Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 01, 2024, 01:53:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване!  (Прочетена 205219 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: февруари 11, 2008, 10:46:20 »

да се отчета за събота и неделята
омлет от яица със обезмаслено сирене и ролца то раци
за прилапване печени робца от раци
за вечеря котлет от акула
в неделя
варени яйца с пуешко месо и кисело мляко
вечерта консерва риба тон и котлети от толстолоб

и да си призная прегрешение че сложих няколко капки зехтин като приготвях рибката.

вече съм 4 кг надолу
останах още 3 дена от първата фаза.вече съм се заредила с броколи брюкселско зеле зелен цилиндричен боб спанак.Толкова я чакам тази фаза.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: февруари 11, 2008, 10:49:01 »

Ти направо си герой.... браво, аз не мога толкова драстично, но и за сега съм доволна от резултата.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #122 -: февруари 11, 2008, 11:38:08 »

Ние започнахме от вчера диетата на gucci, щях да питам как сготвяте дробчетата без олио?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: февруари 11, 2008, 11:54:18 »

аз ги варя с подправки и вино

довечера съм на пъстърва на грил тигана пълнена с ролца от раци.
сега мисля да ходя да си взема малко мляко и малко пилешко пушено месо.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #124 -: февруари 11, 2008, 12:23:38 »

аз ги варя с подправки и вино


gucci моля ти се обясни на един невежен човек, вода слагаш ли или само във вино ги вариш? И колко време? Аз не съм много на "ти" с готвенето освен ако не е по рецепта, Даниел е този който готви вкъщи  blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: февруари 11, 2008, 12:38:53 »

Измивам дробчета и ако са много големи ги разразвам на половинки.с черен пипер сол и от тея позправги от типа на вегетата ги варя.като един път и се махне пяната изсипвам водата като ги поизмивам и добавям едно към едно вода и вино.оставям докато се досварят.но може и без виното.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #126 -: февруари 11, 2008, 13:06:07 »

Много благодаря  good, ще пробвам тия дни ако се прибера за вечеря преди да са се развалили дробчетата, че тия дни много работя.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #127 -: февруари 12, 2008, 13:14:00 »

Момичета да се похваля аз слабея  yahoo не знам на килограми как съм че още не съм купила кантар, но си личи по дрехите ми!! Успях да вляза в дънките от лятото, сега остава и да излгеждам и по-нормално в тях а не като че ли ще се пръснат по шевовете...

Да си призная обаче днес не се чувствам много комфортно, костите и тялото малко ме болят... но за обяд смятам да си взема цял пакет пушена сьомга  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 12, 2008, 13:47:01 »

и аз слабея.вече ми е девети ден.остан и утре и почвам зеленчуците.Мила Руми вземи си витамини и калций с витамин С.нормално е да има такова нещо щом не взимаш витамини щото организма няма откъде да си ги набавя.И пий много течности.
Хубаво е да се взимат по мазни рибки и въобще риба защото тя помага да не поддържа организма.днес хич не ми се яде ама трябва.на обяд съм на кисело мляко и пилешко месо

Вероника мила къде се изгуби.

elenceto при теб как са нещата

Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: февруари 12, 2008, 14:24:41 »

Аз от днес съм на хапчета за отслабване. Да видим до къде ще я докарам. Ще ги пия 2 месеца и се надявам да сваля 10кг, стискайте ми палци. Също така довечера съм на фитнес и мисля да накарам инструктура да ми направи програма. Решила съм серизоно да се взема в ръце, че като се видя в огледалото и направо  bad
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: февруари 12, 2008, 14:35:43 »

Браво на вас волеви момичета!
И аз слабея, но мноого бавно. Но пък от друга страна не се лишавам от много храни. Просто се опитвам да  ям разделно и храни в по-чист вид. Да не е готвено ( с изключение на една крем супа с която прегреших снощи). Ако мноого ми се яде нещо сладко и то обикновенно вечер вземам парченце черен шоколад. И да ви кажа организма ми се "отприщи" когато си казах - " Ще си хапна пък каквото ще да става". Довечера и аз съм на сауна.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #131 -: февруари 12, 2008, 15:22:37 »

Гери ще взема витамини, тъкмо имам на работа едно хапче разтворимо тъпкано с витамини, което преди ми беше спасението от мъхмурлук или като не съм спала много  tease

Да ви кажа пиенето на диетична кола много добре ми действа така ми надува корема че се чувствам че съм преяла... и дебела и така ме мотивира  yahoo

Тази вечер се очертава да се прибера вкъщи за вечеря и смятам да пробвам рецептата на Гери за дробчета...
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: февруари 12, 2008, 16:01:45 »

Някоя от вас правила ли си е тест за поносимост към храните ? Чувам че постигали много добри резултати при това без особени ограничения smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: февруари 12, 2008, 16:19:45 »

Някоя от вас правила ли си е тест за поносимост към храните ? Чувам че постигали много добри резултати при това без особени ограничения smile
аз не съм ама на милото шефа му си прави такова изследване ама още си е дебел.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: февруари 12, 2008, 16:24:01 »

Аз от днес съм на хапчета за отслабване. Да видим до къде ще я докарам. Ще ги пия 2 месеца и се надявам да сваля 10кг, стискайте ми палци. Също така довечера съм на фитнес и мисля да накарам инструктура да ми направи програма. Решила съм серизоно да се взема в ръце, че като се видя в огледалото и направо  bad
късмет мила.аз ако знаеш що хапчета съм изпила и резултати никакви.Имаше един период дето бях пила всякакви чудодейни шейкове и разтворими хапчета и всякви други буламачи но не свалих.

darling мила няма значение как важното е че слабееш.А най важното е да не се отказваш дори да ис направила накакво прегрешение
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines