Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 01:32:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РИТУАЛНА ЗАЛА ИЛИ ИЗНЕСЕНА ЦЕРЕМОНИЯ?  (Прочетена 158013 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #435 -: февруари 21, 2013, 15:00:52 »

1 седмица преди сватбата трябва да отидете на място и да занесете медицинските, както и да дадете цялата нужна информация за вас. Защото акта за граждански брак се съставя предварително. В деня на събитието той е готов и просто се подписва. В кметството на общината има телефон, щом има неясноти потърси ги и би следвало да обяснят. В деня на сватбата трябва да сте пред залата 10-15 минути предварително.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: февруари 21, 2013, 15:22:56 »

Много благодаря за изчерпателната информация! Щом наближи събитието ще отида да занеса останалите документи е ще ги питам ако още има неясноти.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: февруари 22, 2013, 02:48:09 »

Имам една приказка - всеки луд с номера си biggrin Та и в този случай щом искате що да е нелогично. На мен пък ми се стори супер идея да имате 4 кумове Girl_hide А и щом всички са ви толкова близки, хем няма да има обидени или такива с по-малка роля girl_wink

smile Да, и аз така си го мисля smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: февруари 22, 2013, 02:56:07 »

smile Да, и аз така си го мисля smile
Моят бъдещ съпруг е резервирал датата по телефона. До колкото знам това не би трябвало да е възможно и за това сега ми е притеснено дали наистина имаме резервацията...  Read ohah
Става въпрос за Елин Пелин, тъй като сватбата ни ще е в Голф Клуба в Равно Поле. Някой наясно ли е как се процедира и дали е ок да се запази по телефона и после месец по-рано да се дадат медицинските и другата информация или нещо не е наред с нещата при нас....?

мерси
Активен
ledenatakralica
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: февруари 22, 2013, 07:37:52 »

Здравейте и от мен! Нашата сватба ще е на 24.08 в гр. Ямбол и сме решили да е с изнесен ритуал. Някой би ли могъл да ми обясни как става процедурата с ритуала, настаняването на гостите и да има време за снимки? Идеи? smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: март 24, 2013, 12:35:09 »

Моят бъдещ съпруг е резервирал датата по телефона. До колкото знам това не би трябвало да е възможно и за това сега ми е притеснено дали наистина имаме резервацията...  Read ohah
Става въпрос за Елин Пелин, тъй като сватбата ни ще е в Голф Клуба в Равно Поле. Някой наясно ли е как се процедира и дали е ок да се запази по телефона и после месец по-рано да се дадат медицинските и другата информация или нещо не е наред с нещата при нас....?

мерси

аз също запазих дата и час по телефона, но жената каза до седмица да отидем на място /за софия/
Активен
pavletutka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 258


10.08.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: април 07, 2013, 08:15:29 »

По ми е тържествено в Ритуалната зала. Аз планирам и първо да влязат младоженеца и кумовете, а аз малко след това с нашите две момчета. А халките да са в техните ръчички.  smile
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #442 -: април 07, 2013, 12:50:59 »

Здравейте и от мен! Нашата сватба ще е на 24.08 в гр. Ямбол и сме решили да е с изнесен ритуал. Някой би ли могъл да ми обясни как става процедурата с ритуала, настаняването на гостите и да има време за снимки? Идеи? smile

Аз също ще имам изнесен ритуал в лятна градина на хотел в Русе. Мисля да направим снимките след като са ме взели и преди самият ритуал, ще имаме около час промеждутък. Така ще има време гостите спокойно да се настанят в лятната градина и да ни очакват. Аз църковен брак за сега няма да имам, което ме улеснява. Но ако ти имаш, ще трябва да обмислиш реда на ритуалите smile

Успех smile
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: април 07, 2013, 12:52:55 »

Ние ще минем  през ритулната зала  smile smile
Активен
magi_89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72


21.09.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: май 30, 2013, 12:24:42 »

и ние ще сме с изнесен ритуал, в градината на комплекса. дано да е хубаво времето..... Good luck
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: май 30, 2013, 12:30:18 »

Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines