Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 14, 2024, 23:41:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 205928 пъти)
 
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: февруари 14, 2008, 19:58:19 »

Ами аз не знам дали е правилно да напиша тук името на хапчетата, за да не изглежда като реклама, за това не го написах. Ще пиша на всички които се интересуват на лични. А не съм имала време да погледна темата и да видя че има такъв интерес към тях. Извинявайте момичета  give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: февруари 15, 2008, 11:41:08 »

Руми могат да се ядат овесени трици но не и пшенични.даже са препоръчителни защото помата за увличането на мазнини и за лесно ходене до тоалетна.
misskapriss можеш спокойно да пуснеш името на хапчетата.Тук във форума за реклама се смятат рекламирането на сватбени неща.
милички аз съм на втори ден със зеленчуци.снощи ми беше много криво че съм на диета.Вчера на обяд хапвах задушено брюкселско зеленце а вечерта задушен зелен боб.
Сега на обед съм на салта със зеле и моркови и печени чушки
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: февруари 15, 2008, 12:11:00 »

Мацки и аз бях почнала тази диета преди три месеца.И искам да ви се оплача и да ви питам дали сте имали същият проблем. през пурвата фаза без зеленчуци така ми се спече дупето че веднъж като ходих до тоалетната направо имах сълзи в очите.Защо така стана не знам.И сега съм решила да повторя диетата но малко ме е страх да не се повтори. Вие имате ли такъв проблем?

Аз по4вам диетката с 10 дни протеини и 10 дни комб. със зеленчутци от днес но тъй като карам и по 30 мин колело в нас може да има по голям ефект.То 30 мин ен са и кой знае колко много но все пак е нещо.

Та очаквам мнениа по горните тревоги:)
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #153 -: февруари 15, 2008, 13:16:55 »

Gery79 относно ходенето в тоалетна, имах проблем не точно като твоя но стомаха ми не беше доволен! Помага ми едно голямо силно кафе с безмаслено мляко на гладен стомах... и съм добре. Също Гери може да пробваш с пробиотик да взимаш.

Аз днес започвам зеленчуците.

Вчера да ви се оплача така ми се ядеше сладкиш ама много... преодолях го, но с обещание че следващия петък ще се накрадя smile
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: февруари 15, 2008, 13:21:38 »

Ох тва и за мен със сладкишите ми е голям проблем ама мнооого голям.Тва ми е най тежко в диетата и всъшност във всички диети.Ама сега ще пробвам без никакви сладки младки и да видим до кога ще остискам- а и като плодове няма е направо ужас.Вие как се справяте така без сладко и плодове направо ви се възхищавам.Да взема да си купиа от тия рачешки ролца.Някой тук каза че били добро оръжие против сладкия глад  Ice_cream
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #155 -: февруари 15, 2008, 13:37:58 »

Ами странно е, не че ми се яде сладко толкова много на тази диета, но ми става абсолютна фикс идея че ми се яде точно шоколадов чийзкейк! И не мога да спра да мисля за каквото и да е друго  Girl_hide днес съм по-добре, но вчера ми се ядяха и линдор шоколадови бомбони и вино ми се пиише много, нали е свети Валентин, като че ли ми беше програмирано в главата, че трябва да бъда глезена... опитяй Гери ще се справиш 3-я ден е най-най-труден! След това е ок!  good
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: февруари 15, 2008, 13:42:50 »

Значи решено е! Започвам и като ми стане гладно влизам във страничката с диетките да ми давате кураж щото явно аз съм тук най лабилната smile Та след работа минавам през магазина и започвам да пазарувам кисели млека и месо и да видим до кога:) Третия ден е в неделя и тогава ще се разбере ще я бъде ли моята с диетата или не  good

Я кажете , че аз нямам кантар иначе постоянно кисна на него, 3кг ако отслабнеш усеща ли с епо дрехите или още не. И се извинявам за индианските си въпроси  blush
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #157 -: февруари 15, 2008, 13:52:01 »

Гери аз си нямам представа колко и въобще съм отслабнала, също нямам кантар, но се чувствам по-слабичка по дрехите си, но може и да е на психична основа, така че смятам да продължа със слабеенето и след време ще се изтегля да видя какъв е резултата, сега искам да се побера нормално в едни дънки... smile

Успехи и да знаеш че форума помага доста...  good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: февруари 15, 2008, 13:58:35 »

Gery79 мила аз нямам този проблем но първия път като я правих имах.затова този път си взех трици и сутрин хапвам малко трици с кисело мляко и сутрин на гладен стомах и кафенце и кисело мляко и помага.чувала съм че някой взимат и зелен чай за да им помага ама аз съм много трудна с чайовете.стискаме ти палци и давай смело.
на мен ми е трудно че не ям картофи и сладко.А да ти кажа колко ми е трудно без плодове щото аз попринцип вечер изяждах по един килограм киви или мандарини или два грейпфурта и всякакви плодове
да аз хапвам рачешки пръчици и да ти кажа ми по убиват желание за сладко.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: февруари 15, 2008, 14:07:18 »

Ох момиченца страшни сте.Значи принтирах си диетката (вижте само колко съм сериозна) и гледам че и там пише че можело да се получи запек обаче сега взех да се чудя къде ще ги намря тия овесени трици тук в германия.Ама днес ще прверя ако не предния път чая ме оправи и сините сливи:) Ама нали сладко не се яде сега трябва да намеря тия пусти трици- като прасенцата. А Гучи ти си ми идол.Нашият герой.Аз като се гледам и не се понасям и затва и започнах с колелото,има резултат но не такъв за какъвто вие говорите. Значи ще докладвам утре как съм и какво съм яла:)
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #160 -: февруари 15, 2008, 14:19:56 »

Gery79

Триците на английски са Bran така че може да пробваш в Германия да са нещо подобно...

Аз пробвах тази рецепта http://www.recipezaar.com/190674 има и други вариянти да се направят палачинки.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: февруари 15, 2008, 14:23:50 »

Rou златничка си,ти хубаво изпрати тази рецпетичка с мъфинчета и палачинки ама като чета в рецептата то било разрешено овесени трици само по две три лъжици с мляко колкото да не се запечеш или е вузможно и палачинки да си правим.Ако е така  аз направо в небесата ще хвръкна от кеф  yahoo. Очаквам включване smile
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: февруари 15, 2008, 14:37:17 »

Мацкии намерих ги овесените трици в германия- казват се Hafer Kleie. Супер супер-само да ги има в магазина.  Bravo
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #163 -: февруари 15, 2008, 15:07:08 »

Аз в Лондон ги намерих в един магазин за здравословни храни, витамини, ядки, сухи плодове... нямаше ги в нормален супермаркет, но пробвай германците може да са по-здравословни smile и успехи!!!
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: февруари 15, 2008, 15:14:20 »

Rou, абе триците можем ли да си ги хапваме по повече-както например да си правим палачинки една две на ден или НЕ.

Аз сега четох разни неща из интернет и се оказа че тия трици били голямо чудо.Помагали за холестерола, за килограмите абе нямам думи...
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines