Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 02:49:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой какво купува?  (Прочетена 65988 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 22, 2007, 20:49:51 »

Значи ние също ще си плащаме всичко сами, но така като гледам родителите ни не останаха очаровани от това и на самата сватба ще ни дадат доста парички, в смисъл почти толкова колкото излязат разходите по сватбата/е малко по-малко/. Но въпреки това ние не искахме да ги ангажираме и натоварваме, но все пак един път сватба ще правят и двете семейства и не можели да се излагат angry
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 23, 2007, 13:19:19 »

Това е много елегантен начин да ви помогнат. Ние също поемаме сами абсолютно всичко и даже ще им кажем за подробностите не по-рано от 1м преди датата, защото имаме по-големи възможности отколкото нашите родители и не желаем да става "за нас сватба, за тях брадва laugh Wink". Но съм сигурна, че ще измислят нещо, защото те дават всичко за децата си и са готови планини да преместят Wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 23, 2007, 13:23:15 »

Ето как беше при нас:

Родителите на милото купиха: халките ни, роклята ми, обувките ми и половината от ресторанта
Моите родители купиха: костюм, обувки, риза, папионка на младоженеца, половината от ресторанта
Кумовете купиха: булчинския букет, чашите ни, воала на булката, кактои двете пити за ресторанта
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 23, 2007, 14:57:41 »

ресторанта и халките  от свекито, вече много стана и няма да и позволим да плати и останалото!!!!!
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #34 -: юни 13, 2007, 14:35:05 »

момичета,по принцип свежите не са ли подарък от кумата, моята така ми каза - свещите, бонбонките, кошничката, букета ми и още нещо,ама забравих какво, било подарък от нея?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 13, 2007, 14:36:51 »

момичета,по принцип свежите не са ли подарък от кумата, моята така ми каза - свещите, бонбонките, кошничката, букета ми и още нещо,ама забравих какво, било подарък от нея?

в днешно време е различно !!! моята кума не я занимавам с нищо !! нито букета нито ръкавици !! нищо !!!
стига ми че се кръсти заради нас !!! smile а и искам всичко аз да си го съчетая !!! smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 13, 2007, 14:38:55 »

момичета,по принцип свежите не са ли подарък от кумата, моята така ми каза - свещите, бонбонките, кошничката, букета ми и още нещо,ама забравих какво, било подарък от нея?

в днешно време е различно !!! моята кума не я занимавам с нищо !! нито букета нито ръкавици !! нищо !!!
стига ми че се кръсти заради нас !!! smile а и искам всичко аз да си го съчетая !!! smile
напълно мисля като теб Ели good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 13, 2007, 14:45:14 »

момичета,по принцип свежите не са ли подарък от кумата, моята така ми каза - свещите, бонбонките, кошничката, букета ми и още нещо,ама забравих какво, било подарък от нея?

Както и момичетата казаха, в днешно време е както се разберете. Моите кумата ни ги подари, тя искаше и късметчетата дфа купува, ама аз като реших да си ги правя собственоръчно... pardon Ти пак можеш да си избереш нещатат, но да са купени от кумата(кумувете).
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #38 -: юни 13, 2007, 14:47:30 »

еми защото кумата ми е най-добрата приятелка от 15 години и много и е кеф да направи това за мен, каза изобщо да не си помислям друго...
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 13, 2007, 16:49:41 »

Тейбъл картичките на Гери са много нежни и са много по сладки , аз пак бързам да се похвале че ги видях на живо . danceg Браво мила  air_kiss

и аз искам не е честно !!! само аз съм на ...... и на никой нищо не мога да видя на живо  cray cray sorry  Offtopic
Ели последния път когато се оплака така че при вас няма разни неща почнах да пращам колети до димитровград.така че моля те внимавай какво си пожелаваш защото Димитровград ми е доста далечко.Аз моята кума също с нищо не я ангажирам но тя държи да вземе букета и булото и просто не мога да се разбера и се примирих че ще ги взима.Аз като кума правих прическата гримаи ноктите  и украсите на менче кошница и разни такива нещица а не и взимах нещата защото момичето на което бях кума така пожела
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 14, 2007, 07:51:11 »

Ели последния път когато се оплака така че при вас няма разни неща почнах да пращам колети до димитровград.така че моля те внимавай какво си пожелаваш защото Димитровград ми е доста далечко.Аз моята кума също с нищо не я ангажирам но тя държи да вземе букета и булото и просто не мога да се разбера и се примирих че ще ги взима.Аз като кума правих прическата гримаи ноктите  и украсите на менче кошница и разни такива нещица а не и взимах нещата защото момичето на което бях кума така пожела

много ви завиждам на това  cray благородно разбира се, че се събирате и поздравявате почти всяка булка - страхотеб жест !!!! smile а и си помагате,  ходите на срещи !!!!!!!!! smile smile
« Последна редакция: юли 04, 2007, 11:09:45 от maria_lakova » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 04, 2007, 10:35:20 »

при нас свеки облича мен мама мъжлето(мама е саминка)кувертите всеки според броя гости които е поканил мама иска халките да се делят тя на мъжлето свеки на мен въпреки че е по правилно да са от свеки.останалото се дели по равно blum кумувете искат да намерят кола букета тортата е от кума много иска да е от него свещи чаши и късметчета а това за късметчетата е мн интересно ама мойте ще са много малко аз съм на 20 значи само 21 cray а милото иксаше 50-тина и сега не знам как да го направим дайте съвет ако може
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 04, 2007, 10:38:16 »

Абе я си направи колкото искаш! Защо робуваш на такива неща...тогава събери твоите и на половинкатата ти годините и готово! Едните ще хвърляте пред църквата другите пред ритуалната зала good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 04, 2007, 10:40:59 »

много благодаря значи ще стане супер така събират се 52 (той е на 32) и ще хвърлим 53 така всички ще сме довомни DANCE страхотна си диде Wink
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 04, 2007, 10:58:33 »

Ние си купуваме нещата самички, майка почти всяка вечер ми звъни да пита имаме ли нужда от нещо, но аз не искам да я натоварвам, въпреки че и ние сега доста се натоварваме, но сме решили да се справим сами с това, а и достатъчно им е на роителите ми ремонти, маси вкъщи, облекла и прочие, все пак не са им кой знае какви възможностите, а и ако приема помощ от тях  милото ще се чувства задължен да поиска нещо и от баща си, а и той няма възможност, а и не ни е показал с нищо, че има желание.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines