Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 19:14:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 182859 пъти)
 
kerasaki
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #360 -: март 10, 2010, 13:45:07 »

От eBay,както много други неща good
super eee!!!a 4enata e mnooooooooogoooo dobra!!! nea
iskam i as!!! diablo blush
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #361 -: март 10, 2010, 14:22:07 »

eva_87, тази красота, която може би играе ролята на нощничка е прекрасна, ама направо ми останаха очичките  Bravo можеш ли да пуснеш линк?! blush Благодаря ти предварително!!!
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: март 10, 2010, 16:30:25 »

Ето линк http://cgi.ebay.co.uk/Sheer-HOT-RED-SEXY-BABYDOLL-LINGERIE-1SIZE-FITS-UK-8-12_W0QQitemZ220566379679QQcmdZViewItemQQptZUK_Women_s_Underwear_Design_2?hash=item335ac7dc9f
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: март 10, 2010, 19:24:08 »

Ева златна си  give_rose харесах си много неща /може да ги видите в галерията/ Третото ми е любимо blum и едва се сдържам да не поръчам, но сега на дневен ред са и други неща  pardon
« Последна редакция: март 10, 2010, 19:55:28 от AlexiS » Активен
Iwka
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #364 -: март 14, 2010, 22:00:18 »

Момичета, много ви моля, кажете ми от кой магазин в София да си търся силиконови чашки? Не съм носила никога досега и малко се притеснявам и как ще си уцеля номера, понеже имам сутиени и с чашка А, и с чашка B, в зависимост от модела.
Активен
biersdorf
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142


"Няма попътен вятър за кораб без посока." Чърчил


« Отговор #365 -: март 19, 2010, 12:07:46 »

Да се отчета и аз по темата с бельото-вчера си поръчахме от магазин на Триумф сутиен-тип "бриджитка" бял и изчистени бели прашки на същата фирма. Все си мислех, че ще ми хареса нещо с дантела, но колкото и фина да беше, пък и изработката им е качествна,не успя да ме грабне. До една седмица чакаме доставка, тък като моя номер не беше наличен, след което ще снимам и покажа smile
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: април 08, 2010, 19:18:02 »

Момичета може ли да ме ориентирате колко вървят горе долу жартиерите в момента. Нали съм на тема розово бях решила да си взема някой готин от ибей, но сега размислям дали въобще си заслужава при условие, че ще го хвърлям и никой няма да му обърне какъв е точно, а не искам два така се изгубва смисъла.
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: април 08, 2010, 20:17:50 »

Момичета може ли да ме ориентирате колко вървят горе долу жартиерите в момента. Нали съм на тема розово бях решила да си взема някой готин от ибей, но сега размислям дали въобще си заслужава при условие, че ще го хвърлям и никой няма да му обърне какъв е точно, а не искам два така се изгубва смисъла.


Аlexis,, аз си купих жартиер за 18 лв преди време от магазин за бельо на главната улица близо до цветарския магазин Тилия, който вече не работи , между другото доста магазини в Пловдив по центъра са затворили ми направи впечатление през почивните дни.. дават се под наем. Можеш ако си от Пловдив, защото виждам в албума ти , че гражданския брак ви е в Стария град тук ,да провериш и по улицата на кукления театър има магазини за бельо (ако и тях не са ги развалили) и в нета има най-различни сигурно и може да си ги поръчаш  Wink blum
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: април 15, 2010, 18:09:20 »

Аз се оправих с жартиерчето и бързам да се похваля, че днес си получих комплекта, който си бях поръчла от ибей. Пристигна страшно бързо направо в къщи. Не е на 100% с това от снимката, но е доста фектно. Може да го видите в галерията Girl_hide
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: май 09, 2010, 14:25:00 »

И аз съм готова с бельото за сватбата  yahoo. Снимка - в галерията.
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #370 -: юни 10, 2010, 13:47:36 »

Моми1ета имам един вапрос.  @}->--Моята рокля е доста изрязана на гарба, т.е. не доста но с какъвто и сутиен да сам ще се вижда. Препоръчаха ми един модел на  Victorias Secret. Купих си го, модела няма презрамки и не се закопчава отзад, просто отстрани е с лепенки. Момичетата в магазина казаха че са невероятно издражливи да не се притеснявам няма да имам проблеми. Жената вав бутика ми каза същото, че масово булки ги ползват и всичко е наред. Проблема ми е че ме иска с него на пробата, а на инструкциите пише, 4е лепенките се изпират сас хладка вода и сапун, не може по кожата да има лосионо парфми и други подобни за да се залепят по добре blush.......Някоя от вас има ли опит с такаж вид белйо.....Ами ако след pleasantry прането pleasantry не се залепи толов добре  tease  crazy
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: юни 10, 2010, 15:40:38 »

Вени, аз нямам такъв сутиен, но доколкото разбирам, става въпрос за силиконови "лепенки", които да държат сутиена. От много време ползвам силиконови чашки, които са на същия принцип (залепват се на гърдите вместо сутиен) и съм много доволна. И при тях кожата трябва да е абсолютно чиста, без кремове и лосиони, за да залепнат.
Поне при мен фалове почти не са се получавали, а ако съм с прилепнало бюстие - никога. Веднъж ми се случи да се разлепят, но тогава при танците се мятах като луда, съответно сеизпотих  много, че беше адски горещо, а и бях с такава рокля, която не можеше да ги придържа.
За "прането"... аз не ги пера, само ги обтривам с чиста, мокра кърпа. Но при теб ако има плат... най-добре следвай инструкциите, които са ти дали.
 give_rose
 
Активен
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #372 -: юни 11, 2010, 02:28:49 »

Roxanne, мерси за барзият отговор  give_rose И аз имам силиконови чашки и не сам имала проблеми с тях, но тожа е малко по различно. Отпред чашките на сутиена са плат цвят nude , а лепенките са подобни да като на силиконовите. Ами ще ги сложа за пробата, тч отгоре роклята е като корсет и доста здраво пристягат връзките. Ще я пробвам такмо ........ smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: юни 12, 2010, 16:59:52 »

Вени, не може ли на пробата да не залепваш сутиена а само да го сложиш, за да се вземат по-добре мерки , а за сватбата да залепиш лепенките smile
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #374 -: юни 12, 2010, 18:21:40 »

VenyNY виждала ли се тези лепенки http://www.coast-stores.com/FASHION-TAPE/Accessories---view-all/coast/fcp-product/7790000309

Двустранни са и аз ги ползвам като имам рокля без презрамки, като ги залепвам за роклята и тялото. Ако можеш да намериш може да ползваш като вариант да ги залепиш върху силиконовите лепенки. Гарантирам държат на 100% дори и след като се изпотя:)

Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines