Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 16, 2024, 22:38:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 206066 пъти)
 
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #165 -: февруари 15, 2008, 15:19:18 »

Пишеше някъде в интернета че за диетата на Дюкан се позволява само по една порция такива на ден... мисля е заради киселото мляко което има, не трябва да се прекалява с млечните продукти.

Да ти кажа повече няма да ти се яде, така засищат, аз направих тия мъфинс, едни като по рецептата, на други им сложих разни подправки, малко чили, малко чесън на прах, каквото ми дойде и станаха много вкусни, хапнах си ги с малко риба за вечеря и ми се кротна апетита за тестени неща, утре ще пробвам да направя палачинките smile
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: февруари 15, 2008, 15:24:28 »

Момиченца да ви кажа че ходих да шпионирам малко във форума bgmama. Те там са много по напред от нас с материала.Имат и страничка със рецепти точно за нашта диетка. Ето тък има много рецепти за желаещите да разнообразят менюто.

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=135084.0

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: февруари 15, 2008, 15:55:09 »

може да се похапват повече но не всеки ден и задължително да са ОВЕСЕНИ триците.също и да са трици а на ядки овесени.
Имам една молба.Има ли вариант Руми тези рецепти да ги преведете за палачинките.
Ако има нещо питайте ще се радвам да помагам.
Млечните продукти са до един килограм на ден и то обезмаслени.
в бг мама имат някой странни неща които слагат в рецептите които не са позволени.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: февруари 15, 2008, 16:00:56 »

Гучи, ето една рецепта за палачинки по начата си диетака smile

Палачинки
За 10 броя

Разбъркайте продуктите в следния ред:
250г овесени трици
4 яйца
1 ванилия
½ л. обезмаслено прясно мляко
1 щипка сол
1 ромова есенция

Изпечете палачинките в незалепващ тиган с много малко олио.
Полагат се по 2 на ден.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: февруари 15, 2008, 16:04:44 »

Оф забравих да кажа на Rou, изчетох всичко в интернет и в други форуми за тази диета и там всички използват подсладител.Което било разре6ено от Дюкан. Така че и този проблем се реши.Не че трябва да се тупчем с подсладителя но е разрешено.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: февруари 15, 2008, 16:08:37 »

аз ги правя ама без ванилията и есенцията.ето ви още нещо от мен за палачинките.за да станат по хубави и вкусни като смеся разбивам с пасатор да стане максимално финно.добавям някаква риба и също пасирам.стават рибени палачинки.може и шунка да се дабави.
а рецептата за мъфините много ме заинтригува я я давайте насам ама на български.
довечера мисля да правя задушени броколи и зелева салтак с варени яйца и шунка.
подсладителя е разрешен така че съвсем спокойно го ползвайте.
Верооника обаче къде изчезна милата.
и еленцето нещо не пише тея дни да казва салатки.
Момичета и един съвет от мен избягвайте колбасите и шунките.По добре да е чисто месо защото не се знае дали не са пълни със соя колбасите.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: февруари 15, 2008, 16:19:56 »

Оф тъкмо преведох рецептата и изчезна и сега отначало.

Значи преведена рецепта за мъфини
Продукти

1 чаша овесени трици
1 чаша пшенични трици
1 чаена лъжичка сода
1 яйце
1 чаша кисело мляко обезмаслено
щипка сол и подправки

Приготвяне: Загрейте фурната на 190 градуса,и намазнете формичките.Смесете в един съд триците и содата а в друг яйцата и киселото мляко. Обединете двете и пак разбъркайте. Изсипете сместа във формичкте и печете 10-20 мин в зависимост от размера ма мъфинчетата.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 15, 2008, 17:10:06 »

Мила пшеничните трици не са много препоръчителни.аз мисля да пробвам само с овесени да видим какво ще стане.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #173 -: февруари 15, 2008, 18:13:45 »

Момичета аз бях изчезнала малко виждам че Гери79 е превеждала smile Значи за мъфините, може да се сложи и един белтък стават по-пухкави. Също може да се изпече не на отделни хлебчета ами в едно... както казах може да се сложат всякакви подправки. Ако искате сладки се слага подсладител, и ванилия. пише и портокалова коричка може.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: февруари 15, 2008, 19:35:58 »

Сладур4енца, сега се връщам от магазина.

Намерих си овесените трици и даже са Био така че още по добре. Направих си мляко, трици и дбе таблетки подсладител.Излезе около 3 нормални чаени ако случайно много приритам за сладко да ми е готова и да си хапна.Но съм се лимитирала само за половин чашка. Иначе си купих биало пуешко месо и си направих супичка- то ква супа подправки, месото и вода  laugh

Сега ще напавя задължителните 30 мин с ергометъра и започва почивката. Bravo

Мерси много за мотировката милички и пак ще пиша да ви държа в течение с  моето наднормено килограмотопене  good
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 18, 2008, 10:58:53 »

Здравейте патиланци, аз днес започвам четвъртият ден от протеиновият етап и ми е супер готино.Никаква жажда за забранени продукти.Не знам колко и дали въобще съм загубила грамчета но се чуствам добре. Триците наистина помагат за запека но не кой знае колко затова днес сън се въоражила и със зелен чай.Хаиде мацоранки до скоро
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #176 -: февруари 18, 2008, 11:49:15 »

Браво Гери!

Аз да се оплача ако видя, месо или яйца, ще повърна, толкова ми се гади при мисълта за тях, че нищо не ми се яде... Така че от протеиновата диета, ще съм на без-храна диета...  bad  bad  bad
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: февруари 18, 2008, 11:56:54 »

Оо Rou миличка и мен от тва ме е страх най много.Все пак са минали само 3 дни ама и аз яйцата и киселото мляко започнаха да ми омръзват. Ама аз като съм на работа и не се сещам за ядене което много ми помага- лошото е уикенда когато мурзелувам в нас и по мисля за храна от обикновенното. Но ще се справим представи си после какви фиданки ще станем - че и тъкмо за лятото.Ти знаеш ли колко си посвалила все пак.Аз нямам кантар ама ще взема да се завъртя към близката аптека.Там имат кантар и симулирайки интерес ще взема да се премеря-ама то със дрехите обувките колко ли ще е точно  crazy

Ах, да ви питам.Вие употребявате ли парафиново олио.Тука в магазина такива неща не продават и се чудя дали в аптеката ще има.  blush
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 18, 2008, 12:06:34 »

ето една табличка за изчисляване на калориите Wink
       
http://www.zdravoslovno.com/Calculators/Content_CalcCalories.html
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: февруари 18, 2008, 12:18:02 »

Милички аз продължавам.така ми се яде сладко че направо умирам.току що един клиент ми подари една голяма кутия Сушард Медалион.Милички аз наблягам на ролцата от раци и рибата и малко яйца.и на мен ми омръзва ама като има зеленчуци е по добре.

Гери79 парафиновото олио доколкото знам е просто течен парафин който продавали в аптеката.аз не съм го ползвала защото честно да си кажа малко ме е страх.

Иначе аз продължавам да слабея ама имам още доста за сваляне.

Руми мила ако искаш да помагам с рецепти.Вчера правих една мусака малко странан ама беше по добре от другите неща.взех една глава лук/може и в първия етап лук-водят го подправка/ нарязах я наситно и леко я задуших заедно с телешката каймата.сварих яйца нарязах ги и ги прибавих към каймата.сложих това в тавичка.взех едно обезмаслено кисело и 2-3 яйца и направих заливка отгоре.запеках го във фурната и не стан лошо
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines