Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 11:42:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето? част 2  (Прочетена 137845 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 16, 2008, 16:37:42 »

ами Григоров/ва нямаме друг вариант макар че не ми харесва никак как звучи но просто тати е с такова име че няма как да е иначе
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 16, 2008, 17:47:20 »

и аз се чудя за фамилията на нашето бебе дали да е Миленова или Миленкова или нещо друго още не сме го решили(таткото се казва Милен)
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 16, 2008, 17:59:43 »

Ние сме решили ако е момиченце да се казва Ивет Живкова Желязкова,а за момче Ивайло Живков Желязков  smile
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 17, 2008, 12:28:38 »

picolina името Ивет много ми допада  Bravo харесва ми

 anichka82 вие мислите за фамилията пък още име нямате ,дайте първо името  smile smile smile
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 17, 2008, 15:39:00 »

picolina името Ивет много ми допада  Bravo харесва ми


Благодаря ти m_a_g_i_vs  give_rose и ние много го харесваме,и го избрахме единодушно.Но честно да си призная за момче много се измъчихме тъй като нямахме голям избор с буквата "И"  pardon ееее ако имаме момиче проблемът ни ще е решен tease
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 17, 2008, 16:01:48 »

Цитат
anichka82 вие мислите за фамилията пък още име нямате ,дайте първо името   
как че нямаме име :\с колко по големи букви да го изпиша под всяко мое съобщение блещука ли блещука бъдещата ни принцеса Виктория yahoo
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 17, 2008, 17:40:22 »

Ние името лесно го избрахме още в началото на бременността,но за презимето до последно и в болницата се чудехме-имахме вариантите Славкова,Славева,Славчова,Славчева.По принцип най-много ни допадаше Славкова,но при консултация с жената,която ме посети в болницата,когато стана време за записване на името и която ни консултира презимето да съдържа в себе си цялото бащино име се спряхме на СлавчЕва,тъй като таткото е Славчо,а СлавчОва пък нещо не ни харесваше.Вие имате ли чуденка относно презимето?!

Нямах представа,че имаш възможност да "избереш" бащиното име на детето си :huh:а то гледай ти колко варианта ти предлагат(особенно във вашия случай) Ами Роси да те питам тогава........имаш ли представа при баща Владимир какви варианти ще ни предложат???Не ми се нрави нещо Даниел Владимиров  Иванов
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 17, 2008, 17:43:26 »

Даниел ВЛАДИМИРСКИ Иванов
Даниел ВЛАДИМИР Иванов
това аз се сещам за друго не знам  good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 17, 2008, 17:45:47 »

Даниел ВЛАДИМИРСКИ Иванов
Даниел ВЛАДИМИР Иванов
това аз се сещам за друго не знам  good


Хих хииии Владимирски.......баща му като чуе и ще  beating
май Владимиров си звучи най-добре.....
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: февруари 17, 2008, 18:05:54 »

Момичета, като ви слушаш как обснявате с вълнение и трепет и ми се приисква и на мен вече бебче, но....това си е   Offtopic и за друга тема.
А за имената и аз съм си мислела много пъти - то не бяха Пресиан или Пресиана,Пламенна, Денимира, напоследък съм си харесала името Огнян или Огняна, а и Елена също ми харесва. Или Елен.....но определено не е никак лесно да се измисли име.
Пожелавам ви да изберета най-красивите и мъничетата да си ги носят с гордост като пораснат.  give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 17, 2008, 18:09:24 »

Пламена и Елена ми звучи най-добре!познавам едно цигане дето се казва Пресиан та за това  funnytooth *ROFL*и не мисля че е удачно!а Елен милия не бих си кръстила бебчо така!!!извинявай на теб може да ти харесват като имена аз само изказвам лично мнение!!! give_rose
аз мисля и мисля и още не мога да си харесам мъжко име  :girl_impossible:Петър иван Огнян Калоян не ми харесват Стоян също!харесва ми Симеон  blush blush blushама милото ще откачи вече!дъщеря ако е така да се казва момче ако е пак същото  girl_impossible ще трябва да измисля нещо друго!!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: февруари 17, 2008, 18:18:56 »

Да бе, не се сърдя, и няма за какво!  blum
Само да поясна, че Елен е име за момиче. Чух го в новия Бг филм "Шивачки" - едната актриса се казва Елен Коева или Колева (фамилията не я помня).
Според мен най-важното е името на бебчо да си му отива и да си я носи после с гордост, а не да се срамува. Наскоро четох една статия за изчанчени имена в България - е повярвайте ми има ужасни имена. Ако я намеря, ще ви я пратя.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 17, 2008, 18:24:20 »

anichka82  искам да се извиня ,наистина не съм видяла именцето ви много се извинявам на теб и бебката ви Виктория
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: февруари 17, 2008, 18:27:04 »

оо мила не съм разбрала  give_rose
аз лично се срамувам от името си или по-точно не го харесвам!ужасно дълго е цели 9 букви и човек докато го каже му се заплита езика!!и като прибавим и че не е никк звучно  nea за това ми се исак моето дете да си харесва името да е по-кратко и по-звучно от моето!!особено ако е момиче!момчетата не са толкова придирчиви  blum
започва да ми харесва името Даниел да ме извинява мама сиска но винаги ми е допадало!! give_rose
да се надяваме че няма да ти го открадна!!
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 17, 2008, 18:31:35 »

kleo_20  и аз за момче така малко съм си мислела за Даниел допада ми ,а и не е много често срещано име  smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines