Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 07:18:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 174889 пъти)
 
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: декември 15, 2008, 19:49:29 »

честито на всчки получели наскоро предложение бадете много щастливи момичета
 Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine Sunshine
Активен
MrDJ
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #121 -: декември 15, 2008, 22:01:59 »

Ще ме разплачете  ей..... Направо ми се насълзиха леко очите докато четях предложението на "лейди"
 cray понякога не е чак толко лошо да си жена  blum blum blum
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: декември 18, 2008, 12:11:18 »

 Вечно щастие на всички, които са намерили любовта и са решили да създадат семейства и успех на тези, които чакат!  good
 Предлжението си получих на 07.07.2008г. на п-в Калиакра. Моят бъдещ съпруг е металист и бяхме отишли в Каварна на концертите на Manowar, Алис Купър и Slair. Първият концерт беше на 05.07.,вторият на 06.07. и най-неочаквано за мен цялата група реши да пропусне третия концерт /забравих да кажа, че бяхме цяла компания и всички са знаели за намеренията му/. Вместо това решиха да отидем до п-в Калиакра, беше по залез слънце. Качхме се в колата и вече бъдещият ни кум караше като луд /после разбрах, че сме гонили слънцето/. Стигнахме там и...красота. Хайде да се снимаме тук, после там и така отивахме към края. Там имаш чувството, че все едно слънцето наистина залязва в морето /бях там за първи път в живота си/. В последната част име една изсечена скала и пейка...изведнъж всички изчезнаха, нямаше никой от групата, бяхме останали сами и..."Тони, ще се омъжиш ли за мен?". Сега като се опитах да възпроизведа въпроса, нещо ми се губи, не звучеше точно така, но в общи линии значението беше такова. Ушите ми заглъхнаха, времето спря, не виждах нищо...само него и въпросителният му поглед  girl_impossible Girl_hide В този момент не исках нищо друго, освен да го прегърна и така като му скочих на врата, стоях около 5 мин. без да мръдна, но не казах нищо. Той ми сложи пъстена и беше ясно! good
Сега, когато приятелите ми искат да им разкажа, всички питат: " Ама той падна ли на колене?". Ами не, не падна на колене, ама и аз не казах "ДА", просто сложих неговата любов на ръката си и бих я носила цял живот. Ще направя всичко възможно и той да получи моята и така да разбира моят отговор цял живот!!! heart
 Още веднъж момичета, желая Ви много обич!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: декември 18, 2008, 12:45:09 »

tonibonboni, разказчето ти направо ме  cray страхотно емоционално преживяване, браво на твоя бъдещ мъж!  Bravo
Сестра ми, чиито мъж е от Каварна и е емоционално свързана с местата в околността  Wink , казва че Калиакра е едно от най-романтичните места на света. За съжаление аз така и не успях да го посетя, като ходихме за сватбата им (трябваше веднага на другия ден да се прибирам в Бургас по работа sad )

Разгледах и снимките в албума ти и така още по-силно ме пренесе в мига на твоето предложение!
Поздравления, много любов и прекрасна сватба ти пожелавам!
Активен
sneji_svetlio
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #124 -: януари 15, 2009, 19:28:29 »

Здравейте на всички, казвам се Снежка и много ми харесва тази тема за предложението. Много ми се преиска да споделя моето предложение за брак. Беше точно на 11 срещи 12 декември 2007година. По принцип на 12 имам рожден ден. Та точно на 11 срещу 12 в 12 часа както си спях той ме събуди, беше на колене и държеше най-прекрасния пръстен в ръката си. Попитаме дали искам да стана негова жена и аз онемях. Започнах да плача неможех да повярвам на очите си, след около 10 минутно мълчание казах ДА. Това е наистина едно невероятно преживяване, просто е като сбъднат сън. Мисля че сте съгласни с мен
Активен
sneji_svetlio
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #125 -: януари 15, 2009, 19:35:45 »

Още по-хубавото е че вече гласим сватба на 30 май 2009година. Искам да ви кажа че като започнахме приготовленията за сватбата всичко романтично става още по хубаво. Имам чуството че го обича още повече
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 16, 2009, 00:13:13 »

Здравейте на всички, казвам се Елена. Моят бъдещ съпруг не е от най-романтичните личности. Но според мен предложението за брак (дали от него, или нея), е уникално и романтично за всеки, който го преживее.На мен ми предложиха на 25.11.2008 г.След като ме взе от работа, Иван (бъдещият съпруг) измисли няколко причини да се приберем в къщи, след като аз настоявах да отидем да си купя мандарини   pardon .Прибрахме се с уговорката, че след това ще отидем до магазина. След 5-10 мин. нервно обикаляне напред-назад из апартамента(от него), аз бях решена да си купя въпросните мандарини. В момента , в който посегнах да отворя вратата, той падна на колене пред мен и ми каза най-прекрасните думи. Извади кутийка, отвори я и ме попита "Ще се омъжиш ли за мен?" , очите ми вече бяха пълни със сълзи, и си мислех, че няма да излезе звук ако се опитам да кажа нещо. Успях да кажа "Да" heart
И така, нямаше цветя,музика, залез ......., но за мен беше най-романтичния момент.
Пожелавам на всеки, който все още не е, да изживее своя романтичен момент. heart
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 16, 2009, 09:50:37 »

sneji_svetlio и leni_beni_Welcome
Страхотни предложения сте получили. Каквото и да е предложението, по-малко или повече романтично, традиционно или не, това си е уникален момент в живота, поздравявам ви, че сте го изпитали! Пожелавам ви приятни мигове по време на сватбената подготовка и по-често да ви засичаме в съответните теми!  Wink
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: януари 16, 2009, 10:01:19 »

 Напълно съм съгласна с теб leni_beni_! Няма значение кой как е получил предложенито си за брак! Мисля, че когато някой е решил, че иска да прекара живота си с теб и смята, че ти си най-достойна/достоен и ти предлага да вървиш с него/нея през целия му път...това е важното! И когато тези красиви намерение бъдат споделени, никой не мисли къде се намира, не се оглеждаш за да възклицаваш: "...Боже, къде се намираме!", а напротив!:)
Още веднъж желая на всички просто да намерят Човека и да получат предложение за споделена любов, а не просто за сватба!
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 16, 2009, 10:05:32 »

 А на теб leni_beni_, честито!  give_rose :girl_wink:Желая ти една много приятна подготовка, изпълнена със страхотни емоции! good Wink
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 16, 2009, 11:13:04 »

Благодаря за топлото посрещане и милите думи  thank you
Ще следя с огромен интерес темите, и ще се включвам , където мога  smile
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #131 -: януари 16, 2009, 15:53:14 »

Здравейте, аз съм Вера,
Моето предложение го получих в Париж на един набостъргач срещу Айфеловата кула. Бяхме се качили вечерта, за да разгледаме нощен Париж, а датата беше 22.09.2008г. -това ни е годишнина откакто сме заедно smile точно в девет часа Айфеловата кула започна да блещука в бели светлини и тогава съкровището както ме беше гушнал извади една кутийка и ми подаде годежен пръстен - беше се притеснил и ми каза най-милите неща на света и ми се просълзиха очите от щастие. Беше незабравим миг и го пожелавам на всеки smile smile smile
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: януари 16, 2009, 17:02:35 »

Айфеловата кула не беше ли украсена в сини светлини тази година? Wink
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #133 -: януари 16, 2009, 17:16:46 »

Да, но от 21 часа на всеки кръгъл час светва в бели лампички, които мигат за около 10 минути като шампанско - непрекъснато светкат и е много красива, това следващата вечер го видях и от самата кула, пак в девет часа, а после и на корабче бяхме в 22 часа пак така светна. Май я пускат така в 21, 22 и 23 часа ама не съм много сигурна. през останалото време си беше наистина синя smile
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: януари 16, 2009, 17:52:25 »

реших, че си била толкова заслепена от случващото, че не си различавала цвета Bravo
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines