Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 23:35:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 200732 пъти)
 
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #285 -: март 05, 2009, 23:26:00 »

Тези солнички точно същите ги видях на 2 места в София. За съжаление цената там на комплекта беше 5лв. Ако някой иска - ще дам подробно обяснение къде точно ги видях. smile

Блещучке, моля те кажи къде си видяла тези супер солнички!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: март 06, 2009, 00:27:26 »

Мацки, виждала съм само боли и черно, ама може и друг цвят да имат.
Дано не греша, но ги гледах в едно магазинче за сувенири, което се намира приблизително тук:
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=1e36de662b06b802913a03762c3fda73&tip=1&initsearch=1
Там има избор и от други солнички. Мен ми харесаха едни с котенца бяха изключително сладички. Магазина е от лявата страна на ул Цар Симеон като тръгнеш от Мария Луиза към женския пазар.
А другото място, където ги гледах...малко е трудно да ви го обясня, а там не съм и сигурна дали цената им е такава.. може повече да е, но може и по-мъничко.
Магазинчето е за нещица за домакинството - тигани, чинии, всякаква посуда и т.н. Намира се в Дружба едно в едно от павилиончетата до Магазин "Европа" точно срещу блок 24. smile
Дано се ориентирате по тези неуки обяснения..
 girl_impossible
.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: март 06, 2009, 08:50:03 »

Охоооо - да...аз ги знам де са good Мога да отида нещо да проверя ако трябва...работя до Европата good
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: март 06, 2009, 09:41:18 »

Мерси, Блещучке, ще отида да видя дали ще се разберем за по - ниска цена smile За съжаление в ebay ги спечелих за 0.99$ обаче доставката е за всяко по 2.30$ и то си става 5лв....
Активен
gogi_rogi
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #289 -: март 06, 2009, 09:45:32 »

Мацки, виждала съм само боли и черно, ама може и друг цвят да имат.
Дано не греша, но ги гледах в едно магазинче за сувенири, което се намира приблизително тук:
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=1e36de662b06b802913a03762c3fda73&tip=1&initsearch=1
Там има избор и от други солнички. Мен ми харесаха едни с котенца бяха изключително сладички. Магазина е от лявата страна на ул Цар Симеон като тръгнеш от Мария Луиза към женския пазар.
А другото място, където ги гледах...малко е трудно да ви го обясня, а там не съм и сигурна дали цената им е такава.. може повече да е, но може и по-мъничко.
Магазинчето е за нещица за домакинството - тигани, чинии, всякаква посуда и т.н. Намира се в Дружба едно в едно от павилиончетата до Магазин "Европа" точно срещу блок 24. smile
Дано се ориентирате по тези неуки обяснения..
 girl_impossible
.



Тъй като живея в Дружба ходих да проверя и докладвам smile
Солничките в черно като човечета са 5.00 лв. Имат и комбинации от два цвята ,като видях поне 5 различни цвята и цената им е 6.50 лв. Предлагат ги в едни светло червени кутийки и ако отиват на цвета на сватбата ви с една панделка стават много ефектни.Иначе имаше и едни пак от две части които като ги съединиш имат формата на сърце.Имат ги само в черно и струват 4.00 лв.Най-евтините които видях са отново от две части и съединени правят кръг,отново в черно и цената им е 3.00 лв.За тях не знам дали са в кутиики.Ако някой го интересуват конкретни количества мога да попитам.Магазина се намира близо до входа на магазин Европа (бившия Техномаркет) Казва се CLEAN и е м/у магазин за дрехи и парфюмерия.
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #290 -: март 06, 2009, 11:24:07 »

Блещучка и gogi_rogi, много ви благодаря! Ще питам агентката дали можем да впишем солничките в темата на сватбата, защото много си паднах по тях!
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #291 -: март 06, 2009, 14:51:51 »

Блещучка и gogi_rogi, много ви благодаря! Ще питам агентката дали можем да впишем солничките в темата на сватбата, защото много си паднах по тях!

мчи що дане може... в крайна сметка щом ти искаш
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: март 06, 2009, 15:55:16 »

Аз днес ги мернах тези солнички в бяло и зелено на Патриарха на витрината на един магазин за свещи Лайтхаус или нещо от сорта, но бързах и не влязох да проверя цената.
аз имам подобни но с формата на ин и ян и си ги взех за около 4 лв от един магазин на подземния етаж на Скай Сити Център
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: март 06, 2009, 22:42:00 »

Да докладвам и аз smile В магазинчето на Симеон са свършили солничките... не можах да ги видя, но цената за нашата бройка (60) е 3.60  yahoo  Остава само да ми харесат и на живо колкото на снимките smile
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #294 -: март 09, 2009, 08:39:38 »

Ох, трябва ми малко помощ. на мен сега като ми се удължи предсватбеното време и започнах да изпадам в подробности и да се колебая.

Тъкмо бях избрала отварачките за подаръци за мъжете и взех, че намерих и перфектните поставки за чаши. Метални със залепено отдолу едно изолиращо,антихлъзгащо и против надраскване. Сега съм в огромната дилема, поставките или отварачките?!?!   insane Милото твърди, че не всеки ползвал поставка за чаша. Аз обаче, досега почти не съм виждала комп, до който по някое време на денонощието да не стои чаша и не знам какво да правя. А и поставките са много изчистени и красиви и има място за гравиране.

Помогнете ми, какво мислите вие по въпроса. Отварачки или поставки?!?!
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #295 -: март 09, 2009, 08:44:44 »

аз съм за отварачките... мисля че почти никой не ползва поставки за чаши... отварачките са по-практични и по-често влизат в употреба
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: март 09, 2009, 08:57:36 »

Аз съм за поставките, защото съм голям фен. И въпреки, че този навик тепърва започва да навлиза у нас - преди нямаше поставки за чаши и именно заради това хората не са свикнали още да ги използват, докато отварачки винаги е имало... и във всяка къща има отварачка...и си мисля, че хората биха били по-склонни да сменят поставките си за чаши от чисто естетически подбуди, отколкото да сменят отварачката си от чисто практични. Практичните неща не се предпочитат пред други такива, ако не вършат някаква допълнителна работа, която предишното практично нещо не е можело да върши...
 pardon
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #297 -: март 09, 2009, 09:27:33 »

Всъщност, наистина целта ми е подаръчетата да са и донякъде практични, за да са често пред очите на хората. А и за поставките нямам предвид комплект поставки. Просто една поставка, която да стои там където най - често мъжът си мъкне чашата, а мястото не е предвидено за чаши. Тоест бюра, шкафове, раклите на леглата.

Заради практичността се бях насочила и към отварачките. Сега освен да направим проучване кое по - често ползва един мъж...хахаха.  blum
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: март 09, 2009, 09:43:02 »

И аз съм за поставките на чаша. У дома също не ползвахме до скоро, а сега не можем без тях. А като могат да се гравират си става индивидуален подарък. Харесва ми.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: март 09, 2009, 10:39:49 »

Всъщност, наистина целта ми е подаръчетата да са и донякъде практични, за да са често пред очите на хората. А и за поставките нямам предвид комплект поставки. Просто една поставка, която да стои там където най - често мъжът си мъкне чашата, а мястото не е предвидено за чаши. Тоест бюра, шкафове, раклите на леглата.

Заради практичността се бях насочила и към отварачките. Сега освен да направим проучване кое по - често ползва един мъж...хахаха.  blum

Ами ползват по-често това което им е под ръка  funnytooth аз съм за гравираните поставки  good
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines