, гривнички и такива разни бижута дето си изглеждат като сребърни и са с камъчето, обаче, предполагам, защото са боклуци, са на супер евтини цени от порядъка на левче до два. Иначе на вид го докарват, когато трябват за декорация са идеални. Вероятно, ако се купят от Илиянци или там където ги има на едро ще струват само стотинки. Ето вариант за мини папирусчето...навивате си го и вместо да го връзвате в панделка го нанизвате в едно пръстенче. Може примерно да си съчетаете камъчето с цвета на сватбата.

Аз ще разглобявам гривнички за салфеткиге или ще си нанижа сама, но още не съм открила точния цвят кристали. Както и да е...дано идеята помогне на някого.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: януари 12, 2009, 10:55:55 »

ние след известно колебание се спряхме на снимката. вашите идеи са много оригинални, но не мисля че е практично, а и съм сигурна че на нашата сватба няма да бъдат оценени независимо колко труд и старание вложа.  nea
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 12, 2009, 11:02:09 »

tsvet_3 спокойно и на нашата сватба беше снимка. И на мен ми харесва като видя тук разни красиви нещица, но нямах време за допълнителни главоболия и снимка свърши чудесна работа.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: януари 12, 2009, 16:22:37 »

искам само да допълня за подаръчетата: бяхме на сватба на едни наши приятели миналата година и подаръчетата бяха бонбониерки. в края на вечерта обаче се оказа че повечето хора са си изяли бонбоните и са захвърлили кутийките по масите nea. това много ме натъжи, тъй като аз си я бях запазила/и още я пазя/, защото разбирам смисъла на подаръчетата, но явно повечето хора не го разбират! cray
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #96 -: януари 13, 2009, 09:06:15 »

tsvet_3, причината не е в това, че подаръчетата са били бонбонки. Зависи си от хората. Дори да бяха по - трайни подаръчетата, пак щеше да има забравени по масите или пък след това забутани и изхвърлени по къщите. Просто някои хора не са сантиментални или не знам, но не пазят такива неща. То и моята крайност не е хубава, че си пазя и хартията от подаръците и с нея си подвързвам книжките, та да ми е винаги пред очите, хихихи. Ама всеки си е различен.


А някой да може да ми каже рекламна агенция в Сф, която може да ми направи мини карти за игра, че нещо май съм зациклила на това препятствие. Ако пък може и цената да е разумна.  pardon
Активен
baloni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



« Отговор #97 -: януари 13, 2009, 09:34:45 »

На мен най-удачно като подарък за гостите ми се струва да бъде някаква хубава рамка за снимка в която всеки после да сложи снимка от сватбата на която е бил.Много сте прави за това ,че не всеки 6те вземе или ,ако вземе подаръка си не е сигурно ,че няма да тъне в прах след това.Колкото и да не е сантиментален човек,снимки-всеки пази.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: януари 16, 2009, 11:37:59 »

аз също мисля да се спра на варианта снимка, но все пак имам още известно време за размисъл.
Имам и няколко особени мнения за снимка, но все пак трябва да избера нещо.
А и не съм от творческите личности, които биха могли да сътворят нещо интересно за подаръче... Ехх.
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #99 -: януари 16, 2009, 22:41:18 »

В момента правя на едно семейство пликчета, в които ще сложим по един лотариен билет, но от онези, които се трият. То ще е увито в листче с благодарствен текст, пъхнат в плика и отгоре плика освен, че ще е украсен, ще е надписан с името на госта в печатница...така ще е хем подарък, хем place card.

Дано да съм ви помогнала с идея.
Активен
lemon
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #100 -: януари 17, 2009, 00:01:56 »

На мен ми препоръчаха като подаръци за гостите - малки бутилчици хубаво българско вино - повечето винопроизводители ги предлагат вече специално за сватби - опаковани по подходящ начин мисля че е ефектно ...но едва ли ще е много дълготраен този спомен  Wink
Активен
meryy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: януари 17, 2009, 01:46:43 »

Здравейте нашата сватба вече мина ,но преди да се състои аз също като много от Вас се чудех какви да бъдат подаръчетата ни.Тук намерих много страхотни идеи в началото бях решила да бадат красиви гипсови фигурки понеже бяха много предпочитани и актуални,но след това фотографката ни предложи снимки не бях сигурна дали това е наи доброто решение ,но вапреки това се сагласих и когато дойде момента в ,който се подаряваха Аз видях колко щастливи бяха близките ни ,че имат наша снимка и не беше нужно да ни гонят да се снимаме с тях.Това е доста удачен и красив вариант за подаръчета ще ми е много приятно ако съм успяла да помогна на някои.
Активен
iolly_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



« Отговор #102 -: януари 17, 2009, 23:42:41 »

Да удачен е, но ако прочетет суеверията ще видите, че с една снимка някои доброжелатели в квички доста неща могат да направят. От опит знам.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: януари 18, 2009, 01:48:59 »

извинявам се за  Offtopic но iolly_ дали ти ще им дадеш снимка на тези доброжелатели или те ще ти направят снимка с техния апарат... винаги има начин ако имаш такива доброжелатели.
лично аз не съм привърженик на снимките като подаръци, но всеки решава сам за себе си
Активен
anita1109
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: януари 18, 2009, 11:00:17 »

Здравейте, ние с милото също се чудехме какво да оставим за спомен на гостите, и взехме малки бутилчици вино, отлепихме оригиналните им етикети и милото направи собственоръчно наши етикети - с и имената ни и дата на сватбата. Освен това пред всеки гост имаше и свитък с текста на нашата песен, с която открихме дансинга yahoo- преведено на български и английски!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines