Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 15:36:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как получихте предложение за брак? - 2 част  (Прочетена 168360 пъти)
 
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: януари 26, 2012, 14:23:38 »

Lovelica, щом твоят приятел събира пари и знае, че подготвяш сватбата, предполагам, че просто изчаква някой подходящ момент, за да ти предложи. Не го притискай, млада си, няма защо да бързаш. Това си е доста важно решение и трябва да се обмисли. Основна част в подготовката е запазването на час в гражданското и църквата. Можеш да го попиташ кога иска да запазите часове. По реакцията му може да разбереш какво е неговото мнение. Виждам, че ти предстои абитуриентски бал. Радвай се на емоциите покрай него, предложението ще дойде. Искам само да добавя, че разгледах всичко, което си направила сама и си го показала още в първото си мнение, но то е изтрито. Рисуваш много хубаво. give_rose
« Последна редакция: януари 26, 2012, 14:27:19 от sunset » Активен
Lovelica
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #406 -: януари 26, 2012, 14:32:05 »

 smile Твоето мнение ми вдъхна малко спокойствие. И ми върна музата да продължа. Бях се поотчаяла малко  cray Понякога така се получава. Може би наистина най-важното е, че иска да се обвърже с мен сериозно smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: януари 26, 2012, 14:36:10 »

Хайде да разкажа и за моето предложение... Аз работя в сферата на туризма, но винаги съм била целогодишно на работа. Тази година обаче случих на кофти шефове и реших, че не искам да оставам на това работно място след края на тур.сезон. Дойде 15.11 и аз седя вкъщи вкисната до безобразие. Никога не бях оставала без работа, и без перспектива да намеря. Тъкмо седя и се вайкам как ще се оправяме с милото, какво ще се случва...той ме пита дали ще ме успокои идеята, че иска да му стана законна съпруга Oh my ... Естествено, че му отговорих, че искамм...но нищо...нито пръстен, нито предложение  girl_impossible И така реших, че всичко е пости, за да ме успокои.  crazy На годишнитата ни на 08.12.11, той направил резервация в любимия ни ресторант, отиваме ние и на нашата маса кутийка... Girl_hide Аз веднага се усетих и започнах да плача, а милото падна на колене и ми каза най-хубавите думички...Понеже беше празник,ресторанта беше пълен. Всички станаха и започнаха да пляскат...  yahoo И така... сега се подготвяме за големия ден, който ще е на 08.12.12 точно 5 години от първата ни целувка /нашата годишнина/ yahoo
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #408 -: януари 26, 2012, 18:33:09 »

Lovelica, не прави грешката с ултиматумите!!! една приятелка се държа по подобен начин и после си чувстваше предложението изпросено...
Аз също бях започнала с намеците и половинката знаеше, че вече много ми се иска...но гледах да не го притискам и споменавам често..И търпението ми се възнагради, макар и по-късно, отколкото очаквах! Те не са като нас, трябва им повече време. Искат да имат хубава работа, и пари за пръстен, и за сватба, и да са сигурни...

Радвай се на времето ви заедно и на очакването, защото после всичко става много бързо- годеж, сватба и цял живот- женени, а тази тръпка сега и това чакане, дори с ядосването, няма да се повтори и ще ти липсва след време smile Всеки период си има хубави страни, забавлявайте се и рано или късно ще се случи!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: януари 26, 2012, 18:55:28 »

Незнам някои може да го сметна за не много романтично, но ето как се случи. Имахме годишнина на 02.12, но за съжаление нямаше да сме заедно защото от работата ни задължиха да ходим на някакво обучение и естествено на мен ми беше супир гадно.. та така на 28.11. някъде съм 23часа и нещо аз си се оправям за лягане и излизам по халат от банята и гледам всичко загасено, само в хола лека светлина блещука ...отварям и какво да видя свещи навсякъде, две чаши за шампанско и една роза и милото се пресегна към нея падна на колене и ми зададе големият въпрос...аз така се развълнувах и почнах да го прегръщам и целувам, че по едно време го питам...Абе аз отговорих ли ти biggrin  и двамата почнахме да се смее и аз казах ДА... после разбрах от него, че всичко била планирано за втори, но щом нямало да сме заедно не можел повече да чака.... определено това беше един от най-щастливите дни в живота ми и го пожелавам на всеки...това е емоция която трябва да бъде изживяна smile
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #410 -: януари 26, 2012, 23:15:16 »

Lovelica, не прави грешката с ултиматумите!!! една приятелка се държа по подобен начин и после си чувстваше предложението изпросено...
Аз също бях започнала с намеците и половинката знаеше, че вече много ми се иска...но гледах да не го притискам и споменавам често..И търпението ми се възнагради, макар и по-късно, отколкото очаквах! Те не са като нас, трябва им повече време. Искат да имат хубава работа, и пари за пръстен, и за сватба, и да са сигурни...

Радвай се на времето ви заедно и на очакването, защото после всичко става много бързо- годеж, сватба и цял живот- женени, а тази тръпка сега и това чакане, дори с ядосването, няма да се повтори и ще ти липсва след време smile Всеки период си има хубави страни, забавлявайте се и рано или късно ще се случи!

Lovelica, Anna_Karenina е толкова права, а ти си толкова млада (предстои ти бал?  shok). Наистина, както каза друга съфорумка, наслади се на еуфорията около бала и не смесвай двете неща - нека си дойдат едно след друго, за да ги изживееш пълноценно!  good Животът е пред теб и за всичко има време. Важното е да го осъзнаеш достатъчно добре, защото тогава е най-силно и истинско.

Аз например чаках 8 години...  pardon Но предложението дойде на уникално място и беше вълшебно - на върха на Емпайър Стейт Билдинг, и ако някой ми беше казал само няколко месеца преди това, че ще се сгодим и то точно там, щях да се изсмея.  crazy А най-хубавото беше, че ние сами си го направихме... girl_wink
Активен
Lovelica
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #411 -: януари 27, 2012, 10:01:15 »

 Bravo Благодаря за съветите, вчера разбрах една много хубава новина- намекна ми, че прави нещо по въпроса, но няма да издава повече, за да не равали изненадата  yahoo
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: януари 27, 2012, 10:49:43 »

И ние си намеквахме, но колкото и да го очакваш, пак си е голяма изненада..никога не можеш да знаеш , в кой точно момент ще излезе пръстена smile

Заедно сме от доста време и много сме говорили и по въпроса с пръстена и по въпроса със сватбата, всичко беше ясно...ииии когато настана момента, не можеш да повярвам, че се случва smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: януари 27, 2012, 11:02:30 »

При мен изненадата беше доста голяма, защото още в самото начало милото каза никаква сватба /тъкмо се беше развел/. Аз също не бях особено "за"  smile Но като си минаха 2 годинки,започнах да се заглеждам в предавания за сватби и т.н. Даже някъде април -май ставах специално посред нощ да гледам "Богата булка, бедна булка"  sarcastic Една вечер милото вика "Нали знаеш, че не искам сватба, защо се занимаваш с глупости  crazy" Мен малко ми стана тъпо, но в крайна сметка бях приела тази мисъл още от началото. Когато ми предложи бях на седмото небе, не толкова от предложението, а от това че е преодолял себе си и стреса от предишния брак  blush
Активен
tory
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #414 -: януари 27, 2012, 13:05:33 »

Моето предложение беше доста фамозно. Аз го подозирах от известно време преди предложението, защото постоянно ми хващаше ръката, гледаше я и се хилеше глупаво. Издаде се просто, освен това ми каза, че има изненада за мен преди рождения ми ден. Бях абсолютно на 100% сигурна, че ще е пръстен и само се надявах да не го направи публично на самия рожден ден пред хората. Да си кажа честно по онова време не мислех да приема предложението.
Та един ден рече, че ще ме води на специално място. Отидохме в един ловен дом, където сме ходили често преди това и се познаваме с управителя и персонала. Седнахме на терсата с изглед към хълма и реката. Всички се суетяха около нас и се усещаше във въздуха, че ще става нещо. Стъмни се. Изведнъж на хълма отсреща бавно, една по една започнаха да изгряват светлинки, които образуваха сърце, а в него се изписа "marry me". Ако се питате като мен защо не беше написано на родния ни език, оказа се че щяло да отнеме ужасно много дървесен материал и се бояли да не пламне гората. crazy
После ме дръпна от масата, където отвсякъде вече ръкопляскаха останалите гости на хотела, а персонала се черпеше, все едно на тях предлагаха брак, хахахах. Отидохме настрани, не помня дали ме е попитал, май не защото единственото което помня е, че извади от джоба на сакото си кутийка с пръстен и директно ми го нахлузи и ме прегърна.
И аз както не мислех да приемам само седях, хилех се и не казах нищо. Беше просто хубаво.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: януари 27, 2012, 13:13:27 »

tory,
наистина е фамозно, но и романтично!
Активен
Lovelica
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #416 -: януари 27, 2012, 14:43:41 »

От къде ги намирате тея мъже/... Oh my ...
 nea Аз даже не смея да си мечтая за нещо дори и близо до това..защото знам, че никога няма да получа кой знае как предложението си.. едно, че е изпросено  pleasantry
Ще дойде, ще ми даде пръстен( най-много) и това е  nea Познавам си го.. Цвете получавам един път в годината на рождения си ден  angry ..  Даже и за 8ми март ме забрави  sad И на 14ти няма да е с мен.. деня на влюбените.. Какво да се прави:/
П.с за бала.. аз няма да ходя.
« Последна редакция: януари 27, 2012, 14:46:09 от Lovelica » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: януари 27, 2012, 14:50:25 »

Не се притеснявай. Мъже много и различни. Каквото и да е предложениети ти, със сигурност ще е запомнящо се за теб самата. smile
 Offtopic На собствения си бал ли няма да ходиш?
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: януари 27, 2012, 14:52:05 »

Lovelica, няма смисъл да сравняваш своя мъж с останалите мъже. Всеки има силни и слаби страни. Винаги ще има нечие предложение, което да ти се струва по- романтично от твоето. Въпросът е да се чувстваш удовлетворена от връзката, която имаш. give_rose
Активен
Lovelica
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #419 -: януари 27, 2012, 14:54:16 »

 Offtopic да, реших, че няма смисъл. Може би ще ида с приятеля ми навън да разходя роклята и това е:)
Иначе относно връзката- обичам го, второ мнение няма:)
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines