Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 13:22:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 180592 пъти)
 
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: юли 30, 2009, 21:48:07 »

Хмммм ами с огледало?!?!?!Не знам,аз досега съм си купувала само чорапки със силикон....
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: юли 30, 2009, 23:09:05 »

e ясно де - 15 мин с огледалото  tease
мисля си да ги защипя на чорапите и така да ги обуя, не се сещам за по лесен и удобен вариант  pardon
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: юли 30, 2009, 23:11:23 »

Добре де,той нали колана е с кукички като сутиен?Значи наистина варианта е първо да го закачиш и после да ги обуваш good
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юли 31, 2009, 07:19:14 »

Мисля че коланите не са със същите кукички като сутиените. А са едни дето се закопчават като копче някакси.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юли 31, 2009, 09:28:15 »

Sianchys е права  smile тя говори за самия колан който се закопчава отзад с кукички точно като на сутиенита - поне при моя е така. А копченцата за които говори emili85 са тези, с които всъщност се захващат жартиерите за чорапите.
Така ще направя защипвам ги за чорапите и после ги обувам и закопчавам жартиера отзад  tease
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: август 03, 2009, 15:51:30 »

anbibian , най добре помоли някойк да ти закопчае колана за чорапите отзад и то хубаво да приплъзне копчето надолу(същото се отнася и за "копчетата" отпред), защото при движение се опъва и се откача което е много неприятно, защото почват да се смъкват по краката.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: август 03, 2009, 22:56:27 »

echy_ благодаря за съвета  give_rose
проблемът е там, че аз няма да съм с тях на сватбата, а ще ги ползвам за първата брачна нощ  blush и ще се наложи сама да се справям с положението  blush  blush  blush

а прословтутата бяла сатенена нощница - е няма и няма и накрая се отказах след като обиколих на 30 магазина в София и ще спя гола  tease
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: септември 07, 2009, 09:59:08 »

Момичета малко се отдалечихте от темата.....
Тя е за Бельото,а не за това какво следва след това  focus

супер са  good
Много са сладки Емили good
Прекрасни са  Bravo и много добре се виждат на снимката. а за първата брачна нощ ти пожелавам да има и да е много гореща.
Честито, Енигма, много е нежно и красиво  give_rose
Раличка, супер са! Bravo Bravo Bravo
« Последна редакция: септември 07, 2009, 10:04:49 от Данитка » Активен
emillie
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #338 -: януари 03, 2010, 19:15:47 »

Имам няколко въпроса - кой цвят е по-подходящ за под роклята - бял или бежов? Ако бюстието е с подплънки, ще стои ли добре, ако и сутиенът е с подплънки? Решила съм да го докарам до D размер, за това  chee Също така, при много втален модел, стои ли отдолу добре корсет или става вече грозно на няколко ката?

Просто не знам какво да си купувам за първата проба! Освен да замъкна всичките си сутиени и корсети и на място да преценя кое е най-подходящо, а след определянето на точния модел да се втурна по магазините да го търся пък в точния цвят.  scratch one-s head
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: януари 04, 2010, 13:33:24 »

emillie , а кога ще е сватбата? защото ако е лятото, лично аз не си представям корсет под роклята, меко казано ще се свариш.. а до това какво да избереш - всичко зависи от модела и цвета на роклята ти! успех и да се похвалиш  Girl_hide
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: януари 04, 2010, 14:02:00 »

Емили бельото много зависи от вида на роклята.Ако роклята ти е с бюстие трябва да си с удобен сутиен в повечето случай самия сутиен се зашива в роклята, за да е най-удобно и за да ти хваща добре бюста и гърба.Също така номера с корсета ми е много странен, защото както е казала Цвети лятото с корсет и рокля ще се свариш.Ако роклята е по-теб този корсет няма ли да личи, все пак е бяло и всичко се вижда.Доста ще трябва да се съобразиш.Аз бях без сутиен(роклята беше такава) и с бели прашки това е сватбата беше септември и да ти кажа в ресторанта бях вир вода.
Активен
emillie
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #341 -: януари 04, 2010, 19:19:57 »

Сватбата е запланувана за средата на февруари. Но може и да се поотложи за март, ако междувременно изникнат служебни ангажименти. Така или иначе още не сме подали документи, но веднага щом разберем плановете си поне за месец напред, ще го направим. Времето почти със сигурност ще бъде студено. Моделът рокля, на който съм се спряла, е съвсем близо до тази:
http://lh4.ggpht.com/wholesaleweddingdresses/R_9JgsLeoGI/AAAAAAAAAIw/KOSvQl-XO2Y/07122611281%5B1%5D.jpg

И просто идея си нямам кое е най-подходящото бельо в случая. Ще ви бъда много благодарна за съвети!!!

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: януари 04, 2010, 20:13:48 »

При този тип рокля сигурно ще ти зашият сутиена за роклята, за да е най-удобно и да се извае бюста.Не мисля, че е удачно да си с корсет, защото самата рокля е тип корсет и ще се насложат.Февруари или март си е хладничко, но съм сигурна, че покрай многото положителни емоции на теб ще ти е доста горещо smile
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: януари 05, 2010, 08:52:18 »

И аз съм на същото мнение, някак си корсет под тази рокля не върви.. а за студа, може за навън да си вземеш някое палтенце или перелина има най-различни варианти за булки, нещо съобразено с цвета на роклята което после в ресторанта да свалиш, но маги е права от толкова емоции едва ли ще усетиш студ smile   
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: януари 05, 2010, 13:47:25 »

то самата рокля си е като корсет, не може нищо да се слага от долу, самите чашки оформят бюста или се пришиват отделни към роклята, тя трябва да стои по тялото и да придържа бюста, но зависи и колко ти е голям бюста, ако е Д ми се струва малко неподходящ модела, но ти си знаеш
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines