Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 08, 2024, 06:37:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 205657 пъти)
 
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #135 -: февруари 12, 2008, 17:08:02 »

Преди време пих един чай за отслабване, беше чехкийски, инструкциите преведени на български, имаше няколко правила като например да се пие 2 часа преди ядене, и да не се поемат повече от 26 единици мл или гр не се сещам мазнини... Пих го 1 месец и отслабнах много, в края на месеца се сетих че имам една приятелка от чехия и я попитах да ми преведе. Оказа се че преведеното е абсолютна лъжа  Oh my ... трябва да се пие след храна и е всъщност зелен чай само че на прах и се разтваря в студена вода...

Но, факта е че отслабнах и то много, и не ги сложих след това кг, една моя приятелка също имаше подобен ефект... може би комбинацията да не се яде 2 часа след пиенето на чая, и да се намалят мазнините си оказа влиянието, а може би и защото бях на 20 години тогава и по-лесно се сваляха килограмите.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: февруари 12, 2008, 23:15:46 »

 girl_impossible Oлеле Гучи ама защо при мен няма резултат?
Все съм си същия добитък  crazy а спазваме яко диетата, вече нямам търпение да ям салата от зеле или нещо друго.
Направо незнам с това темпо ще изкарам цяла година на диета, ама няма да се откажа- абсурд, толкова ми е добре като не се тъпча с разни врели-некипели.
Айде момичета продължавайте в същия дух и ми пожелайте скоро да сваля нещо, че почвам да се ядосвам  hysteric
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: февруари 13, 2008, 09:58:23 »

Момичета от утре съм на зеленчуци.просто си нямате представа как чакам утрешния ден.
Вероника миличка грам резултат ли няма мила.мила мериш ли се със сантиметъра.кога се мериш с кантара.Имаш ли проблем с тоалетната.мила да не прекаляваш с млечните продукти.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 13, 2008, 10:04:47 »

Аз от днес съм на хапчета за отслабване. Да видим до къде ще я докарам. Ще ги пия 2 месеца и се надявам да сваля 10кг, стискайте ми палци. Също така довечера съм на фитнес и мисля да накарам инструктура да ми направи програма. Решила съм серизоно да се взема в ръце, че като се видя в огледалото и направо  bad
късмет мила.аз ако знаеш що хапчета съм изпила и резултати никакви.Имаше един период дето бях пила всякакви чудодейни шейкове и разтворими хапчета и всякви други буламачи но не свалих.

Аз вече ги пих един път преди година и малко и свалих около 6 кг за 2 месеца. И ги задържах. Обаче сега последните 2 месеца ги наваксах двойно, може би от стреса, новата работа и още ред други причини. Но факт е че след като пих хапчетата, отслабнах и задържах килограмите година и нещо след това. Аз лично съм доволна от тях, баща ми отслабна с тях доста, майка ми също и разни други приятели и те. Дано отново ми повлияят добре и сваля излишните килограми.
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: февруари 13, 2008, 10:09:18 »

Здравейте момичета!
Да се отчета и аз - 5кг. :bravo:Обаче в петък започвам пак хормоните и не знам , какво ще стане, защото от тях раста като гъбка angrymisskapriss, какви са тези хапчета, ако не е тайна?
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: февруари 13, 2008, 10:30:39 »

Здравейте момичета!
Да се отчета и аз - 5кг. :bravo:Обаче в петък започвам пак хормоните и не знам , какво ще стане, защото от тях раста като гъбка angrymisskapriss, какви са тези хапчета, ако не е тайна?

Казвай сладур blum
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: февруари 13, 2008, 11:01:51 »

Здравейте момичета!
Да се отчета и аз - 5кг. :bravo:Обаче в петък започвам пак хормоните и не знам , какво ще стане, защото от тях раста като гъбка angrymisskapriss, какви са тези хапчета, ако не е тайна?
мила и аз пия хормони и да ти кажа наистина по бавно се сваля заради хормоните ама пак е по добре от нищо.стискам палци всичко да е оки.Почна ли фазата със зеленчуците.
misskapriss айде давай името на хапчетата и нещо повечко като инфо за тях
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 13, 2008, 11:10:52 »

Да gucci, започнах , днес ми е втория ден.Направо се родих, че само месо и кисело мляко :!Но забелязах, че засилих процеса на слабеене, като почнах да пия по - често зелен чай!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: февруари 13, 2008, 11:52:27 »

утре и аз ще хапвам зеленчуци.аз хич не мога да пия чай за съжаление.аз този месец ги свърших хормоните.качваш ли много от тях.мила я кажи какви зеленчуци си си взела.аз вчера се запасих с броколи брюкселско зеле зелен боб и спанак.а и зеленце и морковки за салатка

Вероника къде си слънце.

misskapriss ни зариби с тея хапчета и изчезна.

Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: февруари 13, 2008, 12:22:15 »

Наблягам на салатите, вчера си правих салата с зеле и моркови на обят с едно парче скумрия на скара....за днес ще си позволя за обед само салата от цвекло с ряпа и едно яйце!А от хормоните които пих досега качих 14 кг., от които в момента смъкнах 5, но от тези които пих досега не ми влиаят и започват нови , по - силни от които док. ми каза, че.......абе не ми се говори чак angry
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: февруари 13, 2008, 13:14:35 »

мила аз качих 12 кг от хормоните.сега се мъча да ги сваля че имам  и още за сваляне.
довечера пак сме на рибка.
мила консултирай се с няколко лекари за тези хормони щото мен как ме бяха объркали пих едни дето да не ти казвам на какъв балон приличах щото аз по принцип съм си дебеличка
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #146 -: февруари 13, 2008, 13:17:42 »

Момичета какви хормони пиете че така надавате? Звучи ужасно.

Днес не се чувставм толкова отслабнала, не съм прегрешавала, но онзи ден се чувстах по-добре, вчера бях много гладна и хапнах доста... Така ми се яде тестяно обаче  huhhuh.gif и сладкиш... и ядки, и всичко дето не ми е позволено...  blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: февруари 13, 2008, 13:25:54 »

ами Руми аз съм пила три вида досега защото имах малки гинелогични проблеми.Мила в диетата има преиод ин спад и на засилване.И на мен адски много ми се хапват ядки и картофи и ориз и царевица грах.Но като че ли най много ми се ядат картофи и синьо сирене което аз обожавам.
руми ти на кой ден си в кой етап.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #148 -: февруари 13, 2008, 13:57:07 »

4 ден - 1ви етап... миналата седмица също пазих режим като гледах да наблегна на протеините, но не го спазвах съвсем... и така от 4 дни хапвам само месо, гледам да не ям кисело мляко много, от време на време си пийвам кафенце с обезмаслено мляко което ми действа много добре.

Да ви кажа толкова зверски не ми се е яло шоколад от мнооого време  cray надявам се този момент да престане скоро... ще трябва да си намеря някоя снимка с хубаво тяло да ми е стимул.

Леле тия хормони звучат ужасно, аз и противозачатъчни избягвам да взимам, макар че последните ми ясмин ми се отразяват доста добре.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #149 -: февруари 14, 2008, 12:54:13 »

Момичета дето сте на диетата на Гери, аз я намерих в интернет и също рецепти на Дюкан... и мога да се похваля че намерих едно ядене което е позволено, само че на български не знам как е казва се Bran тук е обяснено: http://en.wikipedia.org/wiki/Bran от рода на пшеница, може би трици... не знам, както и да е, има рецепти за правене на разни печени неща... и съм много доволна защото имах много нужда от нещо наподобящо тестяно и вчера направих такива и сега имам малко. Адски много засищат и се вкусни. Ако някой иска ще пусна рецептата smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines