Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 11:19:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 183089 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: април 24, 2009, 22:25:26 »

¤ Enigma ¤ , разбирам, че сутиенът ще е вграден в роклята. Поздравления, ама, подозирам, че тези за тези прашки ще е още по-в сила основния  *db*проблем pleasantry на бельото: никой (разбирай, за когото са предназначени) няма да им обърне внимание Wink. Жалко, защото са наистина хубави cray
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: април 24, 2009, 22:39:49 »

¤ Enigma ¤ , разбирам, че сутиенът ще е вграден в роклята. Поздравления, ама, подозирам, че тези за тези прашки ще е още по-в сила основния  *db*проблем pleasantry на бельото: никой (разбирай, за когото са предназначени) няма да им обърне внимание Wink. Жалко, защото са наистина хубави cray
Ами в крайна сметка исках да си купя някакво по-свястно бельо, леко ми омръзнаха на Цезар и Клеопатра боклуците. Кога ли друг път ще си купя, нека поне за сватбата да е нещо по-така pardon. А иначе за сутиена -нямам вграден, но аз няма и да си купувам. Роклята отзад има голо на гърба и ако искам сутиен, трябва да е от онези силиконовите чашки, които са ми много гадни. Аз уж се правих в магазина, че хвърлям букети, мятах се там, пък не е имало проблем blum.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: април 24, 2009, 22:46:28 »

Много правилно си решила да се поглезиш. Пък и точно бельото след това ще си го носиш пълноценно.
 А щом си пробвала и роклята стои достатъчно стабилно няма да имаш проблеми на сватбата и без сутиен.
 Offtopic С теб, май, тази вечер се гоним по темите smile Offtopic
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: април 24, 2009, 23:02:16 »

Ами да се надяваме, че няма да стане като на една снимка, която гледах и булката беше заметнала да хвърля букета и всичкото й навън crazy. Абе като се стегне здраво корсетът, не би трябвало да има изцепки.
Offtopic С мъжо ще ходим да посрещаме свекървата от Гърция в 5:30, а аз още не съм й направила поканата и имам още куп задачи, тъй че май ще си правим с теб компания до сутринта sarcastic Offtopic
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: май 06, 2009, 08:48:43 »

Енигма, много ти е хубаво бельото, честито good Аз точно от този комплект си харесах сутиена, но има само бял, а аз искам ivory sad Накрая си взех такъв сутиен с прашки и се чудя дали да си взема колана (не помня как точно се наричаше) -

Междувременно докато се ровех обаче си харесах един жартиер и видях, че от неговата серия има и хубав сутиен с прашки, само колан няма. И се зачудих дали да не си взема и него и впоследствие да решавам с кое да бъда. За тези става въпрос:
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: май 06, 2009, 11:45:37 »

Бухтичка, много ти благодаря give_rose! И на мен повече ми харесва като цвят слонова кост или шампанско, но и бялото е хубаво. Аз се влюбих в сутиена, но в крайна сметка се отказах да си го вземам. А това второто бельо, което си показала, каква марка е? Много ми харесаха нещата, особено сутиенът, аз  предпочитам такава форма на чашките.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: май 06, 2009, 16:46:04 »

Второто бельо е на Chantelle, продават ги в Seven Seconds мисля.
И аз се влюбих в сутиена, разкошен е, ама съм се запънала за цвета. Моята рокля е off white (като слонова кост) и заради това искам и бельото да е такова.
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: май 08, 2009, 13:58:10 »

Аз пък си търся бял чорапогащник и не мога да намеря в цяла Варна! Изобщо не предполагах, че ще е такъв проблем! Единствения, който намерих, е за 1.60 лв. и е ужасен!  angry
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: май 08, 2009, 15:05:47 »

Аз пък си търся бял чорапогащник и не мога да намеря в цяла Варна! Изобщо не предполагах, че ще е такъв проблем! Единствения, който намерих, е за 1.60 лв. и е ужасен!  angry
а бели чорапи с жартиери или силиконова лента?
ако ти е удобно де, не всеки може да ги носи
Активен
dodo5
Ентусиаст
**
Публикации: 61



« Отговор #309 -: май 11, 2009, 16:36:54 »

момичета предложенията ви са страхотни аз мисля да изненадам любимия ас цикламено белъо под роклята но ще го сложа малко преди първата брачна но... blum
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: май 11, 2009, 16:54:17 »

И аз имам вече бельо  danceg Само гащички, че горната част ми е с подплънки на роклята smile Ето ги, но стоят по - добре в действителност smile


Активен
ilina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39


Be Best Bride


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: май 14, 2009, 11:30:48 »

и аз вече си имам бельо,сутиена ми много прилича на този втория от снимките на бухтичка,доста е смепло,но не харесах жартиера и ще си търся някакъв шарен  smile
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: юли 09, 2009, 16:34:28 »

И аз да се зпаиша в тази тема  Bravo Май това, което е показала Раличка, на мен най-много ми допада като стил.Но с еколебая дали и аз да не ги зашия за самата рокля   pardon или да ги нося като сутиен.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юли 10, 2009, 11:44:19 »

Леле, момичета. Преди няколко дена влезнах в един огромен магазин-склад да си взема сутиен и след 20 различни модела и 40 мин. мерене се оказа, че гърдите така са ми наедряли, че не мога да ги събера в нищо подходящо за сватбената рокля и трябва да е някакъв супер стабилен за да не се разливам, а така ми се искаше да е нещо по-отворено. За сега си взех един на Pierre Cardin без потплънки и с мека чашка, защото само той ме събра.Харесах си и друг, но 145лв. Oh my ... няма да дам никога.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юли 10, 2009, 15:03:07 »

Хммм,при мен се оказа,че сутиена отпада.Роклята седи перфектно без,има си обособени чашки,пък и моите гърди напоследък наедряха (пълна мистерия на момента  Oh my ... не че се оплаквам хехе)
И сега ще си взема някоя секси бразилиана цвят слонова кост.Да не сме съвсем без хич (то само един човек ще разбере така или иначе). smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines