Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 08:12:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ, сватба в Русе  (Прочетена 142887 пъти)
 
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #405 -: март 05, 2010, 22:14:16 »

здравейте и от мен мацки аз вече малко се пооправих и започнах да шавам насам натам не мога да си намеря още работа и почвам вече да се притеснявам как вървят нещата при вас
Yorka89  виждам че доста си напреднала радвам се за теб ще чакам снимки да видяхалките аз на нашите мисля че преди време бях пуснала няколко снимки
а иначе аз за фризура и грим няма да давам пари аз сама ще се гримирам а за прическа или братов4едка ми или една приятелка и доста спестявам от това  поне около 100 лева грубо казанао smile
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: март 05, 2010, 22:44:51 »

Супер, най-важното е здравето  good
Ще пусна снимки на халките smile 
А за гримьор и фризьор си права - както всички и те, като чуят "сватба" и цените стават тройни...
Активен
SunnyAngel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #407 -: март 08, 2010, 17:27:50 »

Честит празник мили дами! Бъдете винаги красиви, усмихнати и обичани.   Flower

А за гримьор и фризьор си права - както всички и те, като чуят "сватба" и цените стават тройни...
Така е за съжаление sad
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #408 -: март 08, 2010, 21:50:56 »

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДАМИ!!!нека всеки ден за вас да е 8 март и всеки ден мъжете ви да ви показват колко ви обичат и колко са щастливи че са до вас ОБИЧАЙТЕ, ЗА ДА БЪДЕТЕ ОБИЧАНИ smile
и искам да изкажа възмощението си което става само в българия по празници да надуват цените
днес когато купувах за бъдещата си свекърва и за снахата на приятеля ми цветя искахме да вземем рози обяснете ми как може една проста роза да струва 7-8 лева и се отказахме взехме други  нямам думи направо...знам че това е извън темата малко ако модераторите решат да изтрият тази част от поста но съм много възмутена..а иначе днес си купих плата.. и там като видях какви са цените чак ми призля ако не се беше развалило времето щах пак да обиколя града... толкова голяма скапотия е станало че просто нямам думи и накрая успях да намеря за 7,90 лв на метър сатен един прост сатен направо  не знам и утре ще я нося на шивачка че почват да увеличават цените заради абитюриентите когато е готова ще кача снимки надявам се бързо да стане това е за сега от мен и се извинявам за дългия пост
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: март 09, 2010, 11:30:21 »

Честит празник и от мен, макар и със закъснение smile

Така е с цените... Ние затова на нашите жени не им взехме цветя, а разни хубави сувенири, които ще ги радват по-дълго време.
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: март 10, 2010, 09:55:17 »

Ох, момичета... Запазихме датата и в църквата, но сега измислихме друга маневра за да ни стигне времето - църковния преди гражданския.... Ама нали е забранено, та сега пратих майка ми да пита попа и да се моли и тръпна в очакване на резултата... Стискайте палци  good
Активен
SunnyAngel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #411 -: март 10, 2010, 16:49:42 »

Интересно ми е какво ще каже попа и дали ще ви позволи. В коя църква ще бъде венчавката ви?
Ние почти раздадохме поканите вече. smile Но остават още доста задачки, а времето си лети. Като се сетя колко остава и ме обзема едно сладко притеснение. Като че ли ме хваща някаква предсватбена треска на моменти. Това в положителния смисъл на думата  blum
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #412 -: март 10, 2010, 17:31:11 »

Ще стискам палци да нямате проблеми, Yorka89.
Sunny, това е нормално мила . Макар че ние ще сме със много скромно тържество като се сетя затова и стомаха ми се свива на топка (от вълнение и радост) smile
Днес отидох най накрая при шивачката доизмислихме моделчето и на 23 март съм на проба smile и някъде около 40 лева ще ми излезе (а иначе плата аз си го купих 23 лева 3 метра сатен)
Така го измислихме че ще мога да я нося и после  за някой по специален случай smile много съм щастлива
и като се замислих неска след като си тръгнах колко евтино ще ми излезе чак не мойах да повярвам ...евтино в сравнение с цените които предлагат по магазините .. като цяло ще излезе около 60-65 с плат и всичко а иначе къде са 180-200 лева вярно че няма да е кой знае какво но на мен пък си ми харесва
Върти ми се из главата една идея но не знам дали е много добра искам и вашето мнение
понеже роклята е бял сатен гладко лъскаво...  мисля  да си направя едно шаблонче в каквато си поискам форма и да си взема един спрей със сребърен брукат и да си избера място на роклята където да я напръскам със спрея под формата която съм си направила на шаблончето
но се притеснявам как ще стои в смисъл дали е добра идея върхи сатена да сложа брукат дали ще стои добре дали не...
какво ще кажете вие по този въпрос?
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: март 10, 2010, 22:27:30 »

LoveAndLove Аз мисля ,че не трябва да рискуваш ! По добре си вземи съвсем малко дантела има такава с брокат и шивачката ти да я прибави като елемент на роклята ! С тези шаблони на картон е трудно да излезе абсолютно правилна форма ,да не говорим на плат и то сатен !  good
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: март 10, 2010, 23:06:53 »

Попът ни позволи  danceg  danceg  danceg   yahoo
Обяснихме, помолихме се и ... воала! Заповядайте в Света Богородица (на Алеи Възраждане) от 14:30h да се порадвате заедно с нас  Bravo И без това май съм последна от нас трите... или греша?
Но това е чудесно, мислим след църквата да се снимаме мноооого в парка, после към 16:30 например в гражданското, после пращаме народа в ресторанта, а ние с кумовете отиваме да правим лудории  blum  yahoo
Активен
SunnyAngel
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #415 -: март 11, 2010, 09:29:55 »

LoveAndLove и на мен идеята на  NINA STYLE ми се струва по-добра. Не знам какъв ти е точно модела на роклята. Но може да вземеш дантела и шивачката да ти я пришие на деколтето например или да се апликира на места по роклята. Само да кажа, че хубавите дантели се намират малко по-трудно в Русе, а и са по-скъпи. Но на теб нищо не ти пречи да провериш и да говориш с шивачката си.  good

Yorka89 много се радвам за вас.  smile С тази програма определено ще ви е по-спокойно и ще си изпълните всички запланувани неща. Wink
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #416 -: март 12, 2010, 23:03:40 »

мерси за мнението мацки
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #417 -: март 14, 2010, 20:04:43 »

Yorka89  много се радвам за теб мила при нас както върви май ще отложи още веднъж  майка ми ще си дойде чак месец май и ще се съобразим с това ако не е на 14 май то ще е на 21 май зависи дали ще има свободни часове и т.н. но ще отида другия месец да проверя .... и ако се окаже че ще е на 21 май ще празнуваме двоен празник защото на тази дата бъдещия ми свекър има рожден ден smile
иначе и прическата вече си уредих кой да ми направи

и долу горе се оформи следното халки-365 лв; грим и прическа без пари обувки и чанта без пари (аз си имам) рокля 65 лв като цяло мъжото всичко си има обувки панталон и риза само за празненството и са документите не знам колко ще ни трябват иначе мисля че съм отхвърлила главните неща...

а да ви попитам от къде мога да взема малки бели топченца да могат да се зашиват на плат една приятелка си търси но нещо не може да намери то4но каквото и трябва

Лека и успешна седмица на всички
Активен
Anita_vasileva
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #418 -: март 16, 2010, 17:04:57 »

Здравейте. Присъединявам се към вас. Много полезна темичка. Бих искала да ми препоръчате добра маникюристка. Мъжа ми е от Русе, и не познавам града. Благодаря
Активен
Yorka89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Младоженци :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: март 17, 2010, 15:30:01 »

Цитат на: Anita_vasileva  link=topic=453.msg382343#msg382343 date=1268751897
Здравейте. Присъединявам се към вас. Много полезна темичка. Бих искала да ми препоръчате добра маникюристка. Мъжа ми е от Русе, и не познавам града. Благодаря

Добре дошла  smile Кога е сватбата?

Маникюристка мога да ти препоръчам една бивша колежка, която смени занаята smile на улицата зад съда, която е успоредна на главната - табелата за салона е с името на Аделина Бонева , а маникюристката, за която пиша се казва Роси - прави интересен маникюр, прически, грим...  Wink
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines