Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:22:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 165262 пъти)
 
Amour♥Occasion
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #450 -: май 17, 2012, 21:08:52 »

За мен лично това си е изхвърляне... предложението за брак трябва да се случи само между двамата души, защото това е специален и силен момент за тях. Иначе като за клипче в нета е много интересно. smile
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #451 -: май 22, 2012, 13:28:21 »

indidiveritas точно влизах във форума, за до публикувам същото клипче smile Наистина е уникално! На мен лично страшно много ме разчуства винаги когато го гледам cray Толкова емоции събрани на една място, аз сигурно нямаше да мога да понеса  smile И самото предложение и тава на какво е способен един мъж за жената, която обича и самия клип са страхотни  heart
Активен
Sargaletto
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #452 -: юни 11, 2012, 17:01:21 »

Моето дойде под формата на игра,която той сам беше измисли.Понеже пише страхотни стихове беше написал на малки бележчици скрити из цялата къща,поетично гатанки,на всяко лицтче и така аз трябваше да се досещам къде е скрил следващото и следващото ...а те бяха много над 20,до заветното ,под което стоеше малката кутийка с пръстена.И понеже това беше 4-тото предложение което ми отправя реших най-после да кажа "да".Не че не съм искала и преди,но все исках да го направи наистина като хората ,с пръстен и всичко останало  smile Страшно мило и оригинално беше.Толкова поетични въпросчета в една чудесна и забавна игра довела до страхотен финал:-) heart
Активен
Bride_
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #453 -: юни 13, 2012, 18:31:59 »

Моето предложение полчих на остров Тасос докато бяхме на почивка там. Вечерта се разхождахме по плажа и тои се държа много мило както винаги цяла вечер усети подходящия момент и ме помоли, а когато приех, много ясно ме вдигна на ръце и ме завъртя. цяла вечер прекарахме в планиране и сладки приказки и доста късно си легнахме. пръстенчето ми е с един диамант, от платина е много нежно и хубаво. най - красивият пръстен който съм получавала някога  heart
и след сватбата мислим да минем до тасос за един ден и след това продължаваме на другате smile за да си припомним хубавият момент на предложението
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: юни 14, 2012, 10:29:46 »

Моето предложение полчих на остров Тасос докато бяхме на почивка там. Вечерта се разхождахме по плажа и тои се държа много мило както винаги цяла вечер усети подходящия момент и ме помоли, а когато приех, много ясно ме вдигна на ръце и ме завъртя. цяла вечер прекарахме в планиране и сладки приказки и доста късно си легнахме. пръстенчето ми е с един диамант, от платина е много нежно и хубаво. най - красивият пръстен който съм получавала някога  heart
и след сватбата мислим да минем до тасос за един ден и след това продължаваме на другате smile за да си припомним хубавият момент на предложението

Честито! Моето предложение също беше на Тасос. yahoo
Активен
Bride_
Новак
*
Публикации: 17



« Отговор #455 -: юни 16, 2012, 15:46:25 »

благодаря ти много. всичко хубаво на бъдещите булки които смятат да споделят тук целият си сватбен ден smile чао засега от мен
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: юни 18, 2012, 07:45:50 »

Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines