Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 01:18:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 4 част  (Прочетена 200858 пъти)
 
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: януари 23, 2009, 09:48:02 »

сиси_петрова  нашите подаръчета бяха бодобни сами си ги направихме blush

Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #106 -: януари 26, 2009, 10:27:52 »

Уф, ние с милото май ще се откажем от картите, защото никъде няма да стане да ни ги направят. А пък да са пластик и да са качествени, съвсем. Затова изпаднах в малка творческа дупка, относно подаръците за мъжете. Колебая се между някаква отварачка за бира, защото почти няма мъже да не пият бира ... или пък метална подложка за чаша, защото огромна част от мъжете пият кафе и всякакви неща пред компа и ще е нещо, което ще си е с тях постоянно.

Дайте още някакви идеи. За предпочитане неща, които да могат да се гравират или да бъдат отпечатвани имената ни и датата на сватбата.

Единствено, не искам да е ключодържател или химикалка.
« Последна редакция: януари 26, 2009, 10:36:34 от Su_to » Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: януари 27, 2009, 11:01:38 »

Здравей, Su_to , не смятам, че металната подложка ти върши работа, защото може да надраска бюрото. Но някаква по-мекичка е супер идея. Имаше едно момиче, което смяташе да подарява разделители за книги. Тук проблемът е, че не е сигурно, че всички ще се сетят това какво е. Като си се спряла на нещо метално може да е някакъв държач за листчета за бележки или магнит за хладилник. Май не е много чисто мъжко, но това се сещам.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: януари 27, 2009, 11:49:36 »

Аз случайно попаднах на ето тази фирма. http://www.mousepad.bg/index.html
Мен ме интересуваха каква е по принцип цената на обикновени подложки за чаши. Идеята ми беше да ги съчетая с някакъв елемент от поканата..т.е. рисунката върху тях.  Все още размишлявам и над това хрумване.. Метнете едно очо, момичета, може и на вас да ви хареса идеята. smile
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #109 -: януари 27, 2009, 12:08:37 »

pebbles, разделителите са добра идея, обаяче съм сигурна че 80% от мъжете на сватбата откакто имат компове са чели само някое и друго списание. За подложките за чаши...има много добре полирани, но може би и те биха надраскали бюрото, както ти казваш.

Ble6tu4ka, виж, за подложка за мишка не се бях сетила. Това си заслужава да се обмисли.
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #110 -: януари 31, 2009, 01:09:07 »

Уф, ние с милото май ще се откажем от картите, защото никъде няма да стане да ни ги направят.

В никоя рекламна агенция ли не искат да ги направят? Сега има толкова съвременни материали и начини за печатане върху различни повърхности и различни форми, че това направо ме изумява   huhhuh.gif
За мъжки подарък се сещам пура, но ако се надписва трябва да е на допълнително листче. Друг вариант, за който само съм чувала, но признавам не съм виждала са малки метални сгъвами чашки за алкохол. За цена ще те излъжа, върти ми се нещо в главата 5 или 8 лв., което всъщност изисква сериозен бюджет  nea


Миналата година моя колежка подаряваше на сватбата си ръчно везани кърпички с техни инициали. Знам, че преди години, когато моите родители са ставали семейство са се подарявали кърпички. Явно традициите се завръщат.

В момента правя на едно семейство пликчета, в които ще сложим по един лотариен билет, но от онези, които се трият.

Да, тази идея и на мен ми се струва много оригинална и доста весела, защото ще има емоции около това кой и какво печели, ще падне голямо триене   good.  Мои клиенти също подаряваха такива билети миналото лято, бяха прочели за идеята в някакво списание, бяха като папирусчета и сложени във фина торбичка.
« Последна редакция: януари 31, 2009, 01:19:07 от Violet » Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #111 -: януари 31, 2009, 06:32:18 »

Violet, пура не става. От всички мъже, само двама са пушачи. Иначе с пури е яко, като им сложиш етикет с имената и датата на сватбата, но, уви, при нас няма да стане. А и искам да е нещо трайно и нещо, което ще си употребяват често. Затова бях решила такива неща. С картите просто не става. Не искам картонени, искам качествен пластик, но просто не можехме да намерим никъде да ни удовлетворява. Та така. Май накрая ще се спрем на отварачки за бира.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: януари 31, 2009, 10:00:17 »

Това мисля да са нашите подаръчета за гостите smile
Какво мислите, момичета? Girl_sing


* 8530[1].jpg (36.21 KB, 500x600 - видяно 289 пъти.)
Активен
pepinita
Ентусиаст
**
Публикации: 56



« Отговор #113 -: януари 31, 2009, 10:00:54 »

Хей, страхотно е ---много красиво---приказно  good
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: януари 31, 2009, 23:15:26 »

mucito ,и на мен много ми допадна...страхотно е.... judges
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: февруари 01, 2009, 11:33:11 »

Mucito ще споделиш ли къде ги намери тези красоти и на каква цена
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: февруари 01, 2009, 11:35:20 »

Благодаря ви ,момичета! И ха мен ми допаднаха много и ги поръчвам !:bravo:
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: февруари 01, 2009, 11:42:42 »

Mucito ще споделиш ли къде ги намери тези красоти и на каква цена
Да, разбира се!
Това е сайта, но незнам имат ли доставка за БГ pardon
http://www.wedoweddingaccessories.co.uk/tips.html
Дано съм била полезна! smile
Активен
petia81
Ентусиаст
**
Публикации: 95



« Отговор #118 -: февруари 01, 2009, 12:52:49 »

Здравейте, момичета!
Аз много се чудя с тия подаръчета... От една страна, нали трябва да останат за спомен, от друга, пък само да събираш джунджурийки... Аз събирам с удоволствие, ама майка ми например е на мнение, че повечето хора, ще ги забутат в някой шкаф и това е. За което също е права, защото не всеки може да нареди цяла секция с дребни подаръчета. В смисъл, това е доста претрупано... Аз съм си сложила подаръчето от сватбата на моята приятелка на шкафчето в хола, ама знам, че най-много още няколко месеца и ще го скрия някъде. За сега снимките са ми фаворит, защото дори да не ги "напериш" на предна позиция, все ще остане за спомен - я в албум, я в плик... Не знам, дано да се спра на нещо, с което да сме на 100% процента сигурни... А иначе, някакво благодарствен жест, в смисъл на стихче или нещо такова, със сигурност ще има smile
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: февруари 01, 2009, 19:48:17 »

 И аз смятам да е снимка. Иначе винаги ще има мнения, че само ще събират прах или, че булката има кичозен вкус (и това човек, който си въобразява, че не плаща данък "обществено мнение"). Но смятам да им измайсторя някаква стойка. Нещо елементарно, което аз да направя. Още събирам конструктивни схеми за изделието, но когато имам решение ще се похваля. А като имат снимка поне ще е документирано, че булката наистина има кичозен вкус, вижте я в каква ужасна рокля се е изтипосала!
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines