Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 05:26:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 174882 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: ноември 27, 2008, 10:32:12 »

galeto , много готино предложение!  Bravo на твоето мило!

Много ми хареса, че е било супер неподправено и спонтанно, отвътре му е дошло да избере най-подходящия момент!
А и е много забавно, че си мила чиниите в този момент. smile
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #91 -: ноември 27, 2008, 10:40:41 »

благодаря ти кикси!а ако ти кажа че след 1 час едвам намерих начин да излязя от вълненията и нямах търпение да се обадя ня родителите милобадих се но все още бях в шок и не можах да говоря и подадох телефона на годеника ми и той им каза funnytooth
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: ноември 27, 2008, 10:49:35 »

galeto , ами разбирам те - както си била сърдита, за секунди е трябвало да се пренастроиш на коренно различна емоционална вълна и то каква само  Oh my ..., но после като го осъзнаеш и  danceg
 Offtopic А кога ще е сватбата?
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #93 -: ноември 27, 2008, 10:54:26 »

той ми предложи на 22-преди 5 дни!а сега на коледа ще правим официален годеж с родителите си.а смятаме през юни.искаме да е топло!а аз виждам че ти си минала вече от там нали?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #94 -: ноември 27, 2008, 11:04:53 »

Ооо аз три дни не бях казала на никой, защото не ми се вярваше, че е истина.

Това са страхотни емоции, уникални в живота. И после като го осъзнаеш се чувстваш такава една специална и ти се иска да кажеш на всички хора, познати и непознати, че ще се жениш.

Честито Гале !!! Кураж за подготовката, най-хубавото предстои  Wink
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: ноември 27, 2008, 11:05:53 »

galetoЧестито,миличка!Много интересно са ти предложили на теб,а? Wink Да ни държиш в течение! smile
imladenova81 ,а на твоята снимка дава някаква грешка и не можем да видим,къде ти е предложил твоя годеник. pardon
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #96 -: ноември 27, 2008, 11:13:34 »

предложи ми в къщи,докато мих чините!аз съм го писала по горе!много ще се радвам ако поддържаме връзка и си обменяме полезна информация,защото колкото се радвам толкова се и притеснявам!
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: ноември 27, 2008, 11:17:15 »

Да, минала съм и аз от там, само че през юли т.г. и ние искахме да е топличко  Wink, лятото си е лято  Sunshine

Като ми го разказваш това, ме върна към едни приятни спомени отпреди две години, точно края на ноември беше (Боже, бях го забравила  girl_impossible ), когато беше моето предложение за брак.

Моето казвам, защото аз му предложих   blush, ами няма да го чак цял живот, я!  blum Той естествено прие   danceg

Та и ние почти като при вас - ноември предложение за брак  heart, около Нова година - годеж (само че не като при вас по Коледа, а на Йорданов ден (06.01.2007) го направихме), но сватбата не беше същата година по ред причини, а чак т.г. - на 26.07.2008 г., защото много държахме да е лято, а 2007-ма лятото моите родители ги нямаше в БГ sad

Та понеже ме върна към толкова приятни спомени, исках да ти кажа, че колкото и да е хубаво предложението за брак, оттук насетне предстоят още по-хубави неща - то е първото от поредица страхотни събития!  yahoo Така че, очаквам да те виждаме честичко и в другите теми!  welcome-2

 Offtopic И няма от какво да се притесняваш - момичетата тук са много мили, сама ще се увериш!  give_rose
Активен
Kami_Al
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: ноември 30, 2008, 02:45:59 »

Здравейте, и аз да се отчета тук. Ние с моето мило бяхме на екскурзия до остров Тасос, и още първия ден както се разхождахме и се чудехме къде да хапнем, той ми вика ела първо до кея да отидем. Аз нали бях гладна и викам какъв кей дай да ходим да вечеряме, но той не да отидем. И отидохме, и както си седяхме и гледахме морето, той падна на колене и ми вика " искаш ли да се омъжиш за мен, а аз Oh my .... И му викам ще си помисля  funnytooth, а той горкичкия щеше да припадне. Е след 5 минути му казах да Girl_hide. Абе беше шоу. Е това е от мен.
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: декември 01, 2008, 15:49:58 »

  Моята история е малко конфузна.Една вечер моето момче си беше загубил ключовете и аз се включих в търсенето.Бъркам в чантичката му(от онези малките,мъжките) и ...а!...какво е това... shok.ПРЪСТЕН!!!!!!!!
Всъщност видях само кутийката и се сетих.Хвърлих чантата и се заклех повече да не я отварям.1 седмица по-късно заминахме за Венеция.Колкото и да се опитвах да забравя, все се чудех къде ли ще ми предложи.И...на едно площадче издебна докато нямаше никой.Не падна на колене(той е мн срамежлив),но когато ме попита и видях кутийката в треперещата му ръка се разплаках(въпреки,че го очаквах )
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #100 -: декември 01, 2008, 15:59:25 »

ангелче,разбирам те!ние с милото си бяхме говорили за сватба и въпреки това плаках около 1 час!бях много развълнувана!можеш даа прочетеш по горе как стана всичко!
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: декември 01, 2008, 16:02:04 »

 за милото на galeto  good
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 01, 2008, 21:11:01 »

моето предложение го получих на рождения ми ден душето каза че ще ме води някаде изненада за рождения ми ден и така беше слетобет трагваме но по пътя не ми казва каде отива ме ..и пристигаме на нос Калиакра, разкарвах ме се,разглеждах ме, и тъкмо взе да се сръчава, седнах ме на заведението каето е там /на Калиакра/  поръчах ме си и душето ми показа пръстена и ме пита а аз се  развиках долу_горе тихо
 " ау ..мале... ама наисти на ли? " и казах "да"  стреснах ме малко сервитьоката,но няма как не ми предлагат всеки ден
беше много вълнуващо защото си мислех че празнува ме рождения ми ден а то 2 в 1
 yahoo  heart heart heart yahoo
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: декември 03, 2008, 12:27:53 »

Леле момичета аз вече знам милото е купил пръстен!  yahoo yahoo/не питайте как разбрах,трябваше уж да е тайна,но аз всичко разбирам/ Сега само трябва да стоя и д ачкам до рождения ден,за да видя как ще ме изненада.Аз сега съм тиолкова щстлива и развълнува,а тогава просто незнам.Вече нямам търпение. Girl_hide
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: декември 03, 2008, 13:55:37 »

lady_in_love  честито за пръстена, макар още да не е официално на ръката ти smile
пожелавам ти в скоро време да те изненадат с най-романтичното предложение smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines