Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 01:17:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кухнята !!!!! част 2  (Прочетена 341970 пъти)
 
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: август 08, 2009, 18:27:47 »

Наистина е много красива! judges
А колко ви излезе самата кухня blush,защото и аз много ги харесвам точно този вид плоскости?
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: август 09, 2009, 21:47:40 »

Излезе ни 2380 лв. Чакам вече с нетърпение да идва по-бързо края на месеца и да ни я монтират. И май по-другата седмица ще трябва да се ориентираме към купуване на ел.уредите, защото ни казаха, че трябва да са купени. Ние сме си харесали май почти фурна, котлони и съдомиялна, ама има още малко време за размицъл.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: август 10, 2009, 08:00:41 »

И май по-другата седмица ще трябва да се ориентираме към купуване на ел.уредите, защото ни казаха, че трябва да са купени.
Ами ако искаш да ти ги затворят в шкафовете е желателно да са купени. Но ако ще е като на снимката може и да не бързаш  tease Много е хубава кухнята ти  give_rose
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: август 10, 2009, 20:32:47 »

Ами тя само съдомиялната ще е скрита в шкафа под котлоните. Иначе и фурната и котлоните те трябва да ми ги монтират. А хладилник, пералня и микровълнова имаме и засега няма да ги сменяме, така че това беше варианта да ги разположим. Направо вече нямам търпение, че у нас е голяма мизерия сега. Я дайте идеи какъв цвят да мацна на стените, че тези дни трябва да купя боя да ми ги боядисат, а още не мога да реша какви да ги направим. Приемам всякакви предложения.  thank you предварително.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: август 11, 2009, 09:55:43 »

бледо сиво според мен ще стои добре.На кумовете кухнята е в червено и тъмно сиво и направиха стените светло сиви и се получи доста добре.
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: август 12, 2009, 16:35:51 »

Благодаря ти Гери за предложението. И ние след дълго мислене решихме, че най-добре ще е в сиво, но, понеже не искахме да става прекалено тъмно, избрахме едно такова много светло сиво, то малко даже като мръсно бяло стои сякаш, ама да видим като го сложат на стената и минат два пъти какво ще стане. Тръпна в очакване да видя какво ще се получи.
А за коридора ни съм избрала цикламена боя с гланц, сигурно малко странно звучи, ама да видим какво ще се получи.  tease
Активен
maiandineva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #216 -: август 14, 2009, 11:20:27 »

Виленце  кухнята ти е страхотна  .Много ми хареса-  свежарска е .   А  от какво е изработена?   цената е доста добра
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: август 16, 2009, 20:38:58 »

Ами казаха, че материала е ПДЧ с гланцово покритие. Нямам търпение вече да видя какво ще излезе, ама още 2 седмици най-малко ще си почакам. Иначе днес дооправихме кухнята и коридора, вече стените са боядисани и чакат само мебелите  girl_wink
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: август 27, 2009, 22:52:02 »

Влизам да кажа, че утре ще ни монтират кухнята, в трепетно очакване съм. Дано да няма нещо, за което да се ядосам. Тази вечер напазарихме техниката за кухнята, че вчера направо ме застреляха с това, в петък я монтираме. Като стане всичко, ще снимам и ще пусна някоя и друга снимка. Стискайте палци всичко да е наред и да се радвам на новата си кухничка.  yahoo
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: август 28, 2009, 13:07:31 »

хихи, вече чакаме снимки... от една нова кухня....

вили, само си огледай хубаво вратичките, защото на ламинираното ПДЧ, като е драснато, доста му личи!!

айде, дано е минало ок всичко и не е имало ...лоши моменти!!!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: август 28, 2009, 13:16:00 »

Стискам палци всичко да е наред и да се радвате на новата придобивка.
Ти така и не каза кой я изработи кухнята. Но ако искаш като я монтират кажи пресни впечатления за изработка, монтаж и фирмата, за да знаем и ние които сега сме в търсене...
А цената е  good ...
Айде чакаме развитието - и задължително да ни информираш, да не забравиш...
« Последна редакция: август 28, 2009, 14:11:22 от StAsSi » Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: август 29, 2009, 22:41:56 »

Да се похваля вече официално, имам си нова кухня  danceg . Много съм доволна от резултата, е имаше едно гафче, ама не е болка за умиране, поправиха се веднага. Снимки ще ви пусна тези дни, вече като е в напълно готов вид, че има още малко неща за дооправяне, да свържем пералня, съдомиялна и т.н. По вратичките няма драскотини, даже днес с голям зор махнахме предпазното фолио от тях, ама съм далеч от мисълта, че в течнеие на времто няма да се надраскат.
Много съм доволна от фирмата, спазиха си много точно срока и всичко е направено, както го исках. Аз мислех, че съм казвала коя е фирмата, ама явно съм пропуснала, Диктатор се казва.
Днес ни монтираха контактите, още малко остава, края му се вижда вече  tease
Очаквайте снимки тези дни, а аз ще чакам мнения  Wink
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: август 30, 2009, 12:47:02 »

честито, мила,

сега остава само да направиш сефтето с някоя засукана и страхотна гозба!!!

а гафчета - винаги има, ти си късметлийка, че е само едничко...

със здраве да си я ползваш!!!!!!

Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: септември 16, 2009, 18:20:26 »

Най-после се наканих да кача малко снимки от кухнята. Ама апарата ни нещо се беше развалил и днес го взехме от ремонт. Качвам няколко снимчици, не е кой знае какво, ама на мен си ми харесва и за момента ме устройва напълно. Като се има предвид, че мястото ни беше много ограничено, смятам че се получи наистина добре и най-важното така, както го исках като разположение.
Направо пускам линк, че са ми големи снимките, а не ми се играе да ги намалявам.

http://villydn.snimka.bg/other/kuhnya.413648
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: септември 17, 2009, 08:29:12 »

Виленце, много хубаво се е получило, наиситна!!!

и какъв ти е подреден кухненския плот.... blush моят винаги има разни работи отгоре  blush

И кухнята, и останалата част - всичко е много стилно (разгледах всички снимки до края)!!!
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines